Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Samanar  (Read 2432 times)
Samanar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13



« on: July 28, 2012, 08:30:58 PM »

Witam,

Chciałbym dołączyć do Twierdzy w GW2. Podoba mi się dojrzałe podejście. Pracuję, mam rodzinę (w tym małego łobuza, któy zajmuje dużo czasu :) ) i nie mam czasu na zabawę po nocach jak kiedyś za studenckich czasów. Moja żona też jest zainteresowana, od lat razem graliśmy w różne mmo.

Przechodząc do meritum:

1. Nick w grze: Samanar / nick żony - do ustalenia później

2. Wiek 29

3. Doświadczenie:

* 4 lata L2 na wielu privach, z jednym składem. Kiedyś nazywaliśmy się Praetorians. stare dzieje...
* Warhammer - chwilę nawet byłem w Twierdzy ale przeszliśmy z żoną do Inquisitors na Karak Norn, łącznie około roku grania (uważamy to za najlepsze MMO - głównie RvR - czyli World vs World w GW2).
* Aion - pół roku na globalu Gorgos, potem około pół roku na Infinite Aion priv
* różne mniejsze gry, MU / Cabal Online a poza tym jesteśmy fanami przygodówek i serii Silent Hill.

4. Od siebie i o sobie - pracuję, mam rodzinę, lubię grać :) Więcej jak się poznamy.

5. Regulamin i zasady gildii - wszystko ok, jeżeli tylko nikt nie będzie ode mnie wymuszał logowania się w określonych porach i grania ileś tam godzin dziennie to nie ma problemu, mam odpowiedzialną pracę i nie mam na to już czasu. Chciałbym pograć ze znajomymi, być może sprowadzę kilka osób ze starej ekipy, nie mam czasu na hardcore do 5 rano jak kiedyś. Gram jak mam czas, czyli bardzo rzadko, jeżeli trafiłem na odpowiednią gildię to się cieszę, jeżeli nie to dajcie znać żeby nie marnować czasu.

PS. Gwoli wyjaśnienia - post dotyczy dwóch osób, mnie i żony.

Pozdrawiam,
Samanar
Q-ho
Gość
« Reply #1 on: July 28, 2012, 08:45:56 PM »

Witamy za murami :)

Zajrzyj tutaj proszę http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7776.0

Jedno pytanko: Będziecie grać z żoną na jednym koncie? Czy też zakupicie dwie kopie gry ? :)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #2 on: July 29, 2012, 12:00:48 AM »

Jeśli nie byłby to duży problem, to bardzo fajnie by było gdyby Twoja druga połówka też się zarejestrowała na forum i złożyła podanie :) Twierdza zawsze stawia na kolektyw i zgrany socjal, a przy takich podwójnych/grupowych podaniach zawsze się wkrada pewna anonimowość i staramy się z oczywistych względów tego bardzo unikać :D
Samanar
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13



« Reply #3 on: July 29, 2012, 10:27:04 AM »

Witamy za murami :)

Zajrzyj tutaj proszę http://twierdza.org.pl/index.php?topic=7776.0

Jedno pytanko: Będziecie grać z żoną na jednym koncie? Czy też zakupicie dwie kopie gry ? :)

Witam,

Mamy zamiar grać na osobnych kontach/komputerach, czyli można nas liczyć jako 2 graczy :)
Pages: [1]
  Print