Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Ciekawe ile nas zostanie po 3 miesiąch...  (Read 6941 times)
Nerwusik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #15 on: April 07, 2014, 07:48:15 PM »

Quote
Ale czy na tym właśnie nie polega pomoc i fun z tego?

zabawa z czego ? Z tego, że przerywam swoje czynności by przejść do innej mapy aby zabić przeciwnika, na którego i tak jest masa chętnych ? W życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby o coś takiego prosić kogoś z gildii. To jest właśnie brak szacunku dla innych osób. Rozumiem sytuację wyjątkową, gdzie boss jest rzadki, baaardzo trudny, ale te mini bossy z ESO można w 3-4 osoby ubić, a praktycznie zawsze ktoś czeka na takiego bossa.

Quote
Od zawsze gram tankiem i jakoś nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem party w innych grach.
A chodzenie na dungeony z randomami to interesowałby mnie gdybym nie należał do Twierdzy.

to bierz 3 dpsow i jazda. W czym problem ? Nie ma leczyka ? To cały ten temat wziął się stąd, że inni śmieli nie wybrać leczyka jako swoją klasę ? Skoro w twoim zasięgu, na interesujące dungeony nie ma leczącego, to do kogo i o co masz pretensje ? W tym momencie twój temat stracił dla mnie sens, teraz nie mam pojęcia na co tak naprawdę narzekasz.

Quote
Aktualnie jest za wcześnie by narzekać. Gra jest świeża i każdy leweluje.
Widać niektórym nie przeszkadza to w sianiu defetyzmu ledwie po starcie gry ( oficjalnie gra ma 3 dni ).
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #16 on: April 07, 2014, 08:00:01 PM »

Oj tam, leczarzy zawsze mało.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #17 on: April 07, 2014, 08:14:23 PM »

Poki co wystawianie pochopnych wnioskow mija sie z celem.
Gra jest swiezo po premierze, a o takich wyzwaniach mozemy porozmawiac dopiero po 3 miesiacach gry.

PS Regiss - rozwazamy zmiany w dostepnosci do Domu Aukcyjnego
Wolebor
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 113



« Reply #18 on: April 07, 2014, 08:22:18 PM »

Po lekturze topicku widze, że nie wszyscy zrozumieli o czym napisał Floggas.
Ja zrozumiałem. Mam podobne przemyślenia i odczucia. No ale ja  pochodzę z tych zamierzchłych czasów gdy Twierdza była jeszcze małą graniczną warownią na rubieżach królestwa MMO  :)
Floggas (Flogg, Khadrim)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



« Reply #19 on: April 07, 2014, 09:14:43 PM »

Po lekturze topicku widze, że nie wszyscy zrozumieli o czym napisał Floggas.
Ja zrozumiałem. Mam podobne przemyślenia i odczucia. No ale ja  pochodzę z tych zamierzchłych czasów gdy Twierdza była jeszcze małą graniczną warownią na rubieżach królestwa MMO  :)

Dobrze, że są tacy którzy mnie rozumieją :) Ja swoje zdanie wyraziłem, nie będę się wdawać w dalsze dyskusje, bo to nie ma moim zdaniem najmniejszego sensu. Szanuję zdanie innych i oczekuję, że inni szanują moje zdanie bez podjazdówek typu, że brak mi szacunku dla innych. EOT
Hundreds
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 79


« Reply #20 on: April 07, 2014, 09:27:34 PM »

Jak tak będzie działała ta gra, jak działa, to mnie nie będzie za 3 dni, nie za 3 miesiące.
Nerwusik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #21 on: April 07, 2014, 09:31:51 PM »

Wolebor - to niech napisze w końcu jasno o co mu chodzi. Napisał, że nie może liczyć na pomoc ale nie napisał konkretnie o jaką pomoc mu chodzi. Na dodatek pretensje te ledwie po paru dni od startu gry, gdzie ludzie skupiają na jej poznaniu.

