Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print  
Autor Topic: Dungeond & Dragons  (Read 28256 times)
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #75 on: March 10, 2010, 02:17:15 PM »

Jeszcze parę lat temu wymiana monitora wiązała się z przekonaniem głównego szefa finansowego (kryptonim "tata"). Ekran był ewidentnie skopany, wyświetlał smugi przy odświeżaniu, tworzył artefakty, nie trzymał barw, jasność siadała, słowem emerytura zasłużona. Sęk w tym że rąbaniec zwykł pracować wzorcowo by tacie, normalnie czary. Do czasu aż się spalił, gdy tata nieopatrznie przeglądać zaczął zdjęcia jakieś - puf! ;P

Nikt się nie uskarża na stabilność D&D? Ludzie, ja naprawdę grać nie mogę.
 
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #76 on: March 10, 2010, 02:50:33 PM »

Mi na 3 kompach stacjonarnych oraz laptopie (wszystko na różnych konfiguracjach, 3 różnych systemach i 2 różnych operatorach sieci) D&D chodzi perfekcyjnie.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #77 on: March 10, 2010, 03:04:12 PM »

Dwa różne kompy, dwóch różnych operatorów, dwa różne systemy i dwie różne wersje (high i standard) - zastrzeżeń do stabilności brak :)
LoBer(Elanhir)
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39



« Reply #78 on: March 10, 2010, 04:26:14 PM »

Nawet mój zabytek (Radeon 9700, Athlon 2600+, 1GB ram) sprawnie trawi DDO i to w 1680x1050 + w miarę sensowne detale. Problemów ze stabilnością gry jak na razie nie doświadczyłem.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #79 on: March 10, 2010, 09:37:49 PM »

Wszystko się wyjaśniło. Najwyraźniej gra się nie zaktualizowała  do końca. Podczas kolejnej próby uruchomienia w końcu wykryło mroczne i skorumpowane pliki i je naprawiło. Ciekawi mnie tylko czemu wyszło to dopiero po jakimś 30 uruchomieniu od ostatniego patcha co przecież jakieś 3 tygodnie temu był. Ważne że grać mogę - jakby jeszcze czas był ;P
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #80 on: March 19, 2010, 12:41:04 AM »

Zapowiedziano właśnie nowe rozszerzenia do gry, m.in. półork grywalną postacią, housing, system gildyjny, nowe przygody, wejście na rynek europejski i wiele nowych. Tylko zacierać łapy. Pierwsze elementy od kwietnia :D
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #81 on: March 19, 2010, 09:41:40 AM »

Właśnie bardzo ciekawi mnie to wejście na europejski rynek. Mam nadzieję, że nie zastosują przelicznika 1€=1$, bo wtedy zostaję w wersji amerykańskiej ;)

Ciekawe też czy dodatki wejdą dla wszystkich, czy wersja free (grywalne demo :)) nie dostanie tylko ochłapu na pocieszenie ;)

Ale ponieważ Turbine odnotowało na DDO bodaj 500% zysku w odniesieniu do poprzedniego okresu rozliczeniowego, to można mieć nadzieję że będą teraz coraz bardziej dopieszczać graczy ;)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #82 on: May 27, 2010, 12:19:33 PM »

Dopieszczanie graczy trwa i się rozwija. Wprowadzili niedawno system "lotto", gdzie codziennie można wygrać różne rzeczy, czasem to są zwykłe bzdety, potki, różdżki, scrolle, gadżety ze sklepiku (wszystko zawsze wersje najlepsiejsze), kasa. Coddziennie coś innego. Jedynie trzeba włazić na myddo i na swoim koncie kliknąć "enter to win". A potem czekać na maila w grze z nagrodą.
Updaty są coraz ciekawsze, wprowadzają wiele udogodnień i poprawek. Najbliższy update, zapowiada się bardzo ciekawie. Z tego powodu, założyłem casualową, polską gildię Dziadki & Dziatki (D&D hehe), aby po wejściu updatu, można od razu nabijać punkty na zdobycie własnego guild shipa z różnymi bajerami :)
Jeśli ktoś jeszcze marudziłby, że nie zaimują się graczami, taka sytuacja: przy ostatnim maintenancie coś im się sypnęło i musieli przedłużyć sprzątanie o kilka godzin. Aby zadośćuczynić graczom za nieplanowane przedłużenie, dali na ponad tydzień bonusik dla każdego do zdobywanych skarbów ze skrzynek i z nagród za questy, aż o 2 poziomy wyżej, to jest cholernie dużo (np. za 8 lev normal +5 flaming greatsword to jest super sprzęt na tym poziomie, a bywają dużo lepsze). Bonus kończy się 6 czerwca.

Właśnie w poniedziałek wszedł nowy update ulepszający sporo rzeczy (przepakowanie monków i kleryków, lekkie ulepszenie pale masterów - magów-liczów), nowe przygody i co najważniejsze system gildyjny (awans max to 100 lev), który z awansowaniem gildii na wyższe poziomy odblokowuje nowe możliwości, bonusy, gildiowe latające statki, przedmioty do upgradowania...
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #83 on: April 02, 2011, 04:55:35 PM »

Gra ktoś w to jeszcze ja sobie jakiś czas pogrywam na Cannithie (7 lvl wizard; 6 paladin (obie drowki); 5 prawie monk kurdupel; 2 cler baba ludz) content póki co głownie low lvlowy + Gianthold. Jak ktoś gra jeszcze w miarę aktywnie to niech napiszę i na jakim serwie jak ma low na cannith to można by razem pobiegać a jak high na innym to mógłby w farmie pomóc xD

Ostatnio głownie zgłebiam mnisią ścieżkę równowagi xD (ale tego posta raczej moja blada mistrzyni napisała bo do tego trza było nekromanty)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #84 on: May 31, 2011, 01:06:29 PM »

Ja grywam na Khyber :).
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #85 on: June 09, 2011, 08:31:13 PM »

Ej a tak w ogóle to mam pytanie jest w DDO jakaś komenda która mi wyświetli listę posiadanych przeze mnie Adv Packów bo w DDO STORE mogę zobaczyć których NIE mam i na ogół próbowałem sobie przypomnieć jakie jeszcze były, ale wg mnie taka metoda jest cholernie głupia, więc musi być jakaś komenda. A i jak już jesteśmy przy komendach to kojarzy ktoś może jaka była na wyświetlenie timerów na rajdy bo zgubiłem kartkę na której to zanotowałem?

Przy okazji zapraszam zainteresowanych grą (czy to już w nią grających czy totalnych newbie) do tematu http://twierdza.org.pl/index.php?topic=6084.0
Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print