Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: POMOZECIE  (Read 2915 times)
Aleksanderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« on: January 07, 2009, 04:54:47 PM »

witam wszystkich mam problem porzyczylem wowa od kolegi i sciognolem patcha to bylo kiedys :) i teraz jak kupilem gre i pre-paida po zrobieniu tych wszystkich rejestracji chcialem zagrac lecz niestety niechcialo mi sie wbic wie ktos czemu?
Akkara
Gość
« Reply #1 on: January 08, 2009, 09:36:46 AM »

Jaki dostałeś komunikat błędu?
Aleksanderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« Reply #2 on: January 08, 2009, 09:39:06 AM »

ze zly login i haslo a na 100% dobrze wpisywalem bez capsloga itp a dodatkowo zeby to sprawdzic zalogowalem sie na stronie i bylo wszystko ok ale to moze dlatego ze ja wowa mialem zaistalowanego juz kiedys coprawda patche mialem sciogniete ale to moze przez to
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #3 on: January 08, 2009, 02:39:25 PM »

Spróbuj się zalogować jeszcze raz, może jednak się gdzieś pomyliłeś w pisowni. Ale jeżeli to nie pójdzie to musisz WoW'a przeinstalować, pare osób ma taki problem po nowym dodatku.
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #4 on: January 08, 2009, 04:42:56 PM »

A czy nie logowałeś się przypadkiem jak były serwery wyłączone?
W zeszłym tygodniu chciałem pograć, próbuję się zalogować a tu mi krzyczy że hasło nieprawidłowe. Pierwsza myśl - ukradli mi konto. Ale wchodzę na swoje konto na stronie WoW'a i działa. I dopiero wtedy odpaliłem grę jeszcze raz, patrzę na okienko po lewej stronie a tam komunikat, że jak co tydzień serwery są na jakiś czas wyłączone. Poczekałem aż skończą i zaczęło działać.
Z jakiegoś powodu Blizzard zamiast wywalić komunikat, że serwery wyłączone to krzyczy że jest nieprawidłowe hasło.
Pages: [1]
  Print