Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: do zobaczenia :/  (Read 19396 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #30 on: November 23, 2009, 08:22:05 AM »

Ja po przerwie miałem problemu z głosem.

Podejrzewam problemy z klientem  - sugestia - reinstall.
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #31 on: December 22, 2009, 04:44:57 PM »

Jak tam się trzymacie?
Słyszałem że była jakaś fuzja i teraz jest jeden polski legion?
Coś poprawili z lagami czy cały czas to wygląda nie ciekawie?
Kiedy War będzie za darmo ;D?
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #32 on: December 23, 2009, 10:38:47 AM »

98% osob przeszlo do MM, ktory wyszedl ze starego alliancu i przylaczyl sie do Mega Pro Farmerow!!111 (wielkie litery wskazane   ::)) z Ethaliona.
W Twierdzy zostalo raptem kilka osob plus troche altow. Obecnie brakuje nam 15% do 37 ranku i nowych mountow.
Z lagami jest troche lepiej, chociaz najwieksza poprawa jest spowodowana brakiem walk w Fortach ;)
Za darmo jest bieganie w t1 i gankowanie biednych nubow  ;D

ogolnie to jest odrobine lepiej z balansem aoe po tym jak naprawili bug z AP. W RvR dalej spamuje sie jeden klawisz ale juz na sc party single target zaczelo miec sens. Balans klas lezy i kwiczy jak wczesniej, Dok/Chosen/Sorcka/Czopa oraz WP/Kotbs/BW to z 80% populacji czasami.

ps. Mystic dalej nie kocha RP ale po swietach mam tajny plan pokazania wszystkim ze jestem najbardziej niezbedna osoba w WB na rvr  ;D
Mayviel (Siwy)
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 119



« Reply #33 on: March 30, 2010, 10:02:25 PM »

Cześć. Jak Was czytam, to sobie tak myślę, że wiedziałem, kiedy z tym zerwać. ;)







Ale z drugiej strony.
Jeśli przyślą mi niusa, że mogę pobiegać sobie swoją starą Mayviel przez - powiedzmy - tydzień za darmo, a nie jakimiś 10-poziomowymi pięcioskilowymi wymoczkami, to bardzo chętnie zobaczę, co pozmieniali.

 :D
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #34 on: April 01, 2010, 11:04:47 AM »

Cześć. Jak Was czytam, to sobie tak myślę, że wiedziałem, kiedy z tym zerwać. ;)


Ale czytasz coś konkretnego czy posty z grudnia ;)

Lukathorr
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 24



« Reply #35 on: June 12, 2010, 02:10:28 AM »

No właśnie z tym jak zerwiesz to i tak nie wiesz czy dobrze zrobileś:(
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #36 on: September 02, 2011, 09:57:17 PM »

Po raz kolejny przychodzi mi się żegnać z WARem ;)

Tym razem nie obiecuję, że nigdy nie wrócę ;), ale póki co nie mam tego w planach. Na razie odpoczywam od MMO, nadrabiając zaległosci w singlówkach (muszę jeszcze zaliczyć Wiedzmina 2, DragonAge 2, zaraz Space Marines wychodzi), no i czekam oczywiście na Star Wars: The Old Republic. Tam mnie na pewno znajdziecie.

Na forum jestem cały czas aktywny, więc zawsze można mnie tu złapać.

Dzięki wszystkim zaangażowanym w projekt: Twierdza - WAR. Kopę czasu tu spędziłem. Zdobyłem sporo doświadczenia, jako gracz, członek gildii. Jako oficer i guild lider. Dzięki za to wszystkim z którymi miałem okazję grać.

Powodzenia i do zobaczenia.
Pages: 1 2 [3]
  Print