Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Ventrilo - overlay  (Read 7678 times)
Wacol
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 173


For The Destruction !


« on: June 02, 2008, 06:02:06 PM »

Witam !

Duzo ostatnio slyszalem, ze ludzie nie moga sie przyzwyczaic do nowych glosow na ventrilo. Jesli ktos nie wie, a widze ze duzo takich osob jest, w ventrilo 3.X mamy plugin Overlay, wyswietlajacy nicki osob aktualnie mowiacych na vencie z naszego kanalu, commenty oraz leave/join na server/chan,

Ustawiamy to w Setup -=-> zakladka Overlay
u mnie to wyglada tak:



Okno jest dosc spore poniewaz Ventrilo Team jeszcze nie wypuscil obslugi AoC wiec polecam ustawic "Left Lower Corner" w polozeniu nakladki, nie koliduje prawie z niczym w grze, tylko trzeba troche chat przestawic wyzej.

Mam nadzieje, ze komus sie to przyda.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #1 on: June 02, 2008, 08:07:05 PM »

gadałem z kilkoma osobami i niestety też tego nie widzą w grze :/
Atlanta
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 211


WAAAGH!!!


« Reply #2 on: June 03, 2008, 08:36:22 AM »

ehh a mi nie działa vent... popsuł się bo wcześniej już byłem dwa razy na Twierdzowym vencie a teraz mam ciągle komunikat MSG:contacting server. I nic nie mogę zdziałać.. firewall przepuszcza venta więc to nie to, na routerze zrobiłem portforwarding i to też nie to... No i nie mogę sobie z wami pogadać..
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #3 on: June 03, 2008, 03:49:01 PM »

niestety także  w grze tego nie widzę, choć jak np przegladam strony www to jest jak należy - może ktoś wie co jeszcze trzeba ustawić żeby to działało jak należy ?

oczywiscie mam wszystko ustawione jak napisał Wacol
Divus
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 94


« Reply #4 on: June 04, 2008, 12:16:43 PM »

uruchomic AoC w oknie- to na pewno wtedy zadziala :) powinno bynajmniej :)
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #5 on: June 05, 2008, 06:32:11 PM »

zgadza sie - po uruchomieniu AoC w oknie  działa
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #6 on: June 07, 2008, 07:51:02 PM »

po uruchomieniu aoc w oknie nie potrzebuje overlaja bo widze i gadu gadu i ventrilo i pare innych rzeczy :P
Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« Reply #7 on: June 10, 2008, 01:42:10 PM »

Czy Ventrilo nadal tylko w okienkach chodzi? Czy może już wszystko OK? Sprawdzał ktoś?
FlaT
Gość
« Reply #8 on: June 10, 2008, 02:34:01 PM »

Nie znacie porgramu Voice Overlay?

Działa z TSem i Ventem i bezproblemowo wyświetla wszystkie niezbędne informacje w każdej grze w trybie pełnoekranowym.




Download

Konfiguracja jest banalnie prosta, nie zapomnijcie tylko wpisać swojego dokładnego nicka z Vent'a... ;)
Grinch/Sheen
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Reply #9 on: June 10, 2008, 03:04:02 PM »

Wielkie dzieki za linka FlaT, cos czego od dawna potrzebowalem a o jego istnieniu nie wiedzialem :D
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #10 on: June 11, 2008, 10:27:17 AM »

no wreszcie widze z kim rozmawiam :)

ale ma kolejny problem - tak jest tylko kilka zakładek do znaczenia /odznaczania ale w sumie to albo widze wszystkie kanały venta ( więc nie tylko do AoC ale i LOTRO WOW itp) , albo jak chce włączyć tylko 1 kanał to nie widze nic
może jednak coś źle robie- mozna ustawić tak żeby widzieć tylko ten kanał gdzie akurat sie jest?
FlaT
Gość
« Reply #11 on: June 20, 2008, 11:11:37 PM »

no wreszcie widze z kim rozmawiam :)

ale ma kolejny problem - tak jest tylko kilka zakładek do znaczenia /odznaczania ale w sumie to albo widze wszystkie kanały venta ( więc nie tylko do AoC ale i LOTRO WOW itp) , albo jak chce włączyć tylko 1 kanał to nie widze nic
może jednak coś źle robie- mozna ustawić tak żeby widzieć tylko ten kanał gdzie akurat sie jest?


A próbowałeś ODZNACZYĆ (tj. wyłączyć) tą:



opcję? Wtedy VO będzie pokazywał jedynie użytkowników na aktualnie zajmowanym przez Ciebie kanale...
Pages: [1]
  Print