Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Trutka  (Read 1921 times)
trutka
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: August 22, 2012, 10:52:56 AM »

1. Imię, level postaci, klasa

Na imię mi Sebastian, nick w grze to Trutka lub jego pochodne (w zależności od dostępności). Klasa postaci to sprawa już prawie rozwiązana: Mesmer lub Ranger, jeszcze się trochę nad tym zastanawiam.

2. Wiek

Mam 26 lat.

3. Doświadczenie w mmo

Temat rzeka ale coś postaram się wam napisać ;-)

Zaczęło się od L2, które było swego rodzaju przedszkolem dla mnie i usadowiła mnie w świecie MMO. Później było kilka mniejszych projektów ale tak naprawdę doświadczenia nabrałem w World of Warcraft. Grałem od czasu Vanilla WoW i uważam to za najlepszy okres tej gry, byłem jednym z nielicznych jak na tamte czasy stałym i regularnym uczestnikiem 40 os. rajdów, wszystko było pięknie do czasu pojawienia się pierwszego dodatku do gry, poziom radykalnie spadał i gra stała się zbyt prosta i przewidywalna, mimo wszystko zaliczyłem cały content TBC i WoTLK, Cataclysm widziałem prawie cały i uważam że był to gwóźdź do trumny ale nvm. Grałem także w poprzednie GW, AoC, LoTRO, RIFT, WH. Byłem także członkiem tej gildii przez pewien czasu ale nie powiem w jaką grę bo po prostu nie pamiętam ;-) Mam nadzieję że kwestia doświadczenia została przeze mnie odpowiednio wyczerpana :)

4. Coś od siebie i o sobie.

Jak napisałem wyżej, mam na imię Sebastian i 26 lat, zamieszkuje piękne ziemie pomorza zachodniego pod sztandarem na którym Gryf się mieni. Pracuję na pełny etat (czasami i dłużej ;-)) także się uczę (czasami :)). Mieszkam wraz z małżonką, trzema kotami oraz moimi pupilami (pająki, jaszczurki). Zajmuje się grafiką komp (hobbystycznie), tworzeniem stron www (także hobbystycznie) i zarządzam sieciami komputerowymi (zawodowo). Jestem w miarę silny psychicznie i ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. W grach komputerowych staram się dążyć do ideału w kreowaniu mojego avatara. Lubię  nowe wyzwania i nienawidzę poddawania się bez walki. Nie mam problemu z podejmowaniem decyzji, potrafię także słuchać i stosować się do poleceń. Nie jestem zwolennikiem dram i różnych ich pochodnych. W Gildii szukam przede wszystkim wsparcia oraz dyscypliny, lubię mieć przed sobą jakiś cel i do niego powoli dążyć. Właśnie przeczytałem że rekrutacja została wstrzymana co mnie zbiło nieźle z tropu ale... napiszę ją do końca, najwyżej zostanie na pamiątkę :) Sprzęt do grania posiadam dobry, nie będzie żadnych zwiech i innych niespodzianek, to samo tyczy się internetu. Spełniam warunki z kategorii sprzętu audio oraz softwarowe. Żona także nie robi mi problemu jak trochę więcej czasu muszę spędzić przy komputerze. Czasami potrafię być hipokrytą ale szybko to w sobie tłamszę. Planuje rozpocząć grę od Head-Startu tj. 06:00 lub 09:00 w sobotę. To chyba tyle?

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje
Przeczytałem kodeks wraz z regulaminem i oba z nich akceptuję.

Pozdrawiam,
Sebastian
Q-ho
Gość
« Reply #1 on: August 22, 2012, 12:02:10 PM »

Rekrutacja na ten moment jest wstrzymana wyjątkiem są jedynie osoby będące już członkami Twierdzy w innych grach. Jeżeli jesteś bardzo zainteresowany to zaglądaj na forum ponieważ być może krótko po premierze wznowimy rekrutacje :)
trutka
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #2 on: August 22, 2012, 12:28:48 PM »

Będę śledził temat, jak rekrutacja się otworzy to bumpne topic.
Pages: [1]
  Print