Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Qhozzy - podanie  (Read 3158 times)
qhozzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« on: November 09, 2018, 11:39:26 PM »

1. Qhozzy (Michał właściwie), już 2 lvl, minstrel.

2. 31

3. 7 lat w LOTRO, potem WoW, parę lat w GW2. Wcześniej klasyki typu Shayia itp.

4. Fan Tolkien od małego - mój tata mnie zaraził. Żona, dzieci (dwójka, przy czym jedno ludzkie drugie to mój pierworodny 7letni mops). Dużo pracuję, niestety... Szukam ludzi do wspólnej gry na legendarnym serwerze. Liczy się klimat i ciekawi ludzie. To dla mnie było najważniejsze zawsze w lotro - progress nie był najważniejszy. Wracam z sentymentu, żeby przeżyć tą przygodę raz jeszcze.

5. Grałem na Withywindle, kin Bastion. Pierwsi na serwerze zrobiliśmy t2 orthanc :) Potem grałem na snowbournie, ale nie pamiętam w jakim kinie (wydawało mi się, że w Twierdzy właśnie ;))

6. Si, si, akceptuję.

7. VIP.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: November 09, 2018, 11:50:11 PM »

Ode mnie Za.

W kinie są fajni ludzie a serwer LS daje mi osobiście poczucie tego jak to było jak x lat temu zaczynałam grę. Nawet jak tak wiele się zmieniło, to wyzwanie i zabawa jest podobna. I znów bieganie w grupie :D  Brak pędu do wbicia max lvl. Owszem, są tacy co w pierwszej dobie mają 50lvl, ale to promil.
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #2 on: November 10, 2018, 01:27:32 AM »

Za :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3 on: November 10, 2018, 01:49:40 PM »

Zapraszamy
qhozzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #4 on: January 25, 2019, 10:34:21 AM »

W związku z zanikającą aktywnością na Ithilu wśród Twierdzan przenoszę się na Anor.
Szczerze, polecam rozważenie przeniesienia się całym kinem o ile jeszcze będziecie grać na LS na Anor również.
Z tego co widzę populacja na obydwu serwerach obumiera, ale na Anorze i tak jest 3x więcej ludzi.

Dzięki za wspólną grę i mam nadzieję do zobaczenia :)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #5 on: January 25, 2019, 12:00:54 PM »

Szkoda. Mnie życie odessało od lotro na jakiś czas. Nowy raid w endgamie też swoje zrobił. Ludzie odchodzą i wracają, puls życia gry mmo ;)

3maj się, powodzenia w dalszej grze.
qhozzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #6 on: January 25, 2019, 12:29:17 PM »

Ja to wszystko rozumiem. Ostatnio praktycznie sam siedziałem online.
Stąd też gdybyście rozważyli przeniesienie się na Anor, gdzie jest większa populacja (widziałem ostatnio na reddicie ludzi szukających ekipy do grania, plus na lotrowym discordzie, również były zapytania) byłaby szansa na zebranie większej ilości ludzi, więc nie byłoby problemu gdyby część aktywniejsza skupiająca się na live serwerze mniej czasu poświęcała na LS, a ten kto się skupia na LS nie czułby się samotny.

Pozostawiam do przemyślenia :)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #7 on: January 25, 2019, 01:27:34 PM »

dodatkowym problemem jest Sesja, niewiele bo niewiele mamy studentów, ale to główna siła napędzająca nasz kin na Ithilu , teraz mają zaliczenia, egzaminy i brak czasu na grę.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: January 26, 2019, 12:11:35 PM »

Mnie LS nie porwał, stąd sporadyczna aktywność. Decyzję rozumiem, szanuję i życzę powodzenia :) A jakby coś - nasze drzwi zawsze stoją dla Ciebie otworem :)
Pages: [1]
  Print