Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Vallian  (Read 1894 times)
Vallian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44



« on: July 09, 2010, 12:02:24 PM »

1. Michal (osa), w grze Vallian, Thoorop, Elentari, Telalie

2. Vallian Thorsen: WP 40lv, 50+ rr, heal crit, 4 greater i 1 superior ward, max salvaging i talisman making
    Thoorop Thorsen: Slayer 40lv, 40+ rr, dmg crit, 3 lesser wards, max scav
    Telalie: WH 28lv
    Elentari: SH 22lv

3. Z samym Warkiem zwiazany od premiery. Czlonek GarazRunkaraki jeszcze z Burloka (rp serv), po transferze na Azgal trafilem do Malleus Maleficarum (stary alliance). Nastepnie dopadla mnie chwila przerwy, po krotkim powrocie przebywalem w Disorderze.
Co do innych gier, przerobilem Mu, Knighta, UO, Rappelz, troche WoWa i ostatnio skonczylem bawic sie w Runes of Magic. Do tego wiekszosc erpegow "na jednego" ;)

4. Przeczytalem, akceptuje.

5. 21 letni student nawigacji morskiej, aktualnie na wakacjach i majacy sporo wolnego czasu ;) Przygode z rpg zaczalem kawal czasu temu, jako pierwszy trafil mi sie podrecznik do fabularnego warka, z ktorym przesiedzialem ladnych pare lat. W miedzyczasie pojawily sie takie systemy jak Neuroshima, Zew Cthulu, D&D i kilka innych ktore nie przypadly do gustu. Jeszcze za czasow modemow zaczalem grac w MUDy, najpierw Studnia Dusz, pozniej Arkadia w ktora co jakis czas pykam do dzis. Swego czasu zakrecilem sie w bitewniaki (wfb i lotr), niestety juz nie grywam. Oprocz tego lubie postrzelac w CSa i pomeczyc Starcrafta ;P o i piwko tez lubie.

6. Dlaczego Twierdza? Lubie grywac w gildiach ;) Wracam po sporej przerwie i nie wszystko pamietam. Latwiej i szybciej bedzie mi sobie poprzypominac majac mozliwosc dopytywania sie ludzi ktorzy graja na biezaco, a Twierdza wydaje sie byc dojrzala, zorganizowana, stabilna i przyjazna spolecznoscia. No i moje mounty mi nie dzialaja :P (joke)

@edit: poprawki estetyczne.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: July 09, 2010, 01:59:06 PM »

Witaj,
fajne podanko.

Jesli jeszcze tego nie zrobiłes łap ofierów Twierdzy w grze.


(ja bedę na pewno dzisiaj wieczorkiem - po 21ej)
Pages: [1]
  Print