Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order Melanii  (Read 2917 times)
Melanii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: August 11, 2009, 02:38:30 PM »

1. Mati,Melanii.
2. Mam archmaga 25 jak na swój lvl leczę dość dużo ,i mam całkiem niezłego staffa ;) .
3. Pół roku wow, rok silkroad.
4. Potwierdzam przeczytałem regulaminu i akceptuje go.
5. Mam 15 lat ,i chodzę do Gimnazjum.
6. Rozmawiałem z jednym członkiem z waszej gildii  ,i mówił ze jesteście najlepsza polska gildia na serwerze
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #1 on: August 16, 2009, 10:54:01 AM »

Odpiszę, bo jakoś nikt z obecnej władzy się nie kwapi.

Skoro przeczytałeś regulaminy, to powinieneś wiedzieć, iż minimum wiekowe w Twierdzy to ukończone 16 lat. Odstępstwa od tej zasady są czynione bardzo rzadko (z tego co widziałem dotyczą osób, za które ktoś - najczęściej rodzic grający w Twierdzy... - poręczył). To raz.

Podanie nie spełnia wymagań merytorycznych, szczególnie w zakresie punktu 5. To dwa.

Dobra rada: uzupełnij/rozszerz podanie, używając pełnych zdań. Ponadto pobiegaj z innymi graczami z Twierdzy i daj sie poznać oficerom, to ktoś będzie mógł poręczyć za Ciebie przy przyjęciu. 

Powodzenia,
Iago - oficer w stanie spoczynku.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #2 on: August 18, 2009, 11:10:07 AM »

no niestety wymog wieku nie jest spelniony i tak jak w przypadku poprzednich graczy niestety musze odmowic ... przykro mi
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #3 on: August 18, 2009, 12:57:26 PM »

Ehh to sklania mlodych graczy do klamania w podaniu po prostu.

Niemozna kogos przyjac na okres probny, jak robia inne gildie czesto?
I w przypadku braku negatywnych opini (lamania regulaminu przez postac na koresie probnym) zostawic  w gildi.
W przypadku gdy okaze sie ze gracz faktycznie niedorosl do Twierdzy wyprosic go z gildi?
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #4 on: August 18, 2009, 04:46:27 PM »

trolling?
Pages: [1]
  Print