Pages: 1 [2] 3 4 ... 15
  Print  
Autor Topic: Ettenmoors - screeny  (Read 76667 times)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #15 on: September 05, 2009, 07:21:46 PM »

Ad1
wiecej kb niz smierci?? 2 gwiazdki?? co za star hugger ... :P


Ad2

taa biłbym jeszcze mocniej jakbym miał o 1 legacje wiecej na xbowie  ;)



Ad3

tya...  psst! uważaj fredol za plecami!
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #16 on: September 06, 2009, 12:15:30 AM »

Walka o Outpost była ciężka a przeciwnik iście godny. Wargi biły go straszliwie a dzielny Gilarw dokonywał cudów zręczności aby utrzymać je przy życiu. Moss-patch Elder zadawał atakującym straszliwe rany. Wtedy Gilarw wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności... Widząc to Moss-patch Elder aż zzieleniał ze złości bo nie potrafił fruwać tak jak Gilu... i padł chwilę po tym.... Zresztą co ja będę pisał - sami zobaczcie --->


Tinu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 384


Elf jest moj! :D


« Reply #17 on: September 06, 2009, 04:55:54 PM »

Ad1
wiecej kb niz smierci?? 2 gwiazdki?? co za star hugger ... :P

Ad3

tya...  psst! uważaj fredol za plecami!
Znim napisales tego posta nie mialem pojecia ze cos takiego isnieje/istnialo :)

Ps. Fredol ma na mnie kb :( W TA mnie zlapal :/
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #18 on: September 06, 2009, 05:00:46 PM »

Fredol to lama... :P ale co jak co moglibyście od czasu do czasu przestać campowac 24/7 pod GV... :o  :P
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #19 on: September 06, 2009, 07:07:41 PM »

hehe - no wiesz... Rezygnować z ponurej sławy?? :D :D :D
Wiem, że nas freepy nienawidzą, ale wilkom duszno w keepach czy w obozie orkowym; Wolimy na świeżym powietrzu coś tam zjeść... nawet jeżeli byłby to jakiś łykowaty hunter :D Czasami się nie uda ale co tam ;)


pozdrawiam
Driam (Conena)
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #20 on: September 06, 2009, 11:47:17 PM »

Fredol to lama... :P ale co jak co moglibyście od czasu do czasu przestać campowac 24/7 pod GV... :o  :P
A co mamy robić? Biegać za rajdem? ;)

Jak burgi skończą gankować creepy to i my odsuniemy się ze 100 metrów :P
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #21 on: September 07, 2009, 07:31:58 AM »

Ja nie mówię żebyście przestali gankować w ogóle... :P to jest atut wargów i burgów i niech tak zostanie, ale czasami swojej ofierze należy dać trochę ... hmnn przestrzeni, żeby poczuła się bezpieczna, albo żeby tylko tak się jej wydawało  :)

Nawet tak zagorzali gankerzy jak Ullwarg i Killerpaw nie preferują takiej taktyki jak gank pod samym spawnem, czy gv  :P czasami to się nie sprawdza uwierzcie mi... ;)
Niobar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 775


ups...


« Reply #22 on: September 07, 2009, 08:25:12 AM »

Freepy nie mają się w Etten czuć bezpiecznie, takie moje zdanie :P Dzięki wargom campiącym pod wejściem uczą się żeby nie biegać samotnie a jedynie w grupkach. Ci co tego nie zrozumieją to cóż... wargi będą miałe pełne brzuszki :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #23 on: September 07, 2009, 09:17:46 AM »

Spieramy się o detale... Pewnie, że gankowanie przy samym GV jest bezczelnością ale ja znam takich burgów co robią dokładnie to samo pod Grams; Z drugiej strony popatrz Etheldar na to tak - jak ustawimy się dalej, automatycznie część z wyjeżdżających z GV freepów ma szanse się przemknąć (sam wiesz, że wybierają 3 drogi wyjazdu - prosto jak strzelił w kierunku EC, górą w kierunku LC i w kierunku TR); Stojąc blisko widzimy od razu gdzie się freep kieruje i podejmujemy decyzję o jego zdjęciu (albo puszczeniu :D )


pozdrawiam
Balmur(Belnakh)
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #24 on: September 07, 2009, 10:30:05 AM »

Ja ostatnio też miałem pewne rozterki moralne z tym zwiazane, ale po wczorajszych moich licznych spotkaniach z bugami i hantererami pod cmentarzam wyzbylem sie ich zupelnie. Wyrżnać wszystkich i nikogo nie oszczędzać ! ;]
Cryss
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 179


Cryss (patyczkomiotacz)


« Reply #25 on: September 07, 2009, 10:37:04 AM »

heh burgów spod cmentarzy nigdy się  nie pozbędziesz :)
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #26 on: September 07, 2009, 11:08:43 AM »

eh .. Wargi , Burgi ... i tak to wszystko hieny cmentarne ;P
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #27 on: September 07, 2009, 05:17:13 PM »

no co... koło cmentarzy w gruncie rzeczy jest bardzo fajnie... bodajże na tym screenie od Borubasha (kiedy to o mnie mowa ;D) w ciągu 30 minut nabiłem 50+ kbków i prawie 2 koła renowna (będąc w małym rajdzie!!) pod tym względem nasze psiaki rozumiem... :P
Driam (Conena)
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #28 on: September 07, 2009, 06:40:59 PM »

Nawet tak zagorzali gankerzy jak Ullwarg i Killerpaw nie preferują takiej taktyki jak gank pod samym spawnem, czy gv  :P czasami to się nie sprawdza uwierzcie mi... ;)
Uwierz mój drogi, że nadal próbują ;) Ale teraz jak widzą kogoś z naszego małego kółeczka to najczęściej idą gdzie indziej szarpać mięsko ;)

....w ciągu 30 minut nabiłem 50+ kbków i prawie 2 koła renowna (będąc w małym rajdzie!!) pod tym względem nasze psiaki rozumiem... :P
I oto właśnie chodzi... dla nas chodzenie w jakimkolwiek rajdzie jest tylko stratą czasu, potków i nerwów bo infa leci co nasmarkał, pada się za każdym prawie wyjściem ze stealth a o resa prosi się po 10 minut. Więc wolimy pozbawiać freepy poczucia bezpieczeństwa :P

Freepy nie mają się w Etten czuć bezpiecznie, takie moje zdanie :P Dzięki wargom campiącym pod wejściem uczą się żeby nie biegać samotnie a jedynie w grupkach. Ci co tego nie zrozumieją to cóż... wargi będą miałe pełne brzuszki :)
I otóż totóż Źwieźu :P Trafiłeś w sedno sprawy :D
Tinu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 384


Elf jest moj! :D


« Reply #29 on: September 09, 2009, 08:24:53 PM »



chicken!
Pages: 1 [2] 3 4 ... 15
  Print