Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Transfery na KA - prosba o rady.  (Read 9564 times)
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #15 on: May 13, 2009, 12:15:06 PM »

Przy takiej liczbie grających ludzi, AoE wszelkiej maści było bardzo efektywne. W Burlokowych warunkach, przy "kameralnych" walkach małej liczby postaci, wyewoluowaliście w innym kierunku. Mam nadzieję, że "chaos i masakra" jakie panują na KA, Was nie zniechęcą. Finezja nie była do tej pory synonimem KA ;)

BTW: Rozumiem, że przytargaliście ze sobą kilka świeżutkich, mało śmiganych serwerów? Nasze chomiki są już na wykończeniu ;)
Weledarien
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 29


« Reply #16 on: May 13, 2009, 03:55:18 PM »

Mam nadzieję, że w końcu jakieś tanki będa dawać guardy na heal'a i będzie można zeslotować coś innego w taktykach niż AOE detaunt:)

Po wczorajszych scenariach widzę, że będzie ciekawie i można naprawdę się nieźle zaskoczyć nowymi taktykami, które u nas nie były w użyciu.
Octawius
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 25


« Reply #17 on: May 13, 2009, 11:48:38 PM »

Mam nadzieję, że w końcu jakieś tanki będa dawać guardy na heal'a i będzie można zeslotować coś innego w taktykach niż AOE detaunt:)

Nasi healerzy biegaja bez guardów. Szkoda trzymac tanka przy healbocie, ktory stoi z tylu albo biega wokol walki. Guardowani sa dps, ktorzy biegaja w parach z tankami.
Dedis
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Reply #18 on: May 14, 2009, 03:41:08 AM »

Niestety do dużych walk i złożonych taktyk bardzo pomocna jest komunikacja głosowa. Na pisanie nie ma czasu... a powiedzieć jest łatwo. Jedna komenda lidera.. który poda nicki i wyznaczy zadania.. i sprawa jest dużo łatwiejsza gdy ludzie chcą słuchać.
PiVi
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


Vitold - WH of KA


« Reply #19 on: May 20, 2009, 12:50:20 PM »

Niestety do dużych walk i złożonych taktyk bardzo pomocna jest komunikacja głosowa. Na pisanie nie ma czasu... a powiedzieć jest łatwo. Jedna komenda lidera.. który poda nicki i wyznaczy zadania.. i sprawa jest dużo łatwiejsza gdy ludzie chcą słuchać.

U nas mumble* to... w zasadzie obowiązek.
80% WB jest na mumblu.. w premadach 100%.
Jeżeli ktoś nie może mówić (problemy techniczne/żona/inne) - słucha.

PiVi

*mumble- linuxowy odpowiednik Venta czy TSa.. 50 spotów... itd
Pages: 1 [2]
  Print