Floggas - wykazałeś w tym temacie tyle braku szacunku choćby w stosunku do nowych członków, że szkoda gadać :) w skrócie twoje żale wyglądają na coś w stylu - "jest źle i ci co grali w twierdzy wcześniej wiedzą o czym mówię, ale tym nowym nie wyjaśnię bo nie, wystarczy, że ci co grali w lotr wiedzą o co chodzi". Chcesz stworzyć podobną atmosferę w ESO jak w LOTR ? To zacznij od siebie i nie odrzucaj innych tylko dlatego, że nie wiedzą "jak to było w lotr" marginalizując ich przy tym.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #22 on: April 07, 2014, 09:53:28 PM »

EOT

Czy mam zamknac topic ?
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #23 on: April 07, 2014, 10:10:45 PM »

zabawa z czego ? Z tego, że przerywam swoje czynności by przejść do innej mapy aby zabić przeciwnika, na którego i tak jest masa chętnych ? W życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby o coś takiego prosić kogoś z gildii. To jest właśnie brak szacunku dla innych osób. Rozumiem sytuację wyjątkową, gdzie boss jest rzadki, baaardzo trudny, ale te mini bossy z ESO można w 3-4 osoby ubić, a praktycznie zawsze ktoś czeka na takiego bossa.

Quote

Widać, że jesteś młody i nie masz pojęcia jak to było kiedyś w mmo / gildiach. To po co być w gildii skoro wszystko (większość) mogę robić z randomami???
Nerwusik
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


« Reply #24 on: April 07, 2014, 10:37:38 PM »

TobiAlex - jak rozumiem tylko osoba stara ( skoro ja zostałem opisany jako osoba młoda to stosuje przeciwieństwo ) może posiadać wiedzę jak kiedyś było w mmo / gildiach ? Wybacz ale takie teksty ad personam nijak się mają do tematu, wprowadzają offtop a jeszcze zaczynasz niepotrzebną pyskówkę. Zapamiętaj sobie, że siwe włosy nie zawsze oznaczają mądrość, ale zawsze starość.

Pomoc to nie ciągnięcie za rączkę, prawdziwa pomoc to wskazanie odpowiedniej ścieżki do celu, by osoba SAMA była wstanie sobie poradzić w tej i w przyszłych sytuacjach, w których widzi problem, to się nazywa nauka samodzielności i to jest największa pomoc. Bowiem nie zawsze będziesz pod ręką do pomocy, nie możesz od niej uzależnić drugą osobę, bo wtedy nie pomagasz, a wręcz krzywdzisz tą osobę.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #25 on: April 07, 2014, 10:50:24 PM »

Ja bym tego nie nazywał rozwiązywaniem problemów a GRANIEM WSPÓLNIE z ludźmi z gildii. A co do starości to miałem na myśli to, że kiedyś biegało się razem, levelowało mniej więcej w tym samym czasie, jak ktoś zbyt odbiegał z levelem to i tak zostawał z grupą a na czacie gildiowym (sorry, ale to nie to samo co TS i jak dla mnie TS nigdy nie zastąpi takiego klimatu jak był kiedyś na gildiowym, ot taka prawda) jeden wilki śmiech, gadanie o dupie marynie, nie raz po prostu stało się w miejscu i po prostu rozmawiało. A teraz to jeden wielki wyścig szczurów (ot kolejna prawda). Prawda jest też taka, że teraz jak się zaloguje do gry, jest 50 ludzi online, na czacie pojawia się "cześć" to odpowie może jedna, dwie osoby.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #26 on: April 07, 2014, 10:56:21 PM »

Zamykam topic ze wzgledu na to ze obecna dyskusja nie prowadzi w zadnym kierunku. Obie strony maja dobre argumenty ale jak juz wspomnialem - tydzien gry to jescze za wczesnie aby wyciagac jakiekolwiek wnioski.

Wyzwaniem mozna sie zajac dopiero po pierwszym kwartale gry.

Pages: 1 [2]
  Print