Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers  (Read 2521 times)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« on: July 03, 2011, 12:28:54 PM »

Niepozorna gierka dostępna za niewielkie pieniądze na Steam. Na pewno jest wiele osób, które znają tą karciankę. Oto jej kolejna elektroniczna odsłona, w bardzo fajnym wykonaniu. Szybkie pojedynki, niewielka kampania, odblokowywanie nowych kart. Zakupiłem i nie żałuję. Chociaż nie wiem czy dla hardcorowych graczy będzie to tytuł na dłuższy czas. Jeśli ktoś miałby ochotę wspólnie pobić jakiegoś bossa (opcja 3v1) to zapraszam!
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #1 on: July 04, 2011, 10:10:02 AM »

No to jak bede mial czas wieczorem to cie zlapie na gg bo juz skonczylem wszystkie kampanie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: July 04, 2011, 02:36:52 PM »

Ja już mam:)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: July 04, 2011, 05:42:25 PM »

Szkoda tylko, że to wciąż wyłącznie preconstructed decks (sparzyłem się na poprzedniej edycji, nie kupię nowej).
Stary dobry MTGPlay, blok Mirrodin. To se nevrati, pane Havranek...
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #4 on: July 04, 2011, 06:21:39 PM »

Z tego co zdążyłem zauważyć to bardziej promocja nowej edycji papierowej, więc możliwe że pozostanie tak ograniczona. Ale mam cichą nadzieję, że jednak zaczną robić coś w kierunku ubarwienia rozgrywki i przy pomocy DLC zrobią z tego grę naprawdę godną uwagi. Byłbym wielce rad, bo nie uśmiecha mi się wracać do kart, po tym jak się ich pozbyłem kilka lat temu..
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #5 on: July 04, 2011, 10:06:53 PM »

uhhhhh corcia kupila 9 (dziewiec!) pelnych dekow Gry o tron - mam z glowy pare wieczorow przy stole lol.
Pages: [1]
  Print