Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Szlag mnie trafia  (Read 11193 times)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« on: January 01, 2009, 11:37:40 PM »

Właśnie trafił mnie kompletny szlag. Zdobylismy twierdze w Avelornie, miałem pierwsze miejsce i gold baga i niestety pojawił się jakis palant z destro i mnie ubił. Skończyło się na tym, że nikt z orderu mnie nie podniósł więc pozostało mi wracać z warcampa. Problem w tym, że na zebranie torebki jest 30 sekund.
I jak tu się nie wkur....
Archoon
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


Archoonn


« Reply #1 on: January 02, 2009, 08:21:14 PM »

Life ist brutal and full of zasadzkas ;)

Też bym się wkurzył >:( Ale wyluzuj, to tylko gra :) W dodatku w WAR nie jest tak ciężko o itemy jak np. w Lineage 2. Gdzie normalnych graczy grających 2 lata nie stać jeszcze na TOP S grade łuk (Draconic Bow) zenchantowany na +10. A co dopiero DracoBow+16 (wart 10x więcej!!!)? Pomyśl jaka by była strata jak byś takiego zdobył, a potem się zPK'ował i ktoś Cię zabił i się dropisz z tego łuku? W 3 sekundy tracisz dorobek życia, gdzie innym 2 lata grania nie starczyło by się takiego sprzętu dorobić! To by dopiero bolało, co ???
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #2 on: January 03, 2009, 06:29:24 PM »

Dlatego nie gram w takie durnoty jak L2 (aczkolwiek kilka prób podejścia do tego miałem) gdzie wszystko mozna stracić przez jakiegoś palanta z problemami hormonalnymi. Prawdę mówiąc jestem klientem, płacę za usługę więc wymagam. Póki gra jest płatna, dotąd mam prawa. W darmówkach praw się nie ma do czegokolwiek.
W każdym razie udało się i po wysłanym feedbacku, gold bag znalazł się w moim ekwipunku dnia następnego. I to rozumiem.
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #3 on: May 17, 2009, 11:18:46 PM »

Witajcie
Nie wiem czy ktoś pamięta archmage'a Mardonę, ale tak sobie myślę, czy by na wakacje nie wrócić do WARa. I wybrałem ten temat, żeby się spytać moją byłą gildię o kilka rzeczy.
1. Jak z sytuacjami takimi jak w tym temacie, są postępy w uprzyjemnianiu gry w Młotka Online?
2. Jak to jest z tymi serverami, dużo ludzi jeszcze gra? Jest ładne RvR?
3. Jak tam w endgame? Dużo się dzieje, czy raczej lepiej sobie alta wyszkolić, czekając na lepsze czasy?
4. Subiektywnie jak oceniacie, czy ekipa od WH:Online idzie do przodu, czy stoją w miejscu i nie wiedzą co jeszcze mogą zrobić?
5. Widzę, że serwer zmieniliście, będzie możliwość ewentualnego przeniesienia mojej postaci z Axe Bite Pass i czy nie skasowano mi jej?
Pozdrawiam
Komen.

Ps. Widzę, że jestem na Karak-Azgal w Twierdzax:| Hmm, nie pamiętałem tego^^
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #4 on: May 18, 2009, 12:00:40 AM »

Ad 1. Jeżeli chodzi o worki z PQ, obecnie czas na ich wyjęcie ze skrzyń jest znacznie dłuższy. Jest to rozwiązanie tymczasowe, które zmieni się wraz z patchem 1.3 (już jest testowany). Po 1.3 jeżeli nie zdołasz (lub nie będziesz chciał) wyjąć worka ze skrzynki, zostanie on po 24h wysłany Ci na skrzynkę.

Ad 2. Servery są systematycznie likwidowane, a ich mieszkańcy uzupełniają w dużej mierze populację Karak Azgal. Przekłada się to na większe lagi i niemożliwość dostania do fortec, ale w lepsze dni, jest po prostu z kim grać (i to na wszystkich Tierach).

Ad 3. Endgame - jeżeli chodzi o PvP to atak lub obronę stolicy mamy min. raz w tygodniu. A nawet dość często dzień po dniu. Zwykle jednak walki w stolicy nie wychodzą poza pierwszą fazę i Altdorf już dawno żadnej gwiazdki nie stracił.
Jeśli natomiast chodzi o PvE, to kilka razy w tygodniu organizowane są grupy rajdujące ostatnią instancję Lost Vale.

Ad 4. Mythic idzie do przodu potykając się na prostej drodze. Czasem wpadają na fatalne pomysły, ale na szczęście zwykle udaje się im je wybić z głowy. Zdarzają im się też i dobre zmiany, chociaż każdy patch niesie nowe bugi. Idealnie nie jest, ale fatalnie też nie.

Ad 5. Zamknięte serwery automatycznie transferowały postacie na inne. Ponieważ większość dróg prowadzi na Karak Azgal, tym sposobem pewnie trafiła do nas też i Twoja postać.

