Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: Ja odchodzę  (Read 12274 times)
Phara
Gość
« Reply #15 on: May 29, 2008, 12:09:07 PM »

Widać że nie macie żadnej styczności z młodszymi od siebie, widocznie rzeczywiście jesteście gildią stworzą po to żeby ustawiać niższych rangą wedle własnych potrzeb ... może mam do jakiegoś profesora maila wysłać lub do gazety jakiejś żebyście zrozumieli że to jest zwykły synonim określeń, które wcześniej napisałem a nie epitet obrażający inna osobę?

Człowieku przestań się buzować i podrośnij. Rozumiem, że jak na moje stare 23 lata mam za mało styczności z jarającymi glanty blokersami. Gdzie każdy dobry ziom opowiada drugiemu jak ciężkie jest życie używając słowa na "k" jako przerywnik. To na pewno wspaniałe i niedoceniane środowisko, ale my takiego nie akceptujemy na otwartym chacie gildiowym. Whispuj w ten sposób do kogo chcesz, ale "wyrażanie własnego zdania" na ogólnym proszę formułowac w normalny sposób.
Chcę obiektywnie ocenić to zdarzenie, ale coraz skuteczniej mnie do tego zniechęcasz i pokazujesz, że Yarg miał rację.
Fland
Gość
« Reply #16 on: May 29, 2008, 12:11:25 PM »

Naskocz mi , nie wazne w jakim kontekscie jest stwierdzeniem chamskim, niestety, nie poslugujemy sie zargonem elo mlodziezy w kontaktach miedzy soba, wszyscy wydaje mi sie ze sa dorosli i kazdego takie stwierdzenie obrazi. Osoba ktora wziela Ci range w grze postapila slusznie, jak chcesz jechac takimi tekstami na lewo i prawo to gildie "dzieci neo" rekrutuja na BL-u. Tam ludzie poslugujacy sie takimi zwrotami sa mile widziani, zreszta polacy na BL-u juz maja wyrobiona opinie o sobie.
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #17 on: May 29, 2008, 12:59:48 PM »

Widać że nie macie żadnej styczności z młodszymi od siebie, widocznie rzeczywiście jesteście gildią stworzą po to żeby ustawiać niższych rangą wedle własnych potrzeb ... może mam do jakiegoś profesora maila wysłać lub do gazety jakiejś żebyście zrozumieli że to jest zwykły synonim określeń, które wcześniej napisałem a nie epitet obrażający inna osobę?

Jednak nie zmienia to fakt i przyczyn przez które postanowiłem zostawić waszą spokojną i zakorzenioną w przeszłości gildie w WoW'ie, chodzi mianowicie o brak możliwości wyrażenia własnego zdania oraz o wykorzystanie władzy w celu pokazania wyższości nad innymi ... ja nie jestem wyjątkiem

bardziej mi chodziło o to:
http://picasaweb.google.com/marstrz/Sannan/photo?authkey=wF5mui0yAh0#5205445949930816290

i nie chodzi tu o żadną władzę, tylko o wychowanie. Wybacz ale powtórzę, ale te odzywki pokazują poziom człowieka z jakim się ma styczność.

Yarg miał absolutną rację, ja na jego miejscu wywaliłbym cię z gildi po pierwszym wispie ostrzegającym.

Do Deliana prześlijcie te obrazki.

/ignore
Yargast
Gość
« Reply #18 on: May 29, 2008, 01:19:04 PM »

Witam serdecznie.
Z gory chcialbym przeprosic za zamieszanie.
Jestem aktualnie jakoby pol obecny, 12 godzinna nocka w pracy i jeszcze nie spalem, wiec postaram sie utrzymac moja wypowiedz zwiezle.
Decyzje o degradacji do rangi Kandydat podialem sam i w pelni poniose wszelkie konsekwencje tegoz dzialania.
Degradacje potraktowalem dwojako.
Pierwsze - forme upomnienia, za zlamanie zasad regulaminu (szanujemy drugiego gracza czy to zrzeszonego w Twierdzy czy nie, a takze naszych wrogow) - nie za obrazenie.
Drugie - ranga Hetman zobowiazuje do czegos - osoba z ta ranga winna dawac przyklad zachowania.
Decyzje swoja uzasadnilem na Guild czacie.
Sannan nie zostal przeze mnie wyrzucony z Twierdzy WoW - odszedl sam.
Osoby zainteresowane (oficerowie Twierdza WoW, oficerowie Twierdza, jak i sam Sannan) sa proszone na Ventrilo w celu wyjasnienia zaistnialej sytuacji. Dzis po godzinie 17.
Wypraszam sobie przyrownania do Lilith.
Pozdrawiam.
Dobranoc.
M.
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #19 on: May 29, 2008, 01:32:24 PM »

Całkowicie popieram decyzję Yargasta. Na jego miejscu zrobił bym dokładnie to samo.
Yamana
Gość
« Reply #20 on: May 29, 2008, 01:38:54 PM »

Czyli mam rozumieć że nikt nie może wyrazić własnego zdania na GC, a do tego w przypadku złamania regulaminu odnośnie 2 osoby to ta osoba, w momencie kiedy ma władzę może najnormalniej w świecie pozbawić każdego członka gildii praw bez uprzedniego ostrzeżenia BRAWO !

