Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Twierdza a gracze na niższych levelach  (Read 2436 times)
Skorrok
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« on: January 03, 2011, 04:46:03 PM »

Do napisania tego posta zbierałem się już jakiś czas.

Skierowany jest on raczej do graczy na niższych levelach.

Otóż zacząłem się jakiś czas temu zastanawiać co z bycia w Twierdzy mają gracze na niższych levelach? Ja osobiście odczuwam to jedynie w podatkach :)
Chętnie bym pouczył się od osób, które grać potrafią. Wiem, jest cały internet porad, ale jednak nie ma to jak skoordynowany trening. Gildia jest casualowa, niech więc będzie raz na jakiś czas, ale jednak...

Inna sprawa, że postacie na niższych levelach same są sobie winne (w tym i ja!), że nic się nie dzieje. Nie organizujemy się, nie ćwiczymy wspólnie itd. Marzą mi się Party i Warbandy Twierdzowe, komunikacja na Vencie itp.

Wszyscy narzekają, że na Tier3 nie ma z kim zrobić PQ, nie ma jak polatać senownie po PvE. Chyba po to jesteśmy w gildii, żeby nie szukać desperacko chętnych do wspólnej gry?

Ja się nie znam, proszę, podpowiedzcie co mogę zrobić, żeby jakoś to rozruszać. Jacyś chętni? Może ktoś ma ochotę na bardziej zorganizowane granie? Moją postacią jest inżynier na 30/30 lvl.

Pozdrawiam
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: January 04, 2011, 10:28:08 AM »

Pozwole sobie odpowiedzieć.

Przede wszytkim - wchodziłeś na mumble? To chyba najlepsze miejsce gdzie można o coś zapytać, poprosić o pomoc.

Niestety system gry nie pozwala nam za bardzo biegac po niższych Tierach (w każdym razie po rvr), więc tu na pomoc za bardzo liczyc nie możesz, ale na pewno znajdziesz chętnych którzy pomoga Ci w levelowaniu, udzielą porad itp. Wystarczy zapytać.
Vallian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44



« Reply #2 on: January 05, 2011, 11:15:37 AM »

Nie do konca nic sie nie dzieje. Moze Twierdza nie wystawi calego party na t3 ale w kilka osob nieraz biegalismy. (Medaelcor, Krzywonos, ja i jeszcze dwie osoby ktorych nickow sobie nie przypomne w tej chwili + jakis pug). Oczywiscie siedzac wspolnie na mumble :P Nie zdarza sie to codziennie, nie mniej nie jest tak, ze nic sie nie dzieje ;)
Skorrok
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #3 on: January 05, 2011, 02:34:00 PM »

To daj znać jak następnym razem będziecie biegać :)
Pages: [1]
  Print