Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Autor Topic: U19  (Read 17527 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #30 on: October 19, 2016, 02:33:51 PM »

Myślałam o tym, żeby zrobić powiedzmy salę trofeów, salę Gondoru, nagród z epika, rohańską itp. Tylko problem w tym, że np. salki przejsciowe (korytarzyki) mają np lagre/special furniture dokladnie na środku, co powoduje, że np postawisz stól i zastawiasz przejście :)
A do tego wall surface/wall colour/podłoga w dwóch miejscach nie nakladaja się tam i tak, jak powinny. Jednym słowem - jest fajne, ale jak to zwykle w standardzie turbinowym bywa - z błędami :D
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #31 on: October 19, 2016, 06:28:58 PM »

Fajny pomysł z salami tematycznymi. Jak ustalimy co mamy i na jakiego rodzaje miejsc brakuje itemków to można pobarterować odpowiednie. Tud się zgłasza z tokenami, tylko musi wiedzieć co potrzeba.

Dla poglądu wrzuciłam tapetę krasiową z drzewem i pofarbowałam na niebiesko, wygląda ciekawie do niebieskiego nieba. Jeśli się nie podoba to stara tapeta jest w skrzynce.

update: wrzuciłam na zewnątrz itemki z barteru za kwiatki (drzewa, fontanna, donice), można wybrać co się podoba i jak trzeba więcej to wyfarmić  Na murze tam gdzie są miejsca small yard można postawić donice z kwiatkami - dałam 2 różne, można wybrać którą wolimy, albo na zmianę dać je.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #32 on: October 20, 2016, 12:07:27 PM »

Gorzej z kwiatkami dzisiaj. Wczoraj w godzinę można przy odrobinie szczęścia zebrać większość setu. Dzisiaj zebrałam łącznie 1 extract odpowiedni, z innego kwiatka, który daje losową szansę dostania saphire lub amber. Ludzie namierzyli i farmią spoty - to jedno (ale jeśli tak to wygląda o 9 rano to kiedy farmić?)
+ mam wrażenie, że zmniejszył się respawn i częstotliwość. Bo w aż takiego pecha by w iluś miejscach było wszystko wybrane jednocześnie, to nie wierzę. Aż tyle osób nie biegało. Wczoraj było ich więcej a zbierało się kwiatki jak marzenie.
Zwykłe kwiatki nadal jest łatwo dostać.

Update - ludzie na forum lotro.com piszą, że po 3 biegania, nie namierzyli ANI JEDNEGO rzadkiego kwiatka. Chcieli widać znerfić i popsuli.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #33 on: October 20, 2016, 08:04:42 PM »

Nie wiem czy eksperymentują na żywym organizmie, czy to już wybrana strategia czy też bug, ale kwiatków dających same extracty saphire i amber nie ma, za to "czasem" ze zwykłych polecą.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #34 on: October 20, 2016, 09:24:41 PM »

Quote
We've temporarily decreased the drop rate of uncommon and rare plants while we work to resolve an issue where the drop rates were multiple orders of magnitude higher than they should have been. This should be resolved come Monday's hotfix.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #35 on: October 25, 2016, 07:38:03 AM »

Patch z fixem przełożony na czwartek.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #36 on: October 26, 2016, 09:08:29 AM »

Wyrobili się wcześniej, fix dziś. Serwery mają leżeć od 14 do 19.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #37 on: October 26, 2016, 04:59:28 PM »

Quote
Flora - Drakewort and Bells-o-dale now have a high chance to drop an amber / sapphire phial instead of a guarantee.

