Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Jak dziala bonus do skila  (Read 2675 times)
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« on: October 27, 2008, 07:31:15 AM »

Mam pytanko o DPSy wynikajace z cechy.
Jak sie domyslam jest to Damage Per Second.
Czy jezeli mam z sily +50DPS i uzywam skila ktory zadaje X obrazen przez 10s, to czy co sekunde jest doliczany dps z STR?
Czy leczenie jest analogiczne?
akumas
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 60


Atena - mądra wojowniczka


« Reply #1 on: October 27, 2008, 09:01:23 AM »

+DPS dodaje do skila tak wiec jeżeli masz skill który zadaje X-Damage i potem X/Y co iles sekund to liczy sie X+50DPS i potem (X+50DPS)/Y co iles sekund

To samo dotyczy HoTów (Leczenie co pewien czas przez x czasu) bazowo masz np 400 heal po 12 sekundach wiec będzie to np 450 Heala po 12 sec czyli 450/4 = 112,5 zamiast 100 co sekunde . Nie wliczam tutaj bonusów , buffów itd itd , np SM ma fajny tactic który zwieksza otrzymywane heale o 20%. nie wiem jak inne klasy ale napewno każdy punkt wydany w kierunku DPS/HPS napewno zwraca się . Odnośnie HoT/DoT - każdy z nich ma szanse na Crita co daje EXTRA Heal i Damage
RAJ
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 673


« Reply #2 on: October 27, 2008, 06:57:16 PM »

dzieki za odpowiedz!
pytanie dodatkowe:
czy bonus jest juz uwzgledniony w opisie skila jaki sie wyswietla gdy go wskazemy?
akumas
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 60


Atena - mądra wojowniczka


« Reply #3 on: October 28, 2008, 07:43:22 AM »

Nie.

Po najechaniu na skill-a podaje wartość bazową

Z innej beczki , wczoraj testowałem Warrior Priesta - przy divine Assault stackowanie Strength i Willpower daje naprawde poteżne Heale + Willpower daje naprawde dużo disruptów przeciwko czarom atakom przeciwnika ( na ostatnim RVR byłem 2 w DPSie i 3 w Healu :D )

AAA i jeszce jedno, przy HoT-ach ilość dodatkowe Heala z bonusa jest wieksza niz X+Y/T , po prostu wchodzi tego wiecej niż a mojego wcześniejszego przelicznika , a jak HoT critują to aż miło się licznik ogląda  ;D
Pages: [1]
  Print