Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Dubhe Sokolica - podanie  (Read 1533 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: August 27, 2012, 11:56:51 PM »

Siema to ja, może zanim przejdę do podania wyłożę wam co to znaczy ja bo moje JA ma sporo definicji xD

W Łoterku - Filavorin / Sagrast
W DDO - Aliiszaa / Herfjotur
W SW:TOR - Sennar / Khaarden
W TERA ONLINE - Evanlyn / Vhrokira
Poza Twierdzą w GW1 - Allys Negocjatorka (nick także na alcie w GW2)

Wiem, że rekrutacja jest na ten moment wstrzymana, ale rozmawialiśmy w innym temacie mówiliście, że prawdopodobnie niedługo po premierze ruszy (nie były to co prawda słowa lidera, ale mam nadzieję, że się sprawdzą).
Tak więc staję grzecznie w kolejce i czekam

No jeszcze nie zacząłem a już tyle tekstu powinienem normalnie powieście pisać (tylko jakie)... przejdźmy do podania, jako że jestem strasznym leniem nie chcę mi się przegrzebywać całego forum w iście epickich poszukiwaniach moich podań
więc naskrobię nowe będzie szybciej... co ja to miałem, a tak podanko.

1. Imię - Rafał
Lvl - EDIT: 7 (albo 8 nie jestem pewny xD), chociaż z tego co czytałem lvl w tej grze się dość szybko zmienia (choć warto zachowac wymóg w podaniu bo jak ktoś ma 1 to może mu się jeszcze gra znudzić / nie spodobać xD)
Klasa - no niestety tu tez nie mam dla was wielu konkretów poza tym, że minimum 5 postaci jak sam siebie znam, póki co planuje Engineera (Charr), Thiefkę (hmm... Sylvari?), Elementalistkę (hmmm... Human?), Rangerkę (bez niespodzianek oczywiście Nornijka), i Mesmera (siedzicie? Asura... chyba).
Prawdopodobnie "mainem" będzie Złodziejka jak nie złodziejka to zobaczy się z Mesmerem (mimo bugów fajnie mi się w becie początek robiło, daleko żem nie doszedł)
EDIT: Powstały postacie klasy co podałem na ten moment mainem jest Dubhe Sokolica (złodziejka - sylvari)

2. Wiek - latka lecą 4 sierpnia skończone 20 lat (już się czuje jak dinozaur). Wspomnienia też się gromadzą tydzień przed 18 urodzinami Huriel przyjęła mnie na próbny do Twierdzy LotRO xD... dobra nie czas się rozklejać nad starymi dobrymi czasami kiedy rozwoziłem na mojej kozie bimber na kazdą imprę w Eriadorze (Śródziemie wydawało się wówczas takie małe xD)

3. Doświadczenie w MMO - dobra czas na spowiedź no-lifa:
- WoW - koło 4-5 lat - przekreślony
- DDO - sam nie pamiętam ile duże przerwy i budzenie się z ręką w nocniku po updatach xD - gram dotąd
- LotRO - 2-3 lata - poza Twierdzą przewinąłem się przez Eldarów i Enklawę (obie gildię się posypały (Eldarowie oficjalnie, jak przechodziłem z Enklawy do Twierdzy byłem jedynym, który w ciągu ostatnich 4 m-cy się zalogował))
- SW:TOR - pół roku (od początku grałem z Twierdzą miło było, ale gra zaczęła cienko prząść (może po f2p się poprawi, ale coś czarno to widzę (jakby co to ja wszystko czarno widzę, niezależnie od okularów)))
- TERA ONLINE - darmowe 30 dni chyba nawet nie całe, gra całkiem spoko była, powiem wręcz fajna, ale (tu z tego co pamiętam większość gildii się ze mną nie zgadzała) poziom IQ/przyzwoitości/itd. itd. u graczy z którymi z którymi trzeba było latać jak nikt z gildii nie miał czasu był (moim zdaniem) żałosny. Potem trochę się w gildii pozmieniało z zasadami to uznałem, że już raczej do gry wracać nie będę.
Gier typu RIFT gdzie spędziłem parę dni nie wymieniam (RIFT była fajny ale trafiłem na "małe" zmiany w Twierdzy i nie grałem).

4. Coś od siebie i o sobie
Trochę was już pewnie zanudzam, więc ujmę w skrócie (gdzieś na forum jest moja autobiografia nie chcę mi się jej szukać, ale powinna być w dziale LOTRO Rekrutacja).

A więc nazywam się jak pisałem wcześniej Rafał, mieszkam w Gdańsku, uczę się w Technikum Chemicznym nazywanym potocznie lastadią (choć dawno już zmieniliśmy lokalizację dawniej, szkoła mieściła się na ulicy Lastadia (oby nazwa została bo pomyśleć jak nas nazwą jak się na Smoleńską przenieślim brrr), choć ta "nauka" jakoś tak mizernie mi idzie xD (głównie z powodu nieograniczonych kopalin lenistwa). W wolnych chwilach poza graniem na kompie bardzo lubię czytać powieście Fantasy, niektórzy nazywają to pożeraniem może to rzeczywiście lepsze słowo na przeczytanie 370 stron w 10h, a następnie mimo faktu, że jest 5 rano wzięciem w łape kolejnej książki (niektórzy wręcz nie do końca wiem czemu mówią, że to jest chore (jak na ironię mówią to poloniści, którzy na co dzień zrzędzą, że nikt książek nie czyta... toż ja świetlisty przykład (tylko w tej kwestii))). Praktycznie nic poza Fantasy nie czytam (czasem lektury w szkole), parę dni temu kupiłem sobie na próbę packa serii "The Empyrean Odyssey" Thomasa M. Reida czyli 890 stronicowy blok tekstu po angielsku (ci co mnie tu znają zatwierdzą przed każdym urzędem, że angielski moją specjalnością nie jest, ale spróbować kiedyś trzeba).

Dobra miało być krótko... chyba jest...

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin i ze się je akceptuje

Przeczytałem i akceptuje, ale skoro już enty raz pisze tę formułkę to tym razem coś dodam

Odnośnie wewnętrznego regulaminu Twierdzy GW2
§5 Kwestia członkostwa w innych gildiach (multiple guilds system) = Podpisuje się rękami, nogami, uszami, włosami i czym tam jeszcze chcecie, krótko popieram co jest pod tym napisane (nie kopiuje bo to podanie i tak długie komu się będzie chciało tyle czytać xD)

Pzdr4all

P.S. Jeśli to przeczytałeś to gratulację, nie zaśniesz chyba na żadnym nawet najnudniejszym wykładzie/filmie z taką wytrzymałością xD

EDIT: Naniosłem aktualizacje do podania i jako, że i tak się wyda jak zacznie działać informuję, że zostałem już (chyba) przyjęty przez (bodaj) Adryka. Przepraszam, że się wówczas nie przywitałem na czacie, ale gra wciąż wyświetla, że nie należę do gildii (na liście jestem) i w rezultacie nie mogę z czata korzystać. Do zobaczenia in-game.
Pages: [1]
  Print