Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Problem z instalacją gry  (Read 2783 times)
Floe
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


Największa destruktorka gry


« on: October 04, 2008, 11:36:08 AM »

Pomocy!!!
Musiałam przeinstalować Warhammera... Odinstalowałam go... (co mnie zaskoczyło - proces trwał jakies 20 sec). I mam problem z jego ponownym zainstalowaniem.
1. Mam wersję pudełkową, która wcześnej działała bez zarzutów.
2. Wątpie by była to wina Windowsa bo mam nowego kompa i system był robiony jakieś 1,5 tygodnia temu. Windows Xp. Jeszcze nawet nie zdążyłam poinstalować wszystkich potrzebnych mi do pracy na nim rzeczy.
3. W momencie w którym wyskakuje mi okienko - Please insert WAR2..  wysuwam napęd i wkładam cd 2. Wciskam Ponów próbę.
4. Kilka minut jeszcze coś się instaluje i...
5. A potem... Wiadomość systemowa - w stacji znajduje się niewłaściwy wolumin. Włóż wolumin WAR1 do stacji D:... Anuluj, ponów próbę i kontynuuj.... No to wymieniam płytkę...
6. Kiedy wyjmuję płyte wyskakuje mi kolejne okno...
An error occured while trying to copy a file: Urządzenie nie jest gotowe. Click retry yo try again, ignore to skip this file, or abort to cancel instalation.

I to by było na tyle
Wrzucam płytkę WAR1...Ponowić próby się nie da więc wciskam Ignoruj... i...
Zakończono instalację bla bla bla... Włącza się Myth Patcher. Zaczyna instalowac jakiś mały patch i wyskakuje okno logowania. Wpisuję dane - rusza laucher... i nic się nie dzieje... nie ściąga się patch,,,, 0%
i...Your Warhammer folder is missing a large number o files. reinstall the game from the supplied instalation media.

Dziękuję i pozamiatane.

Jeśli ktoś ma pomysł co z tym fantem zrobić? Już zaczęłam nawet ściągać wersję gry z neta.... :(

HELP!

tylko proszę - jak do kobiety  ::)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #1 on: October 04, 2008, 04:28:37 PM »

Wygląda na to, że trafiłaś na dosyć powszechny problem - z tym, że zazwyczaj w edycji australijskiej i nowozelandzkiej ;)
Faktycznie - jednym z proponowanych rozwiązań jest ściągnięcie klienta open bety.

Trafiłem też jednak na coś takiego:
Quote
It has been brought to our attention that there is an error with installing Warhammer Online from the install discs.

To fix this error you will need to download a small file using the download link below. Simply replace the same file in the Warhammer directory with the newly downloaded file. This will work as a temporary measure until a patch is released.

http://www.ebgames.com.au/warhammerfix/warpatch.exe

Mam nadzieję, że pomoże...
Floe
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 84


Największa destruktorka gry


« Reply #2 on: October 04, 2008, 08:56:43 PM »

Bardzo bardzo dziękuję za wszelkie porady.. po 24h walki gra chodzi... Niestety nie obyło się bez zassania wersji elektronicznej... :)
Dzięki Axe, dzięki Bjarni za ruszenie mi z pomocą :)


Temat można zamknąć, bo zostały mi jeszcze tylko problemy ze stabilnością gry :P ale to z nie należy do tematu :P
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #3 on: October 04, 2008, 10:59:20 PM »

Temat zamykam.
Pages: [1]
  Print