Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Jak sie sprawy maja ??  (Read 3800 times)
Gregoriush
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


« on: November 09, 2008, 07:38:54 PM »

Witajcie,
Mam kilka pytan, poniewaz jestem juz strasznie znudzony war'em, pomyslalem ze moze wroce do wow'a porajdowac troszke itp :P
I tutaj moje pytanka:
-jak wyglada aktualna sytuacja w grze ? dokladnie chodzi mi o to czy Twierdza jeszcze istnieje ??:P czy beda ludzie do wspolnej zabawy, bo to niestety podstawa
-mam 2 stare 70 (pisze stare bo skonczylem grac 1.5roku temu) tyle, ze na innym serwerze i tu pytanko do Was, jakie sa teraz mozliwosci z przenoszeniem postaci ?..
nie chcialbym od nowa ciagnac ale jak bede zmuszony to moze sie znow pobawie :)
z gory dzieki za odpowiedzi :)
pozdrawiam
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #1 on: November 10, 2008, 11:52:14 AM »

Jedyne wymaganie co do transferowania postaci jest takie że z realma PvP nie można przenieść na PvE, natomiast z PvE na PvP można. Twierdzy na Hellfire już "prawie" nie ma, większość starych graczy TWA gra teraz w AoP.
Fland
Gość
« Reply #2 on: November 10, 2008, 12:51:03 PM »

Arciu, masz stare wiadomosci, mozna juz robic trnasfery w obie strony :)
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #3 on: November 10, 2008, 01:18:24 PM »

Ok no to jak pisze Fland, można robić już w obie strony :P
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #4 on: November 10, 2008, 03:58:59 PM »

Syruacja jest taka, jak już pisałem. Ja wracam do WoWa na mojego starego maina, Palladyna i gram nim sobie w Gildii Krasia na Eonarze. Twierdza istnieje na Hellfire po stronie Hordy, oraz na Burning Legion po Ally. Obie są uśpione (na Hellfire jest kilku aktywnie grających) i czekają na kogoś kto je poprowadzi i rozwinie. W obu mam GM'a i mogę go przekazać chętnej osobie. W obu jest wykupiony bank, na Hellfire jest okolło 3k golda i masa rzeczy.

Potrzeba jedynie kogoś z nas, kto by je rozkręcił.
Gregoriush
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


« Reply #5 on: November 10, 2008, 07:43:49 PM »

No coz :)..miesiac zakupiony teraz trzeba zobaczyc, czy da sie jeszcze w to grac :P...co do przenosin to 20e, troszke szkoda mi jak narazie dopoki bardziej sie w sytuacji nie rozeznam :)
Teraz najwazniejsze, czy jest ktos aktywny ??...czy ktos moze mnie przyjac do gildii?:P
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #6 on: November 10, 2008, 08:25:45 PM »

Jeśli grasz na Hellfire i chcesz podziałać w Twierdzy to daj info kiedy będziesz to się zaloguję i Cie przyjmę, np.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #7 on: November 11, 2008, 11:44:06 AM »

Ja właśnie równiez odnowiłem,
więc gdybys puścił tell do Lunaticor, lub tez Toofik
to wtedy Cię przyjmę
Luna
Akkara
Gość
« Reply #8 on: November 20, 2008, 10:43:29 AM »

Ja to samo.
Pages: [1]
  Print