Srr ale to nie jest gildia oparta na zasadach równości

btw.
Quote
że jak na moje stare 23 lata mam za mało styczności z jarającymi glanty blokersami.
to są blanty a nie glanty widzę jaką masz styczność ...

Ja nie byłem i nie będę nigdy na waszym Vencie, sorka ale problem który poruszam (przynajmniej staram się poruszyć) jest przez was niedostrzegany, wszyscy skupiacie się na słowach użytych przeze mnie, a nie na czynach, które kształtują cały świat

Po raz kolejny 1 osoba jest oskarżycielem, sędzią oraz katem .......... historia lubi się powtarzać
Piast
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #21 on: May 29, 2008, 01:46:32 PM »

O 17 to mnie na bank nie będzie, więc wypowiem się już teraz. Jak dla mnie to nie ma czego wyjaśniać, skoro Twierdza jest gildią represjonującą graczy, blokującą wolność wypowiedzi to Yamana ma teraz szanse znalezienia gildii spełniającej jego wymagania, czego mu szczerze życzę.
Ja z kolei nie chcę na guild chacie czytać wypowiedzi osób, które dyskutują w taki sposób. Aż przypomina się retoryka o. dyrektora:
http://youtube.com/watch?v=8UWPQ5zmwx4
I tyle, nie poświęcajmy tej sprawie więcej uwagi niż jest ona warta.

Phara
Gość
« Reply #22 on: May 29, 2008, 01:47:10 PM »

Czyli mam rozumieć że nikt nie może wyrazić własnego zdania na G, a do tego w przypadku złamania regulaminu odnośnie 2 osoby to ta osoba, w momencie kiedy ma władzę może najnormalniej w świecie pozbawić każdego członka gildii praw bez uprzedniego ostrzeżenia BRAWO !

Srr ale to nie jest gildia oparta na zasadach równości

btw.
Quote
że jak na moje stare 23 lata mam za mało styczności z jarającymi glanty blokersami.
to są blanty a nie glanty widzę jaką masz styczność ...

Tak się mówi w innym środowisku, którego Ty najwyraźniej nie znasz :)

Pomijając resztę, Delian został uprzedzony. U nas tracisz membera.
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #23 on: May 29, 2008, 01:58:41 PM »

Yamana powiem Ci tylko tyle że za tekst jak poniżej

http://picasaweb.google.com/marstrz/Sannan/photo?authkey=wF5mui0yAh0#5205445949930816290

do któregokolwiek z członków Twierdzy, nie ważne czy byłoby to pod moim adresem czy pod adresem kandydata który jest 15 min w Twierdzy, został byś wyrzucony natychmiast. I też byłaby to jednoosobowa decyzja.

Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #24 on: May 29, 2008, 01:59:14 PM »

Zasady są takie, że się do innych ludzi tak nie odzywa, chyba że się jest skończonym chamem. I to są zasady ogólnoludzkie a nie tylko gildyjne.

Mogłeś to wyjaśnić po ludzku a nie po chamsku.
erq
Gość
« Reply #25 on: May 29, 2008, 02:31:43 PM »

Najlepiej to spotkajcie sie gdzies na ulicy, dajcie po razie i z glowy. Jestescie takie stare konie, a kłócicie sie jak dzieci, którym ktos zabral lizaka i chca go za wszelka cene odebrac. Bawcie sie gra !!!
Delian
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Reply #26 on: May 29, 2008, 02:33:56 PM »

My na takich mamy osobny rank :) "Ostrzeżenie" Nie może gadać na Gchacie wtedy :)

I oczywiście każdy oficer ma prawo zdegradować dziecko neo do poziomu Ostrzeżenie. Zasady się nie podobają - drzwi zamknięte nie są. Może sobie grać na bg ile się podoba, tam kultura nie jest potrzebna.

Btw: http://www.netnebulo.hu/loituma_clock.swf  dla nabrania dystansu.