Pełne patchnotes: https://www.lotro.com/forums/showthread.php?648306-Update-19-0-1-Release-Notes&p=7663703#post7663703
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #38 on: December 07, 2016, 11:28:36 AM »

Nie wiem czy czytaliście ale nadchodzi U19.2 i jeszcze więcej FARMY będzie:)
https://www.lotro.com/forums/showthread.php?649373-Bullroarer-Update-19-2-Preview-and-Release-Notes

A new tier of Ithilien Infused Essences have been introduced. These essences are item level 258, and cover the following stats:

    Physical Mastery
    Tactical Mastery
    Physical Mitigation
    Tactical Mitigation
    Morale
    Critical Rating
    Might
    Agility
    Vitality
    Will
    Fate

Each crafting profession will get a new, rare ingredient that can be found in The Throne of the Dread Terror, North Ithilien Flora, Featured Instances, and the Yule Festival. These crafting items are tradeable. Crafters will use these ingredients to make a Wild Essence barter item, which is also tradeable.
The recipes use the new ingredient, a universal solvent, normal crafting components, and any Ithilien Essence. The recipes are free, and are automatically added to your crafting panel in Update 19.2.
The North Ithilien Herbalists will give you an Ithilien-infused Essence box in exchange for one of these Wild Essences. The box allows you to choose the essence with the stat you desire, and there is even a small chance the essence may be a Legendary masquerading as an Incomparable.
North Ithilien - Legendary Rings are now available for barter from the herbalists. They are item level 258 and contain 3 sockets


Seventeen new quests and deeds have been added in North Ithilien, including 9 repeatable quests


Nowe esencje
Vinyalote
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 115


« Reply #39 on: December 07, 2016, 04:40:56 PM »

Upgrade do morale jest dość zabawny
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #40 on: December 09, 2016, 12:12:32 AM »

jaram się ... hue hue :)
Zaan
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 90


Remember, remember the fifth of November


« Reply #41 on: December 15, 2016, 11:10:05 AM »

Szczerze? Czuję się jak przy zbieraniu liści w dodatku z Fangornem, tak mnie wtedy to pochłonęło  ;) że zrobiłem sobie długą przerwę. Aż się boję pomyśleć co teraz... hehe. Gdyby jeszcze szedł za tym jakiś cel, typu nowe trudne instancje, BB czy sthg like that, ale nic, zbieraj dla samego zbierania, dalej nawalaj FI i wydaj kupę golda na solventy. Słabo to widzę...  >:( ???
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #42 on: December 16, 2016, 08:17:51 AM »

Turbinki nastawiają się na kasę. Ktoś te solventy będzie musiał kupić.
Maniacy którzy będą chcieli mieć wszystko na złoto będą farmić kwiatki aby zdobyć fragmenty na esencje, później przerabiać je na infused ( solvent ) licząc że może trafi się złota. Jak nie to operacja zaczyna się od nowa i kolejne solventy trzeba kupić. Licząc tylko armour czteroslotowy i biżu trzyslotowe to potrzeba to już mamy 45 solventów, czyli około 20$ :) 
Ale aby trafiły się złote esencje to tych operacji trzeba dokonać dużo więcej.
Jak już się nacieszymy nowymi esencjami to zrobią armour 5-slotowy lub bizu 4-slotowe i zaczynamy od nowa.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #43 on: January 06, 2017, 11:04:07 AM »

Nowy patch 19.2.2
https://www.lotro.com/forums/showthread.php?&postid=7682344#post7682344

Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #44 on: January 11, 2017, 10:25:18 AM »

Wywiad z Cordovanem odnośnie planów w Lotro na najbliższą przyszłość.

http://dadislotroguides.com/interview-with-cordovan-ssg-u20-10th-anniversary-and-mordor/

W skrócie:
Luty – U19.3 - property writs, housing hook point work, some update UI/pet/mount collection.

Marzec – U20 - Dagorlad questing, battle at Black Gate (some of it), new dungeons, expanding flora system - new colors, related to the content. And then behind the scene work: for the Anniversary.

Kwiecień – LOTRO’s 10th Anniversary Celebration

Końcówka lata/wczesna jesień – X-PAC (Mordor)  This will include 'group content', without saying what it is. 'A lot of content' will be put out in 2017.

Zła wiadomość - nie będzie ograniczenia grindu na esencje, co więcej planują by nowe esencje były przypisane do postaci....
Pages: 1 2 [3] 4
  Print