Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie Kreimond  (Read 1800 times)
Kreimond
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: September 29, 2017, 05:53:30 PM »

1. Imię, level postaci, klasa

Kreimond, 15, burglar


2. Wiek

28

3. Doswiadczenie w mmo

Moja przygoda z MMO rozpoczęła się na początku 2005 wraz z nadejściem WoWa. Zdecydowana większość mojej "kariery" w tym gatunku wiąże się właśnie z tym tytułem. Z przerwami grałem w WoWa aż do ubiegłego roku.
W międzyczasie miałem kilka krótkich etapów z innymi MMO jak Star Wars The Old Republic i właśnie LotrO, którego pudełko mam do dziś ale nie pamiętam dostępów do starego konta :D


4. Coś od siebie i o sobie - czyli dlaczego Lotro, Twoje zainteresowania, co lubisz, czego nie, jaki masz styl gry, czego oczekujesz od gry/kinshipu, dlaczego Twierdza, mozesz równiez napisac jak masz na imię, skąd jesteś :)

Nazywam się Piotrek i jestem z Opola. Na Twierdzę trafiłem ze względu na to, że jesteście z tego co mi wiadomo największą polską gildią na jedynym europejskim serwerze RP. Do LotrO wróciłem w zasadzie po prawie 10 latach ze względu na fakt, że paradoksalnie ta gra bardziej mi przypomina mojego ukochanego WoWa ze starych lat niż to co obecnie zrobił z tą marką Blizzard. Poza tym jestem Tolkienowym nerdem :D
Jeżeli chodzi o mój styl gry i oczekiwania wobec kinshipu to krótko napiszę, że to fajna społeczność odpowiada za zdecydowaną większość frajdy płynącej z jakiegokolwiek mmo. W WoWie byłem głównie graczem PvE, ale okazjonalnym PvP też nie pogradzę.
 Generalnie jestem już za stary, żeby się spinać :D Po prostu chcę miło spędzić czas.
 


5. Informacja, czy należało się już do jakiegos kinshipu w Lotro i do jakiego.

Pewnie i należałem ale kto by to po tylu latach pamiętał.

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje

Rozumiem i akceptuję.

7. Rodzaj konta - f2p, premium, vip.

VIP
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: September 29, 2017, 09:28:20 PM »

Za.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: September 29, 2017, 11:43:23 PM »

Za. Zgłoś się proszę po zaproszenie do kinu.
I witamy za murami :)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #3 on: September 30, 2017, 07:54:17 AM »

za, przyda sie świeża krew ;D
Pages: [1]
  Print