Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: gracz Wendigo postac Vivaine (order)  (Read 3247 times)
Wendigo-Vivaine
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: June 23, 2010, 06:14:01 PM »

1. Wendigo(Marcin) + Vivaine
2. Informacje o postaci. Na stan obecny aktywna Twierdza istnieje wyłącznie po stronie Order.
http://www.war-europe.com/#/realmwarcharacter/?lang=en&realmwar=CharacterInfo.war

3. Doświadczenie w grach mmo
Wiele lat L2 (w tym ponad 2 lata na oficjalu{dokladnie nie pamietam bo to dawno bylo}AoC{nie pamietam jak dlugo} Aion {od preordera do teraz,}


4. Potwierdzenie przeczytania regulaminu i zaakceptowania go. Rejestrujemy sie pod nickiem z gry w ktora aktualnie gramy.  Jeśli chcemy zmienić nick wyświetlany, możemy to zrobic w ustawieniach swojego konta: PROFIL/ACCOUNT SETTINGS/NICK WYSWIETLANY

5. Kilka słów o sobie - real life

Leciwy siersciuch (36) z mala iloscia wolnego czasu (skutecznie ownowany przez 1.5 roczna coreczke)
Wlasnie ze wzgledu na zbyt mala ilosc czasu postanowilem powiesic aion na kolku. Wlasnie upgradowalem triala i jestem kompletnym noobem jesli chodzi o Warmłotka on-line.

6. Odpowiedź na pytanie: Dlaczego Twierdza?

Koles z którym gralem z Aion jest u was i mu sie podoba:D

Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: June 23, 2010, 06:54:10 PM »

No to witamy - jeśli jeszcze nie dostałes inva szukaj nas online.

Tylko jedna prośba - sam wkleiłeś tekst o obowiązku rejestrowania się na forum pod nickiem z gry ;) prosze więc się do niego zastowsować ;)

I przy okazji napisz jaką grasz klasą.

BTW - z tym leciwym sierściuchem to bym nie przesadzał - pasujesz jak ulał do przedziału wiekowego Twierdzy ;)
Wendigo-Vivaine
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #2 on: June 23, 2010, 07:07:20 PM »

Jestem w tyrze.
Po 22 dopiero bede w stanie sie zalogowac.

Gram WitchHunterka. wydawalo mi sieże ten link ktory wkleilem prowadzi do postaci...ale noob ze mnie wiec...:P

Jakoze Wszystkie uzywane pprzeze mnie nicki byly oczywista zajete (po 10 tej probie wyszlo cos takiego):P

Jesli wolno logowalbym sie jako Wendigo-Vivaine (jesli jest na to jakas spinka to sie dostosuje).
Uzywam nicka "Wendigo" wszedzie gdzie nie jest zajety (aze zajety jest czesto to musze kombinowac jak kon pod gore).

Fajnie ze przedzial wiekowy jest zblizony:D ( o wiele spraw mniej do tlumaczenia):P
 

Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: June 23, 2010, 09:09:09 PM »

Ok chodzi o to żebyś był rozpoznawalny w grze i na forum.

Może być opcja podwójnego nicka jak masz obecnie.

Dzięki.

Jestem cały wieczór, wiec łap mnie po inva.
Wendigo-Vivaine
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #4 on: June 24, 2010, 03:38:45 PM »

Gierke udalo mi sie wlaczyc chwile po 24 wiec juz raczej Inkwizytora nie bylo.
No chyba ze ja nie umiem znalesc:P

Musze sie przestawic na nowe miedzymordzie, a chwile to trwa, w moim przypadku :P
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: June 24, 2010, 04:15:11 PM »

Faktycznie o 24 już mnie nie było.

Wpisz na czacie /who Twierdza i napisz /tell do kogokolwiek kogo Ci pokaże z prośba o namiary na oficera online ;)
Pages: [1]
  Print