Welcome back. :)
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #5 on: May 18, 2009, 12:22:26 AM »

Witajcie
Nie wiem czy ktoś pamięta archmage'a Mardonę, ale tak sobie myślę, czy by na wakacje nie wrócić do WARa. I wybrałem ten temat, żeby się spytać moją byłą gildię o kilka rzeczy.
1. Jak z sytuacjami takimi jak w tym temacie, są postępy w uprzyjemnianiu gry w Młotka Online?
2. Jak to jest z tymi serverami, dużo ludzi jeszcze gra? Jest ładne RvR?
3. Jak tam w endgame? Dużo się dzieje, czy raczej lepiej sobie alta wyszkolić, czekając na lepsze czasy?
4. Subiektywnie jak oceniacie, czy ekipa od WH:Online idzie do przodu, czy stoją w miejscu i nie wiedzą co jeszcze mogą zrobić?
5. Widzę, że serwer zmieniliście, będzie możliwość ewentualnego przeniesienia mojej postaci z Axe Bite Pass i czy nie skasowano mi jej?
Pozdrawiam
Komen.

Ps. Widzę, że jestem na Karak-Azgal w Twierdzax:| Hmm, nie pamiętałem tego^^

Chciałe, coś napisać, ale Gwyn ujął generalnie sprawę bardzo sensownie. Tak naprawdę IMO grałoby się w to naprawdę ekstra gdyby nie lagi :).
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #6 on: May 18, 2009, 10:15:10 AM »

Witajcie
Nie wiem czy ktoś pamięta archmage'a Mardonę, ale tak sobie myślę, czy by na wakacje nie wrócić do WARa. I wybrałem ten temat, żeby się spytać moją byłą gildię o kilka rzeczy.
1. Jak z sytuacjami takimi jak w tym temacie, są postępy w uprzyjemnianiu gry w Młotka Online?
2. Jak to jest z tymi serverami, dużo ludzi jeszcze gra? Jest ładne RvR?
3. Jak tam w endgame? Dużo się dzieje, czy raczej lepiej sobie alta wyszkolić, czekając na lepsze czasy?
4. Subiektywnie jak oceniacie, czy ekipa od WH:Online idzie do przodu, czy stoją w miejscu i nie wiedzą co jeszcze mogą zrobić?
5. Widzę, że serwer zmieniliście, będzie możliwość ewentualnego przeniesienia mojej postaci z Axe Bite Pass i czy nie skasowano mi jej?
Pozdrawiam
Komen.

Ps. Widzę, że jestem na Karak-Azgal w Twierdzax:| Hmm, nie pamiętałem tego^^

Wracasz do gry?  ;D Super. 

 Amow nigdy za dużo.  Zmień nicka na forum na nicka z gry,  przeczytaj regulamin nowy i wpisz się na liste z postaciami nowa ;)  W razie pytań, pytaj i whispnij ingame po invite do gildii.
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #7 on: May 18, 2009, 11:59:05 AM »

Dobrze, zmienię. ^^ Na razie zbieram info co tam się w Młotku zmieniło, a wolałem spytać was, bo z pierwszej ręki informacje, a nie ciągłe narzekanie, czy wymienianie bezwartościowych argumentów na polskiej stronie Warhammera Online. Przypomniało mi się znane wszystkim scenario z lawą. Czy nadal jest tak, że jedno scenario/tier jest klepane? Bo miałem już tego zdrowo dosyć...
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #8 on: May 18, 2009, 12:45:05 PM »

Nope. Odpalają wszystkie dostępne w danej chwili scenaria. Owszem, część rzadziej, niż inne (Tor Anroc chyba nadal jest najpopularniejsze na T3, ale Lost Temple of Isha, Highpass Cementery, Talabec Dam i pozostałe także odpalają), ale w sumie odpalają wszystkie.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #9 on: May 18, 2009, 01:55:28 PM »

A mi juz brakuje Tor Anroc :(

Chyba pora uruchomić któregoś alta z T3 ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #10 on: May 18, 2009, 02:00:04 PM »

Uruchom. I chodź dziś do Mt. Gunbad :)
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #11 on: May 18, 2009, 03:27:18 PM »

A kiedy jest Gunbad? Bo bym coś poZabójczył.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #12 on: May 18, 2009, 04:19:11 PM »

31rank engie sluzy swoja strzelba ;)
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #13 on: May 18, 2009, 10:20:48 PM »

Crafting i gospodarka! Znaczy się, czy już istnieje, ewentualnie jest sens czegoś takiego?
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #14 on: May 18, 2009, 11:19:49 PM »

Crafting i gospodarka! Znaczy się, czy już istnieje, ewentualnie jest sens czegoś takiego?

W 75% procentach. Robienie potków i talizmanów ma sens, zbieranie przedmiotów z ciał oraz tworzenie roślinek a także rozbijanie przedmiotów. Natomiast obrzynanie zwierząt ze skóry sensu nie ma. Wiem to z autopsji :).
Pages: [1] 2
  Print