Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Bres  (Read 3833 times)
Bres
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: February 28, 2016, 11:55:10 PM »

Witam,
Gram w Lord of the Rings Online od czasu, gdy przeszło na F2P, a więc mniej więcej od września 2010 roku. Zacząłem na serwerze Withywindle, razem z przyjacielem. Przyjacielowi znudziło się mniej więcej w momencie, gdy doszedł do końca Lone Lands. Nie chciał płacić za TP, więc odszedł. Mnie to nie zraziło, zostałem i gram do dzisiaj, z krótszymi i dłuższymi przerwami - w zależności od losowych czynników życiowych takich jak studia, związek, praca, rodzina. ;)

Poza Withywindle zaliczyłem roczny epizod na Laurelin - miałem ochotę pobawić się w roleplaying, więc założyłem gildię "Children of Iluvatar". Niestety okazało się, że istniała już taka gildia - z "The" na przedzie :/ Gdzieś na forum LOTRO zachował się jeszcze zapewne wątek ze skargą na mój rzekomy "plagiat" nazwy. Nie chcąc kłócić się o takie głupoty, przerobiliśmy się na "The Bravest of Fools" i graliśmy  dalej. Konflikt o nazwę gildii sprawił, że wielu naszych graczy dało się namówić na przejście do starszej z tych dwóch gildii. W końcu frekwencja spadła nam prawie do zera i postanowiłem wrócić na Withy. Tam, niezmiennie od 2010 roku, należałem do gildii "Eleventh Legion". W styczniu br. przeniosłem się razem z tą gildią na Laurelin. Niestety, Eleventh Legion jest obecnie cieniem samej siebie, praktycznie nikt już nie gra. Dlatego postanowiłem rozejrzeć się za nowym otoczeniem.

Jestem posiadaczem sześciu postaci:
Bres - 76 lvl Hobbit Hunter
Raffard - 100 lvl Man Minstrel
Bresov - 85 lvl Dwarf Champion
Ariannaeth - 51 lvl Elf Lore-master
Uroolagor - 22 lvl Man Captain
Vimme - 7 lvl Dwarf Guardian

Konto: Premium.

Poza Lord of the Rings Online, grywam także w World of Tanks, SWTOR, The Elder Scrolls Online. Kiedyś, jeszcze w liceum, mocno pogrywałem w Mu Online, byłem zresztą przez 3 lata administratorem pewnego dużego serwera, Mu Freedom, a później jeszcze Game Masterem rumuńskiego serwera Diablo Mu - z nudów i nadmiaru wolnego czasu po pierwszych studiach.

Nadszedł czas na kilka słów o mnie. Na imię mi Adam, mam 26 lat. (Mgr)^2 (inż.)^2 w toku. Aktualnie studiuję na II stopniu na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (Kryptologia i cyber-bezpieczeństwo). Ciężko mnie zdefiniować. Jestem zarazem humanistą, jak i ścisłowcem. Molem książkowym, jak i "smutnym" koderem. "Po godzinach" dorabiam jako freelancer, biorąc przeróżne zlecenia , np. strony WWW, audyty energetyczne i projekty budynków. Nie lubię stać w miejscu, dlatego staram się ciągle rozwijać, poznawać nowe technologie w IT - a co najmniej nie spędzać więcej niż kilku lat w jednej lokalizacji, podróżować. Gdzieś pomiędzy te wszystkie czynności udaje mi się wcisnąć jeszcze czas na granie. Muszę przyznać, że kiedyś - w liceum, czy na pierwszych studiach, było go znacznie więcej. Ale nie narzekam, bo w końcu, gdyby gra była dla mnie priorytetem, oznaczałoby to, że mam problem :D

P.S. 1: Mam nadzieję, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
P.S. 2: Tak, przeczytałem kodeks i regulamin.


Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #1 on: February 29, 2016, 08:40:30 AM »

Ode mnie masz ZA :)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #2 on: February 29, 2016, 09:06:47 AM »

Dlaczego smutny koder? Przecież można kodować na wesoło - jak np Agnieszka dla PKW :)
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #3 on: February 29, 2016, 09:07:56 AM »

ZA
Anyskapl
Gość
« Reply #4 on: February 29, 2016, 09:52:45 AM »

Quote
gdyby gra była dla mnie priorytetem, oznaczałoby to, że mam problem :D

haha, wychodzi na to, że 3/4 Twierdzy ma problem :D

Oczywiście ZA ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: February 29, 2016, 10:34:14 AM »

Hej, cieszę się, że napisałeś - ode mnie oczywiście "za" i witamy za murami!

Ps: Any mów za siebie :)
Anyskapl
Gość
« Reply #6 on: February 29, 2016, 01:00:59 PM »

Quote
Ps: Any mów za siebie :)

Ktoś tutaj nie zna sie na żartach, cóż. trudno ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #7 on: February 29, 2016, 02:26:17 PM »

Quote
Ps: Any mów za siebie :)

Ktoś tutaj nie zna sie na żartach, cóż. trudno ;)

Zna się - stąd emotka na końcu :)
Bres
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #8 on: February 29, 2016, 03:31:02 PM »

Dlaczego smutny koder? Przecież można kodować na wesoło - jak np Agnieszka dla PKW :)

Specjalnie ująłem to w cudzysłów, programowanie jest dla mnie źródłem wielkiej frajdy :-D Chyba ze to asembler, wtedy nope.
Pages: [1]
  Print