Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: WvW 22-09 podsumowanie?  (Read 3149 times)
Jader
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« on: September 22, 2012, 10:23:05 PM »

Pokusimy się o jakieś resume, co było fajne, co nie fajne?

Fajne było, że był zerowy czas oczekiwania na wejście.

Fajne było, że trochę powalczyliśmy.

Kłopot sprawiła mi komunikacja. Czy Wy ze sobą jakoś gadaliście? Na vencie nikogo nie zastałem. Zwykle gubiłem resztę drużyny i czekałem aż mnie obcy ludzie zrezuja ;)

Na mapie panuje spory chaos (może to trochę wina moich umiejętności) i widzę, że jeszcze sporo pracy przed graczami i developerami, żeby zrobić tę wojnę tak fajną jak w WAR. Nic to, trzeba ćwiczyć :)
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #1 on: September 22, 2012, 11:38:44 PM »

Cóż nikogo nie zastałeś na vencie, bo wszyscy siedzieli na ts sojuszu :)
Adres znajdzisz pod g w grze - to tak na przyszłość. Poza tym było całkiem dobrze, sporo osób z różnych gildii i jakiś efekt było widać :) Takie eventy wspólne z sojuszem będziemy powtarzać co tydzień, więc jeśli ktoś się nie załapał teraz, ma szanse w następną sobotę.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #2 on: September 23, 2012, 07:56:20 AM »

Moje wnioski są jednoznaczne - jeśli uda się zebrać mały rajd (powiedzmy 4 grupy po 5 osób), jesteśmy w stanie zdominować jedną mapkę. Taka liczba graczy pozwala swobodnie bronić twierdz, oczywiście jeśli każdy wie co ma robić. Tutaj kłania się posiadanie zapasów w każdym momencie, aby budować umocnienia/machiny oblężnicze. Ale śmiem twierdzić, że to kwestia dowodzenia. Kiedy wypracuje nam się jakiś większy oddział WvW będzie można pomyśleć o dowodzeniu twardą ręką. Nie obrażając nikogo kiedy nie słucha się dowódcy wszyscy zachowują się po prostu jak wielka niezorganizowana banda, która czasem zrobi coś razem, czasem nie ;)
Jader
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #3 on: September 23, 2012, 08:11:59 AM »

Kurde, oczywiście byłem na TS, o vencie napisałem z przyzwyczajenia ;P
Gdzie na tym TS byliście? Ja tam widziałem tylko 2 osoby na głównym kanale (w tym jedna to ja). Czy on czegoś nie pokazuje, czy cos dodatkowo trzeba gdzieś wprowadzić?
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #4 on: September 23, 2012, 08:23:28 AM »

TS Twierdzy, czy Browara? Solidne kilka-kilkanaście osób było na TS Sojuszu(jak to pasuje do Personal Story ;)) w czasie gdy ja byłem na WvW. Okolice 11-14.
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #5 on: September 23, 2012, 08:55:50 AM »

Kiedy trwa event sojuszu, jesteśmy na ts Sojuszu, w pozostalym czasie na ts Twierdzy oba adresy sa pod motd w panelu gildyjnym.
Jader
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17



« Reply #6 on: September 23, 2012, 09:53:42 AM »

No tak...
Pages: [1]
  Print