Pages: 1 ... 4 5 [6] 7
  Print  
Autor Topic: EVE online  (Read 34479 times)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #75 on: June 12, 2012, 08:50:19 PM »

Napisałem myśleć :)
2-3l spirytusu , coś mocniejszego w żyłę i nie tyle co jesteś w kosmosie ale w innej galaktyce ;)
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #76 on: July 13, 2012, 08:14:00 AM »

Macie jakieś aktualne doświadczenia z polskimi korporacjami LOST IDEA (działa w ramach C0VEN) lub CBC Interstellar obie funkcjonują w 0.0.
Ninael
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


« Reply #77 on: July 13, 2012, 04:47:41 PM »

A musi być polska koniecznie? Ja bym się nie ograniczał, szczególnie że grasz w grę w której często aktywność korporacji/aliancu 24 godziny na dobę jest bardzo ważna, czyli wręcz należy dążyć do jak największego zmieszania stref czasowych, a np korporacje z Australii/Nowej Zelandii są cennym assetem :)

Także radzę znaleźć coś międzynarodowego. Aha, no i 0.0 samo w sobie jest do kitu. Tylko blobfest i raj dla ludzi którze nie szukają ryzyka :)
Jeśli chcesz poznać konkretne pvp gdzie trzeba trochę umiejętności, a nie naciskania F1 na komendę , i gdzie jest ograniczony intel, a nie cheat w postaci local chata to uderz do jakiegoś korpa w wormhole space. Możesz nawet znaleźć taki który łączy w sobie kilka światów, tzn opy w WH space, a do tego częste wyprawy do 0.0 małymi gangami żeby trochę napsuć krwi lokalnym carebearom :) Pieniądze też o wiele lepsze jeśli wiesz co robić.
Jak już musi być polski korp to spróbuj http://ash-alliance.eu/rekrutacja
Miałem z nimi do czynienia kiedy byłem w Narwhalach, nie jest jakiś super, ale cośtam wiedzieli o grze.
Jeśli jednak może być międzynarodowy to wybór jest większy :)
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #78 on: July 14, 2012, 01:45:19 PM »

Macie jakieś aktualne doświadczenia z (...) CBC Interstellar obie funkcjonują w 0.0.
Byłem u nich kiedyś chwilkę jedną postacią jak odrabiałem security status na ratach. Naprawdę spoko ludzie ale mam wrażenie, że głównie się zajmowali gadaniem i carebearstwem ;) Mieli swego czasu dość komfortową (CTA ich nie obowiązywało) pozycję w T.N.T (Goonsi) ze względu na posiadaną pokaźną flotę jump frachtów - specjalizowali się w aliancowej logistyce. Nie mam pojęcia jak tam jest obecnie ale swego czasu odniosłem wrażenie, że na dłuższą metę człowiek by się u nich zanudził na śmierć;)

Co do C0venu to mogę powiedzieć, że wkrótce może dostać ostro po dupie bo się szykuje ostra ofensywa na Stain i Esoterie.
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #79 on: July 14, 2012, 05:38:08 PM »

z żywym angielskim nie mam do czynienia odkąd nie rajduje w WoWie, czyli od jakiś 3 lat (tak mi się wydaje). Tam jak człowiek czegoś nie zrozumiał, to co najwyżej mógł zwipować rajd, w EvE, konsekwencje mogą być nieporównywalnie większe.

Jak trochę pogram i poznam odpowiednia bardziej zaawansowaną terminologię i strategie, będzie można pomyśleć o międzynarodowym korpie, z drugiej strony, większośc polskich korpów i tak zapewne należy do jakiś międzynarodowych sojuszy.
Ninael
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


« Reply #80 on: July 22, 2012, 11:53:43 PM »

Haha, osobom nie związanym z Eve raczej to nic nie powie ale mój alliance wygrał właśnie doroczny Alliance Tournament :)

http://community.eveonline.com/en/tournament
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #81 on: July 23, 2012, 12:29:02 PM »

No to gratki, brałeś jakiś bardziej czynny udział, czy tylko robiłeś za widza? :)
Ninael
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 33


« Reply #82 on: July 23, 2012, 12:44:15 PM »

Tylko za widza, ostatnio mało aktywny w EvE byłem.
Najśmieszniejsze, że to był pierwszy występ w Aliiance tournamencie jako Verge of Collapse i mało kto o alliansie w ogóle słyszał. Także nikt ich nie typował, a w poszczególnych walkach zawsze obstawiano rywali jako faworytów. Gdyby komentatorzy byli bardziej kompetentni i wiedzieli co to za gracze to inaczej by pewnie mówili :)
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #83 on: July 23, 2012, 06:06:25 PM »

Graty!
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #84 on: September 12, 2012, 06:10:08 PM »

No to pierwszy promo blink wygrany i 1.2kkk na koncie :)) Dzięki Huri :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #85 on: September 12, 2012, 07:43:12 PM »

No to pierwszy promo blink wygrany i 1.2kkk na koncie :)) Dzięki Huri :)
E, no to gratki:)
Mój najbardziej wartościowy blink to było coś ok. miliarda, a drugi to był blue print za ok. 750 mln.
Fajna zabawa, co nie?:)
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #86 on: September 12, 2012, 08:01:15 PM »

Świetna i do tego, naprawdę dobrze zrobiony serwis.
[Thudrin]
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 70



« Reply #87 on: September 20, 2012, 06:52:11 PM »

Bawi się ktoś z Was w Planetary Interaction?
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #88 on: September 21, 2012, 09:47:32 AM »

W HS i LS, kompletnie nie opłacalne ze względu na podatki, w 0.0 jest multum innych ciekawszych rzeczy do robienia (imho). Do tego wiele aliansów również wprowadza podatki na PI, więc robi się to nawet w 0.0 coraz mniej opłacalne.
[Thudrin]
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 70



« Reply #89 on: September 21, 2012, 10:15:41 AM »

W HS i LS, kompletnie nie opłacalne ze względu na podatki, w 0.0 jest multum innych ciekawszych rzeczy do robienia (imho). Do tego wiele aliansów również wprowadza podatki na PI, więc robi się to nawet w 0.0 coraz mniej opłacalne.

Piszesz z doświadczenia czy z tego co słyszałeś? :) Bo, że mało opłacalne to ja wiem.  :)

Głównie interesują mnie konkretne liczby, jak to teraz wygląda po tych wszystkich zmianach. Kiedyś się dało w HS z tego wycisnąć około miliarda ISK miesięcznie na 3 postaciach robiąc P1, ewentualnie P2 (12-15 planet). Niby niewiele, ale wystarczająco dużo by mieć aktywne konto i trenować postać. :)
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7
  Print