Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Thomasson  (Read 2149 times)
Thomasson
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: May 21, 2010, 07:04:25 PM »

1. Tomek / Thomasson
2. Witch Hunter lvl 28 i 25 rr
3. Doświadczenie raczej niewielkie. Grałem wcześniej przez ponad pół roku w Młotka na Eltharion (trochę nawet w gildii Inquisition). Dochrapałem się lvl40 WPekiem i IBekiem oraz lvl37 Inżynierem. Po czym skończyła mi się cierpliwość i dałem sobie spokój. Parę tygodni temu, po kilku miesięcznej przerwie, wróciłem z ciekawości do gry, ale nie chciało mi się przypominać jak się gra starymi postaciami, więc zacząłem od nowa WH.
4. Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego warunki.
5. Lat 32, żonaty, dzieciaty, pracujący jako informatyk. Jestem fanem Warhammera we wszystkich jego odmianach. Nie mam za wiele czasu na zorganizowaną grę, ale może się kilka razy uda.
6. Na Twierdze namówił mnie jeden z graczy, wcześnie nie planowałem podłączać się do jakiejkolwiek gildii bo brak czasu i spokoju (małe dzieci i żona) mocno utrudnia skupienie się na wspólnej grze, ale jak napisałem wyżej może kilka razy się uda.;)
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: May 21, 2010, 10:15:46 PM »

Na prośbę Hundredsa/Gorączki pozwolę sobie akceptować zaproszenia i wskazywać rekrutom drogę ;)


Dzięki za podanie. Dobrze trafiłeś, bo Twierdza to gidlia gdzie gra się na luzie i w zasadzie bez wiekszych zobowiązań. Gracze mają się tu czuć swobodnie, a nie jak na smyczy. No i chodzi o to, żeby gracz w miłym towarzystwie.

Jeśli jeszcze nie dostałeś inva, zgłoś się ingame do Goraczki.

Inkwizytor (w stanie spoczynku).
Pages: [1]
  Print