Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Szarobury?  (Read 3131 times)
Fingold
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« on: June 25, 2010, 08:17:47 PM »

1. Imię w rl Janek, a co do imienia w grze to jeszcze go nie ma, co za chwilę wyjaśnię.

2. Postaci w tej chwili nie ma, tzn. nie mam żadnej postacie po stronie order na serwerze Karak-Azgal. W Warhammer: AofR zacząłem grać parę tygodni temu i jakiś tydzień temu zmieniłem konto trial na subskrypcję. W tym czasie tworzyłem różne postacie szukając czegoś co by mi pasowało, ale praktycznie wszystkie ograniczały się do T1 (ze zrozumiałych względów). Akurat tak się złożyło, że postacie po stronie order mam na Karak-Norn, a destro na Karak-Azgal, ale nie miałbym żadnych oporów przed wykasowaniem ich i dołączeniem do order na Karak-Azgal. Nie mam jakiś konkretnych preferencji (choć skłaniam się ku Imperium) i chętnie rozpocząłbym karierę w takiej klasie jakiej gildia potrzebuje - każda ma dla mnie swój urok i nie obawiam się "uczyć" (nie jest dla mnie istotne czy coś jest OP czy znerfione, ale to czy będę miał z kim grać).

3. Nie duże, ale też nie zerowe. Pogrywałem w kilka tytułów f2p bez większego zaangażowania i nie pchając się do PvP. Z płatnych mmo grałem parę miesięcy w EvE Online, ale niestety ulepszenie silnika gry sprawiło, że mój "wiekowy" PeCet przestał dawać radę i musiałem przerwać subskrypcję. Tak czy inaczej WH i EvE to dwa inne światy.

4. Przeczytałem i wszystko mi pasuje. Jako, że postaci nie ma tak też nie ma i jej nicka, ale gdy tylko powstanie dokonam odpowiednich zmian na koncie.

5. Mam 29 lat, mieszkam w Łodzi. Warhammer towarzyszy mi od kilkunastu lat w postaci "papierowej" (a i z "figurkową" miałem styczność). Początkowo byłem nieco uprzedzony do WH:AofR, ale gdy spróbowałem bardzo mi się spodobał i jestem gotów zainwestować w niego swój czas i pieniądze.

6. Dlatego, że bardzo zależy mi na tym by zagrać w grupie ludzi których połączyło coś więcej niż to, że akurat znaleźli się w tym samym czasie i w tym samym miejscu oraz uznali, że przyda się zrobić party. Chciałbym dołączyć do ludzi z którymi mogę pogadać (niestety mój angielski nie jest na takim poziomie, aby móc gadać swobodnie na każdy temat, zwłaszcza głosowo) i umówić się na w miarę częste wspólne granie. Jednocześnie nie chcę expić jak wariat i zależy mi na tym by poznawać całą tą "otoczkę", questy itd..
Rozglądałem się po rekrutujących polskich gildiach "z poziomu gry" i przeszukując internet - Twierdza wydaje się spełniać moje oczekiwania tzn. jest aktywna, raczej casual, przyjmuje newbie i patrząc na daty ostatnich podań, są w niej też nowi rekruci (czyli mam nadzieję znaleźć ludzi do wspólnej na niższych lvlach i nie usłyszę "daj znać jak nabijesz 40 lvl").

Mam nadzieję, że dobrze trafiłem i będę mógł wraz z wami ratować Stary świat przed zagładą.



Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: June 25, 2010, 09:54:47 PM »

Witaj,
dzięki za podanie.

Jeśli chodzi o klasę to odpowiem standardowo jeśli chodzi o Twierdzę - graj tym co Ci odpowiada. Nie mamy żadnych wymagań ani oczekiwań.
Jak chyba w każdym MMO zawsze mile widziani są healerzy i tanki ;)

Jak już zrobisz sobie postać szukaj oficerów online.
Fingold
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #2 on: July 07, 2010, 02:29:19 PM »

Zrobiłem sobie Warrior Priesta o nick'u Wierny i szukam oficerów, ale jakoś na nich nie mogę trafić. W jakich godzinach/dniach można kogoś złapać?
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: July 07, 2010, 03:57:28 PM »

A zmieniłes serwer?

;)

Ze względu na przenosiny faktycznie ostatnio wszyscy byli mało aktywni, ale myślę, że teraz się to zmieni.

Wpisz na czacie /who Twierdza i zagadaj do kogos online czy są oficerowie.
Fingold
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Reply #4 on: October 12, 2010, 01:38:47 PM »

Proszę o ponowne przyjęcie do Twierdzy. Mój WP wystąpił z Twierdzy i poszedł w odstawkę, co wyjaśniałem Inkwizytorowi w PW (ogólnie rzecz biorąc klasa nie przypadła mi do gustu). Z grania jednak nie zrezygnowałem i chciałbym dołączyć dwie postacie:

Runepriest Fingold lvl 40 RR 41 (main)
Iron Breaker Borgal lvl 32 RR 28
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #5 on: October 12, 2010, 04:59:12 PM »

Witamy ponownie.

Łap oficerów w grze - ja będę dopiero jutro.
Pages: [1]
  Print