Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Uprade kompa  (Read 2598 times)
Walkos
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 311


« on: May 24, 2008, 02:12:00 PM »

Ponieważ AOC dało mi wyraźnie do zrozumienia że czas na upgrade sprzętu mam pytanie:

Czy jest możliwość aby po ponownym zainstalowaniu systemu nie było konieczności ściągania od nowa aktualizacji?

Pytanie dotyczy zarówno AOC jak i LOTRO.
Hurgo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 143



« Reply #1 on: May 24, 2008, 02:51:46 PM »

LOTRO - 100% dzila po zwyklym przekopiowaniu wlasnie sprawdzilem. Jest tylko jeden trik o ktorym trzeba pamietac przy pierwszym uruchomieniu napisze ze masz stara wersje (ver 0.0) i czy chcesz sciagnac patche. Wtady nalezy kliknac Continue bez sciagania zadnych patchy i potem jest juz OK.

Zakladam ze dla AoC tez wystarczy skopiowac katalog z danymi.
Anvagar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 270



« Reply #2 on: May 24, 2008, 06:09:39 PM »

dokładnie - tak samo sie sprawa miała z WoWem, wystarczy skopiować calutki katalog, ewentualnie instalka a później "merge" forlderów :)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: May 24, 2008, 06:24:22 PM »

Ponieważ AOC dało mi wyraźnie do zrozumienia że czas na upgrade sprzętu mam pytanie:

Czy jest możliwość aby po ponownym zainstalowaniu systemu nie było konieczności ściągania od nowa aktualizacji?

Pytanie dotyczy zarówno AOC jak i LOTRO.

Aoc niestety nie. Ale mozna to obejsc.  Kopia aoc bedzie dzialala dopiero jak zainstalujesz gdzies indziej gre jeszcze raz.

Sprawdzalem na dwoch roznych pc.
Walkos
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 311


« Reply #4 on: May 27, 2008, 09:55:26 PM »

Zrobiłem upgrade kompa (wszystko nowe). Mam dobrą wiadomość dla wszystkich chętnych :) Po zwykłym przekopiowaniu działa zarówno LOTRO jak i AoC.

PS. W LOTRO tak jak wyżej nie ściągajcie upgradów.

Zamykam
Pages: [1]
  Print