Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Kosamela  (Read 3333 times)
Mirek11
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« on: May 11, 2013, 01:31:00 PM »

Witam
Na początku muszę się przyznać, że ukradłem Evanlynowi format Jego wizytówki. :P
Więcej grzechów nie pamiętam, za owy nie żałuję.
1. Imię, Nick, lvl, Klasa

-Kamil mnie nazwali 19 lat temu, więc z braku laku tego też się trzymam. W świecie realnym pseudonim Kosa od czego też powstał gamerski nick; Kosamela.
-Aktualnie na owym Kosameli mam 56lvl Control Wizardem.
-Progresuje się również mój kleryk utkwiony w sercu konfliktu z orkami na 12 poziomie.

2. Wiek
Zaliczyło się już 19 latek.

3. Doświadczenie w MMO
W world of warcraft prawie od początku vanilli do dodatku wotlk swoim kochanym magiem śmigałem. Będzie pewnie coś koło 5 lat, 3 lata temu :P Poza tym krótsze lub dłuższe epizody z innymi grami, których nazw już nie potrafiłbym wymienić. 


4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Neverwinter, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/Gildii, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś

Coś od siebie i o sobie, hmm... wywodzę się z piernikowo krzyżacko rydzykowskiego grodu o chwalebnej nazwie Toruń. Już same korzenie sugerują, że powinienem grać w Neverwintera. Poza tym uwielbiam świat dnd, snw i większość związanych z magią, smokami i dzikimi elfkami.
Dużo podróżuję z samej pasji, co jest lekko dziwne z tego względu, iż nienawidzę zwiedzać. Bycie wzrokowcem jednak zobowiązuje. Poza tym gram na elektryku i kiedyś na klawiszach. Lubię książki. Lubię routy66. Tanie wino, tanie piwo, przez co dzisiejsza aplikacja nie jest szczytem ludzkich możliwości z dziedziny pisarskiej. Juwenalia:(
Styl gry. Kiedyś to cisnęło się ostro w wowy i te inne, lwią część życia spędziłem w hc topowych gildiach na realmie the maelstrom, więc trochę pozostało we mnie nutki rywalizacji i chęci udoskonalania postaci. Jednakże jakoś przez ostatnie 3 lata nie grałem prawie w żadną grę, więc teraz casualizm społeczny odpowiada mi.
Co oczekuję od gildii i gildia moze oczekiwać ode mnie łączy się w jedno, a więc towarzyskości, jak najmniejszej ilości spięć, miłego spędzania czasu w gronie znajomych, rp'owania i śmiechu.
Wybralem Twierdzę, bo wydaje mi się, że spełniacie powyższe wymagania~> a jak nie to się dogadamy w tym świecie pełnym francuzów.

5. Czy należałeś do tej pory do jakiejś gildii w NWO.

Nie

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje.

Ja również potwierdzam przeczytanie
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=780.0
oraz
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=749.0
i akceptuję obydwa.
Mirek11
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #1 on: May 11, 2013, 01:32:15 PM »

. ~> za dużo nakombinowałem i siebie zacytowałem :d
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: May 11, 2013, 03:17:07 PM »

2. Wiek
Zaliczyło się już 19 latek.

3. Doświadczenie w MMO
W world of warcraft prawie od początku vanilli do dodatku wotlk   
I rodzice pozwolili 10-latkowi grać w mmo???

Sorry, nie mogłam się powstrzymać, wiem, że świat schodzi na psy, ale mnie takie informacje po prostu przerażają :(
Mirek11
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #3 on: May 11, 2013, 05:01:02 PM »

Z 11 może 12 lat miałem jak zaczynałem. Prepaidy ze znajomym po pół, z początku sharing konta więc rodzice nawet się nie dowiedzieli, choć problemy z raidami z początku były :D
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #4 on: May 11, 2013, 06:18:36 PM »

E no , ja pamiętam i dziecko Karola w Lotro (mocno nieletnie ;p ) i moją młodszą w Lotro na farmieniu... ;p ;p ;p
Mirek11
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #5 on: May 11, 2013, 06:33:00 PM »

W wowie znało się po całe rodziny grające w jednej gildii
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« Reply #6 on: July 12, 2013, 10:57:08 AM »

Prosimy o potwierdzenie i zgłoszenie w Grze :)
Pages: [1]
  Print