Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Damalleth  (Read 1212 times)
Damalleth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: January 15, 2022, 01:48:59 PM »

1. Damalleth, 27 lvl, Minstrel.

2.  24

3. Zaczynałem w grach takich jak Metin 2 i Tibia (Tibia dłużej). W gatunku MMORPG rozwinąłem swoje skrzydła podczas gry w Star Wars: The Old Republic, w której spędziłem parę lat i nadal tam zaglądam. Ostatnio więcej czasu spędziłem w World of Warcraft, gdzie mój staż sumarycznie wynosił koło roku. Miałem również chwilowe epizody w TESO i Guild Wars 2. Jeżeli chodzi o LoTRO jest to moje trzecie podejście, ale wtedy nie poznałem zbyt dużo świata, obecnie bardziej się zagłębiam w samą grę.

4. Na imię mam Łukasz, jestem raczej casualowym graczem, lubię spędzać czas w grze, od czasu do czasu wykonać jakieś grupowe zadania, gram dla przyjemności. W przeszłości dosyć dużo spędzałem czasu na role-play (głównie w SWTOR). Dlaczego LoTRO? Szczerze do spróbowania jeszcze raz zachęciła mnie niedawna promocja na Expansion Questy i Quest Packi. Ogólnie lubię klimat i świat stworzony przez J.R.R Tolkiena. Obecnie jestem w trakcie czytania "Władcy Pierścieni". Jestem fanem fantasy i science fiction.

5. Nie należałem nigdy do kinshipu.

6. Przeczytałem i akceptuję kodeks oraz regulamin.

7. VIP, posiadam kontent, który był dostępny w promocji, w przyszłości myślę o zakupie najnowszych dodatków.
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #1 on: January 22, 2022, 07:23:27 PM »

Za, sorry że tak długo to trwa
fraeydis
Gość
« Reply #2 on: January 22, 2022, 07:24:10 PM »

Za :)
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #3 on: January 22, 2022, 07:24:33 PM »

tak, jaka gildia w swtorze?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: January 22, 2022, 07:43:49 PM »

Za-praszamy
Damalleth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #5 on: January 23, 2022, 09:48:59 AM »

Dziękuję za głosy  :)
@Panda - Tarcza Republiki
Pages: [1]
  Print