Pages: [1] 2 3 ... 10
 1 
 on: January 15, 2018, 09:33:28 AM 
Started by Erquel - Last post by Falladriell
Dodałam Cię do friend listy, więc jak będę online i się pojawisz to sama się odezwę.

A jak to nie nastąpi bo mnie nie będzie, to najprościej będzie w oknie wyszukiwania graczy (Okno Social zakładka Fellowship) w polu filtrowania wpisać Twierdza. Wtedy wystarczy zagadać do pierwszej osoby z listy i spytać czy jest jakiś oficer online. Ja ostatnio głównie gram na nieoficerskim alcie Fallanor, ale myślę, że ludzie mnie kojarzą ;)

 2 
 on: January 15, 2018, 09:24:05 AM 
Started by Erquel - Last post by Erquel
Quote
Widzisz... bo przy altoholizmie nie nadąża  się dopisywać nicki nowych postaci ;)
Dzięki za zwrócenie uwagi na potrzebę aktualizacji listy.

Nie ma sprawy. Ważne bym wiedział do kogo mam się odezwać :)


 3 
 on: January 15, 2018, 09:02:20 AM 
Started by Erquel - Last post by Falladriell
Swoją drogą z wymienionych osób, do których można się odezwać w grze o przyjęcie do Kina przez ostatnie 5 dni logował się jedynie user Hith.

Widzisz... bo przy altoholizmie nie nadąża  się dopisywać nicki nowych postaci ;)
Dzięki za zwrócenie uwagi na potrzebę aktualizacji listy.

 4 
 on: January 15, 2018, 07:54:17 AM 
Started by Erquel - Last post by Erquel
Dzięki za zaproszenie.

Wysłałem List do Huriel i czekam na dołączenie do Was.

Swoją drogą z wymienionych osób, do których można się odezwać w grze o przyjęcie do Kina przez ostatnie 5 dni logował się jedynie user Hith.

 5 
 on: January 11, 2018, 07:45:02 PM 
Started by Erquel - Last post by Falladriell
Jak najbardziej ZA.

 6 
 on: January 11, 2018, 02:14:58 PM 
Started by Erquel - Last post by Huriel
Witamy na forum i serdecznie zapraszamy  :)

 7 
 on: January 11, 2018, 09:02:32 AM 
Started by Erquel - Last post by Erquel
1. Erquel, lv 14, Champion

2. 37

3. W LOTRO od 7-8 lat (pamiętam wprowadzanie Isengardu) - najpierw grałem na Nimrodel a teraz na Arkenstone. Trochę pograłem w SWTOR'a. Kiedyś zajrzałem na Guild Wars 1. Sporo grałem w przeglądarkowe MMO, głównie w Pardusa (kosmiczna space opera). Jeszcze wcześniej administrowałem i rozwijałem grę przeglądarkową Orodlin.

4. Jestem casualowym graczem i jeśli już poświęcam czas na granie w MMO to nie chcę się dysypować na kilka miejsc. Padło na LOTRO, bo uwielbiam uniwersum jakie stworzył Tolkien. Nie spamiętam ile razy przeczytałem Władców czy Simalirion. LOTRO to świetna okazja, by zagłębić się w świat Śródzemia (np. stanąć u podnóża posągów Argonath bezcenne). Podoba mi się też mechanika rozwoju postaci na LOTRO. Interesuję się fantastyką (zarówno fantasy jak i sci-fi). Dużo czytam i maniakalnie gram w planszówki.

Dotychczas grałem głównie casualowo, choćby dlatego że w większości czasu nie miałem zbytnio z kim grać. Wpadam na LOTRO tak około 2-3 razy w tygodniu na godzinkę, dwie, choć jakby pojawiła się jakaś fajna akcja to nie mam nic przeciwko dłuższemu graniu. Zaczynałem grać na Nimrodel z ekipą kilku osób (tak jakoś wyszło, że wybraliśmy amerykański serwer). Potem ekipa się rozsypała i grałem sam. Grałem Hunterem, a potem Rune Keeperem. Spróbowałem też Lore Mastera i Guardiana, ale to jakoś mi nie przypasowało. Zawsze brakowało mi czasu albo ekipy na podróże do ambitniejszych lokacji czy raidów i nie mam w tej materii dużego doświadczenia. Trochę pokraftowałem (Scholar) a teraz głównie skupiam się na pozyskiwaniu surowców (prospektor i forester).
Postanowiłem poszukać jakiegoś polskiego Kina, ale na Arkenstone to niestety ciężko plus inna strefa czasowa. Zdecydowałem się zacząć od nowa na Laurelin i wstąpić do Was (w zasadzie trudno było wyszukać w sieci inne aktywne polskie klany). Na szczęście wszystkie odblokowane quest packi przechodzą na inne serwery, zatem decyzja o rozpoczęciu od nowa przyszła łatwiej.

Od kina w zasadzie oczekuje dobrej atmosfery i czasem wsparcia zwłaszcza dobrą radą. Sam oferuje pomoc i chętnie będę dzielił się tym co mam.

5. Na początku swojej bytności na LOTRO założyliśmy z grupka kumpli swój klan. Było nas około 10 i naprawdę bardzo przyjemnie wspominam ten czas. Potem ekipa się wykruszyła i wstąpiłem do innego klanu, ale już nawet nie pamiętam jak się nazywał. Po migracji serwerów już nie wstępowałem do żadnego kinshipu.

6. Przeczytałem kodeks Twierdzy i regulamin forum. Rozumiem i akceptuję.

7. Preferuję miks f2p i VIP. W zależności od intensywności grania.

 8 
 on: December 30, 2017, 08:37:23 PM 
Started by Zozola - Last post by Huriel
Jasne, oczywiście, si ;)

 9 
 on: December 30, 2017, 12:33:49 PM 
Started by Zozola - Last post by Zozola
Cześć mija miesiąc więc zgłaszam się po awans.

 10 
 on: December 28, 2017, 10:46:51 PM 
Started by Morgred - Last post by Morgred


W ramach odświeżenia wątku wrzucę ostatnią przygodę z CoS-a

Zbugował się nam boss room i w oczekiwaniu na cud znaleźliśmy chwilę na zdrową kąpiel  w kociołku :)

Pages: [1] 2 3 ... 10