Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Crafting - pierwsze wrażenia  (Read 5795 times)
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« on: May 30, 2008, 09:14:52 AM »

Ostatnio ma mało czasu na granie , ale cały czas nieuchronnie zbliżam się do 40 lvl :), kiedy to wybiorę profesję.
W związku z tym  mam olbrzymią prośbę do osób , które już dawno przekroczyły 40  ;D ( w grze) i napisanie choć trochę o swoich wrażeniach z craftingu
- czy questy robi się bardzo długo  i ciężko znaleźć określony materiał ( jak np z tymi rare matsami do questów zbieraczych) ?
- czy np w alchemii z kolejnymi poziomami rośnie ilość rodzajów miksturek , czy tylko robi sie 3 rodzaje ( healt, mana, stamina) i tylko są coraz lepsze ( większy +)
- w ogóle pierwsze wrażenia - fajnie się robi czy nie ?  :)
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #1 on: May 30, 2008, 10:07:54 AM »

Ostatnio ma mało czasu na granie , ale cały czas nieuchronnie zbliżam się do 40 lvl :), kiedy to wybiorę profesję.
W związku z tym  mam olbrzymią prośbę do osób , które już dawno przekroczyły 40  ;D ( w grze) i napisanie choć trochę o swoich wrażeniach z craftingu
- czy questy robi się bardzo długo  i ciężko znaleźć określony materiał ( jak np z tymi rare matsami do questów zbieraczych) ?

Ciężko i długo :)

- czy np w alchemii z kolejnymi poziomami rośnie ilość rodzajów miksturek , czy tylko robi sie 3 rodzaje ( healt, mana, stamina) i tylko są coraz lepsze ( większy +)

Alchemia to i jadło i napitki, zwiekszające statsy, nie tylko potionki

- w ogóle pierwsze wrażenia - fajnie się robi czy nie ?  :)

jestem zadowolony jak mi sie cos uda , bo naprawdę ciężko przejść dalej mam 52 level i wciąż 1 tier alchemii, przy okazji gamecuter jest zwalony w questowaniu

Luna
Kasanga
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 71


« Reply #2 on: May 30, 2008, 10:15:13 AM »

No to super że nie jest łatwo , jaka satysfakcja jak sie uda coś osiągnąć. Ja to nawet nie wiem ile przekopałem nim znalazłem qestową pierdółkę.
Pozdrawiam Toro
Bethor
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 101



« Reply #3 on: May 30, 2008, 10:34:37 AM »

Najlatwiejszy w lewelowaniu jest weaponsmith. Aby zaliczyc tiera wystarczy zrobic 7 czy 8 itemkow (niezbyt kosztownych nawet w produkcji). Zupelnie inaczej ma sie sprawa z armorsmith: do zaliczenia potrzeba zrobic kilkanascie(!!!) razy tyle czesci zbroi... Slyszy sie rowniez o problemach w pozostalych profesjach wiec, trzeba sie dobrze zastanowic czy aby naprawde sie oplaca zdobywac kolejne tiery, czy lepiej zaczekac na ewentualny re-balans.
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #4 on: May 30, 2008, 12:19:07 PM »

a czym różnią się potionki i napitki itp zrobione od tych kupnych i dropowych?

wiadomo ,że np tylko armor czy broń zrobiona przez craftera bedzie miła sloty na gemy , więc jak to wygląda przy alchemii?

czy craftowane armory i broń wychodzą wam niebieskie czy trafiają sie słabsze zielone czy nawet ( o zgrozo   ;) ) białe?
Ingvald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« Reply #5 on: May 30, 2008, 01:17:04 PM »

Ostanio wlazlem po drabinie do jakiejs dziury w skale i znalezlem skrzynke a w niej 2 rodzaje potionkow ten dla fighterow dawal +1000% do fatality, ciekawe czy takie potionki tez da sie robic:)
Bethor
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 101



« Reply #6 on: May 30, 2008, 06:03:10 PM »

Te na 40 to zielone ale straszne smiecie - widzialem biale lepsze. jedynym plusem w nich jest miejsce na gema i to wszystko. jak sprawdze te na 50 to dam znaka.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #7 on: June 02, 2008, 10:11:04 AM »

Ostanio wlazlem po drabinie do jakiejs dziury w skale i znalezlem skrzynke a w niej 2 rodzaje potionkow ten dla fighterow dawal +1000% do fatality, ciekawe czy takie potionki tez da sie robic:)

nie wiem
część traderesourcó nie ma w grze  i nie da się skoczyć na wyższy Tier2
i jest dupa :/
Luna
Asmodeus
Gość
« Reply #8 on: June 02, 2008, 07:36:30 PM »

co do jubilera jest bug  jak sie najedzie nai tem z wlozonym gemem automatyczny crash gry
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #9 on: June 16, 2008, 10:45:41 AM »

nie mogę pobrać drugiej profesji..

wziąłem armorsmith jako pierwszy a następnie poszedłem pogadać do alchemiczki
ale dostaję dwie możliwe odpowiedzi na jej zachętę..
- że rezygnuję,  lub  - do widzenia

porady typu - zmienić instancję,  NPCa, poczekać na nowe patche.. nie skutkują
bo mam tak już od tygodnia..
- miał ktoś taki przypadek.. coś źle robię.. nie można połączyć tych profesji czy pisać do GM ?
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #10 on: June 16, 2008, 02:21:35 PM »

nie mogę pobrać drugiej profesji..

wziąłem armorsmith jako pierwszy a następnie poszedłem pogadać do alchemiczki
ale dostaję dwie możliwe odpowiedzi na jej zachętę..
- że rezygnuję,  lub  - do widzenia

porady typu - zmienić instancję,  NPCa, poczekać na nowe patche.. nie skutkują
bo mam tak już od tygodnia..
- miał ktoś taki przypadek.. coś źle robię.. nie można połączyć tych profesji czy pisać do GM ?

Po prostu nie jesteś w jej guście  8)
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #11 on: June 16, 2008, 07:21:06 PM »

nie mogę pobrać drugiej profesji..

Po prostu nie jesteś w jej guście  8)

- ani tej.. ani pozostałych ?

to dziwne.. bo zawsze miałem powodzenie u kobiet
i czy wobec powyższego pisać na skargę do GM ?
Pages: [1]
  Print