Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print  
Autor Topic: Dungeond & Dragons  (Read 28257 times)
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #15 on: June 10, 2009, 03:17:33 PM »

Tak czy siak za lotro placic narazie musimy i nie ma co liczyc na dar z nieba w postaci gry free.
Lifetime i juz nigdy zadnych prepaidow itp :)
Prawdopodobnie dobra reklama i serwery byly by przeludnione.

gdyby LotrO bylo darmowe, to ja bym juz nigdy w to nie zagrał ;] czemu?  bo taki synek milionera sobie by wszedl na strone, wykupil najlepszy gear, jakies buffy i inne pierdoly i co? a ja mialbym biegac 2lata zeby zdobyc jakis tam item.. sry...
Asmodeus
Gość
« Reply #16 on: June 10, 2009, 03:50:34 PM »

Ale turbine nie sprzedaje  i nie planuje sprzedawać itemów in game. A co do lotro  to na bank przez rok lub i dłużej nic się nie zmieni w tej materii.
Finroth
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 137



« Reply #17 on: June 10, 2009, 07:12:03 PM »

news ad Free DDO

http://www.gram.pl/news_8gjrGO,6_D_D_Online_bedzie_darmowe_tylko_w_USA.html

Adres linku mówi sam za siebie
Asmodeus
Gość
« Reply #18 on: June 10, 2009, 08:34:07 PM »

No ja wcześniej grałem w ddo us, więc zapewne każdy będzie mógł grać, chyba ,że założą kontrole i będą sprawdzać kto  się z kąd łączy. A nawet ,gdyby to są programy do zmiany ip.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #19 on: June 10, 2009, 09:24:02 PM »

wedlug mnie to nawet i lepiej, ze w europie nie wprowadza tego popierniczonego sklepu ;]
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #20 on: June 11, 2009, 01:07:24 AM »

Najnowsze info ściągnięte z gram.pl:
"Firma Codemasters - wydawca gry - ogłosiła, że ta zapowiedź dotyczy wyłącznie Stanów Zjednoczonych.
"Żeby wyjaśnić wszelkie nieścisłości - na chwilę obecną DDO Europe nie planuje skorzystania z tego nowego modelu biznesowego. Naszą ofertą dla Europejczyków pozostanie gra z miesięczną subskrypcją i nową zawartością dostępną dla wszystkich właścicieli aktywnych kont, dokładnie tak jak do tej pory" - można przeczytać w oświadczeniu Mistrzów Kodu. Czyli add-on Eberron Unlimited pojawi się w Europie, ale zostanie obcięty z oferty free-to-play."
Asmodeus
Gość
« Reply #21 on: June 14, 2009, 06:50:36 PM »

Gram w ta bete DDO, wniosek europejczycy beda mogli grać bez problemów, masa francuzów wlochów hiszpanów zresztą co chwila sie odzywają w róznych językach na ogólnym kanale.  Jestem wręcz mile zaskoczony DDO (kiedyś grałem i jakos cos mi nie podeszło) teraz pomimo 3 lat od wydania, gra pełna contentu , na przyzwoitym poziomie graficznym jak i muzycznym.(mozna dodatkowo wykupić adventure packi z instancjami i questami, ale to raczej nie z koniecznosci lecz mozliwości zobaczenia co zrobili jak wygląda dana instancja itp) Gre moża przejść defacto solo, jest możliwość zatrudnienia npców (jak w GW). Każda instancja ma 4 tryby  solo normal hard i elite. Trzy pierwsze poziomy można przejść solo, do elity trza już druzyny(bardzo trudno i co oczywiste ciut lepszy loot). A to co najlepsze to klimat rpg papierówki, naprawdę. Klimat poszczególnych questów w instancjach, głos narratora(GM), grajacy czuje się jakby grał w papierowego rpga.
Zdecydowanie nie ma innego tytułu na rynku ,który byłby choć troche podobny (może baldury i newer 1,2).  Wróże DDO ogromną popularność głównie wśród fanów serii z pod znaku D&D, naprawde fajna rozrywka, urozmaicenie od innych mmo w dodatku za darmo. A  i uwaga wciaga, grałem wsumie z 5 godz zamiast sie uczyć do obrony( 2 lev kleryk).
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #22 on: June 22, 2009, 09:22:39 PM »

Odświerzyłem swoje stare konto i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, gra zmieniła się totalnie, na lepsze oczywiście. W końcu można grać, a klimat, nareszcie oddaje to, co powinien, jest niesamowity, aż adrealina buzuje często i wystraszyć się można też :)
Trochę tylko pusto, a szkoda, bo naszło mnie mocno na ten tutuł teraz (Nocard, monk lev 3 - path of light, serv Keeper).
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #23 on: July 01, 2009, 11:42:35 AM »

Zajrzalem i musze powiedziec , ze calkiem sympatycznie. Dzis sciagam klienta EU i zakladam konto.
Asmodeus
Gość
« Reply #24 on: July 01, 2009, 09:22:44 PM »

Wersja eu jest płatna, jak chcesz pograc za free to trial us i zapis do bety. Na dniach ma byc juz normalnie za free dla wszystkich.
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #25 on: July 01, 2009, 09:37:17 PM »

Dokladniej to jest tak: wersja beta 9.0 za free, niedlugo wersja 9.0 US podstwka free to play ale zeby miec caly kontent trzeba zaplacic za konto VIP, natomiast wersja 9.0 EU bedzie nadal platna abonamentem z pelnym dostepem.
Asmodeus
Gość
« Reply #26 on: July 08, 2009, 05:35:36 PM »

http://www.fileplanet.com/promotions/dungeons-and-dragons-online/
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #27 on: September 02, 2009, 11:16:36 AM »

DDO: Unlimited juz działa.
Można spatchować starego klienta (tego od Codemasters, bo to dokładnie ta sama gra), albo ściągnąć nowego clienta ze strony w niskich lub wysokich rozdzielczościach textur.
Aby się najszybciej zarejestrować polecam ten link http://www.ddo.com/playnow/
Wystarczy kliknąć button "Download now" i otwiera się formularz rejestracyjny. Po wypełnieniu go, mozna juz grać po kilku sekundach.

Jakby co, grywam czasem swoim testowym fighterem Rosomakiem (bardziej skojarzenia z wozem pancernym niż z Wolverinem :) ), ale chyba zostanie na dłużej, bo nieźle wymiata. Moją drugą postacią jest rogal Lisiczka. Gram na serwerze Sarlona.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #28 on: September 15, 2009, 11:45:08 AM »

Tja i skillcap na free koncie to 4 lev. Trochę z tym pojechali jak dla mnie.  ;D
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #29 on: September 15, 2009, 12:00:16 PM »

Niezupełnie. Z chestów i mobków może dropnąć itemka pozwalająca na odblokowanie wyższych levelów, co pozwala na dojście do lev 8, potem trzeba następną itemke wydropić aby na 12 lev itd. Te itemki można także wykupić w mikrotranzakcji, a mikrotranzakcje są zdecydowanie bardziej opłacalne niż abonament, który na dłuższą metę wychodzi dużo drożej.
Pages: 1 [2] 3 4 ... 6
  Print