Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Adriandir  (Read 3094 times)
Adriandir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9


Ichimaru Gin


« on: August 07, 2008, 04:33:30 PM »

1. Imię, level postaci, klasa
Adriandir,32,champion - dwarf

2. Wiek
20 lat

3. Doswiadczenie w mmo

Na poczatku Mu Online potem Wow przez hmm chyba ze 2 lata z przerwami potem Guild Wars(ale za szybko mi sie znudzilo i dużo rzeczy mi sie nie podobało)potem Wow z przerwami rok , Lotro króciutko, WoW no i teraz na stale LOTRO

4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imie, skad jestes :)

Na początku zaznacze że już pisałem podanie i zostało ono przyjęte ale grałem wtedy na trialu i dobiłem 32 lvl i nie zdążyłem dołączyć do gildi.ale teraz gra zamowiona i powinna za pare dni do domu dotrzec i reaktywuje konto.Postanowiłem jeszcze raz napisać żeby nie było niedomówień i nieporozumień natury technicznej.Nazywam się Adrian , na co dzień studiuje turystykę i rekreację=D <- to nie joke jest taki kierunek xD.Mieszkam w Szczecinie w wolnym czasie gram w mmorpg , uczęszczam na imprezy, pije piwo.Kiedyś grałem jeszcze w papierowe rpgi typu D&D , Wampir Maskarada i inne ale teraz nie ma na to czasu i kompanów więc ograniczam sie do elektronicznej rozgrywki.
Generalnie gram dla zabawy ale to nie znaczy ze na max lvlu nie bede miał ciśnień na epiki i raidy.Jak tylko bedzie ekipa to służe pomocą.Gram żeby coś osiągnąć.Mikrofon i venta/tsa też mam no i się nie wstydze mówić na raidzie.Fakt w Lotro jestem nowy ale ta gra jest strasznie podobna do Wowa więc nie mam problemów, ale nie znam tej gry tak jak Wowa więc napewno czasami przyda mi się pomoc w postaci  udzielenia odpowiedzi na jakieś pytanie.Hmm twierdza dlatego że jest to gildia bez głebszych ciśnień że jak ktoś raz na raid nie pojdzie to /guild kick.Przewodzi kobieta więc powinien być porządek?xD Pamietam jak koksowalem te pierwsze 32 questujac samemu i nie odzywanie się do nikogo to troche nudne było.Sami polacy graja i bodajże najwieksza gildia na realmie.(chociaż słyszałem o jakiejś opozycji - też polskiej gildi - tylko słyszałem że graja hardkorowo i trochę chamowaci ale nazwy nie pamietam niestety) Postaram sie jak najszybciej możliwe nabić max lvl i uczęszczać na raidy.Myśle że podczas darmowego miesiaca się wyrobie. W wowie max lvl nabilem w 5 dni i 10 hours played więc tutaj też powininem dać rade.Słyszałem że LOTRO jest dla casuali wiec nie bedzie problemu.Pozdrawiam wszystkich co przeczytali to do końca.

5. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je akceptuje
Przeczytałem.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: August 07, 2008, 04:39:39 PM »

za:)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #2 on: August 07, 2008, 04:44:22 PM »

5. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je akceptuje
Przeczytałem.

A akceptujesz? ;)  :P
Hurgo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 143



« Reply #3 on: August 07, 2008, 05:25:27 PM »

oczywiście że za
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #4 on: August 07, 2008, 06:36:43 PM »

<patrząc na avatar> czyżby kolejny fan Bleach'a?  :D
Adriandir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9


Ichimaru Gin


« Reply #5 on: August 07, 2008, 07:03:42 PM »

Hehe dokładnie fan Bleach'a  :)
Pages: [1]
  Print