Pozdro
Delian
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #27 on: May 29, 2008, 02:47:18 PM »

A tak swoją drogą Yarghul Cię nie wyrzucił tylko sam odszedłeś. Ostrzegł Cię zniżając Twoją rangę do Kandydata.I człowieku jeżeli oczekujesz szacunku to okaż go również innym osobom.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #28 on: May 29, 2008, 03:05:12 PM »

coz, jako czlonek Rady moge powiedziec jedno - zadnych fujow, naskokow, chamow i prostakow nie tolerujemy w zadnym oddziale - brak ci kultury, to albo zamilcz i sie nie osmieszaj, albo probuj trzymac poziom.

Nie porownuj Yargasta do Lila, bo jest"drobna" roznica miedzy obnizeniem rangi za chamstwo, a wywaleniem calego forum w kosmos.

Oficer pilnuje porzadku w gildii - jesli ktos ewidentnie narusza zasady ogolnospoleczne rzucajac miesem w celu obrazenia innych osob, to jest to dzialanie prawidlowe.

I jeszcze slonko jedno - z gildii wyszedles sam, nikt Cie nie wywalil.
A zostales zdegradowany za chamstwo, a nie za wyrazanie swojego zdania. To samo mozna bylo wyrazic bez obrazania innych osob.
Yamana
Gość
« Reply #29 on: May 29, 2008, 03:29:26 PM »

Quote
Yamana powiem Ci tylko tyle że za tekst jak poniżej

http://picasaweb.google.com/marstrz/Sannan/photo?authkey=wF5mui0yAh0#5205445949930816290

do któregokolwiek z członków Twierdzy, nie ważne czy byłoby to pod moim adresem czy pod adresem kandydata który jest 15 min w Twierdzy, został byś wyrzucony natychmiast. I też byłaby to jednoosobowa decyzja.

Tylko że nie o ten tekst chodzi w tej rozmowie, bo to było zwykłe stwierdzenie pożegnalne, niektórzy mówią powodzenia inni mówią 3majcie się a ja powiedziałem mu w ojczystym języku to co tam jest napisane

Quote
Nie porownuj Yargasta do Lila, bo jest"drobna" roznica miedzy obnizeniem rangi za chamstwo, a wywaleniem calego forum w kosmos.
Nie było żadnego ostrzeżenia ani nawet słów pokazujących że przesadziłem

Quote
Oficer pilnuje porzadku w gildii - jesli ktos ewidentnie narusza zasady ogolnospoleczne rzucajac miesem w celu obrazenia innych osob, to jest to dzialanie prawidlowe.
W normalnym świecie i normalnej gildii takie coś jest ustalane przez grono zarządzające, a nie przez osobę, która uczestniczy bezpośrednio w sporze - czysty Lilth

Quote
I jeszcze slonko jedno - z gildii wyszedles sam, nikt Cie nie wywalil.
Przeczytaj może nazwę tematu ... a potem jeszcze raz o co chodzi w, temacie bo widzę że małe problemy ze zrozumieniem czytanej treści wdały się w twój sposób pojmowania moich wypowiedzi

Quote
I oczywiście każdy oficer ma prawo zdegradować dziecko neo do poziomu Ostrzeżenie. Zasady się nie podobają - drzwi zamknięte nie są. Może sobie grać na bg ile się podoba, tam kultura nie jest potrzebna.
Ja sądziłem że dzieci neo nie przyjmujecie do gildii, zresztą nie znam żadnego w Twierdzy ... jeżeli to stwierdzenie określa moją osobę to wydaje mi się że obraziłeś mnie publicznie na forum własnej gildii, stwierdzenie dziecko neo jest ogólno internetowym stwierdzeniem określającym upośledzenie i obrażającym inne osoby. Myślisz że za takie coś należy ci się pochwała?

Quote
A tak swoją drogą Yarghul Cię nie wyrzucił tylko sam odszedłeś. Ostrzegł Cię zniżając Twoją rangę do Kandydata.I człowieku jeżeli oczekujesz szacunku to okaż go również innym osobom.
Kolejna osoba która nie potrafi czytać ze zrozumieniem o co tak naprawdę jest ten dym ... przecież ja nie mam do was pretensji o to że odszedłem ani nawet o to że mnie zdegradował 1 z oficerów w gildi

Czyli mam rozumieć że nikt nie może wyrazić własnego zdania na GC, a do tego w przypadku złamania regulaminu odnośnie 2 osoby to ta osoba, w momencie kiedy ma władzę może najnormalniej w świecie pozbawić każdego członka gildii praw bez uprzedniego ostrzeżenia BRAWO !

Po raz kolejny 1 osoba jest oskarżycielem, sędzią oraz katem .......... historia lubi się powtarzać



Pages: 1 [2] 3
  Print