Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order-Hersing  (Read 1831 times)
Hersing
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« on: May 11, 2010, 04:55:11 PM »

1) Maciek, Hersing
2) Witch Hunter w chwili pisania podania na 16 poziomie i 13 RR. Najbardziej staram się dawać do siły ale innych współczynników również nie zaniedbuje.
3) Około 2 lata grałem w WoW-a, potem trochę w LOTR-a i oczywiście w WAR-a.  :)
4) Zapoznałem się z treścią regulaminu i akceptuje warunki w nim zawarte.
5) Nazywam się maciek, urodziłem się 09.12.1988. Pochodzę z Warszawy, w Białymstoku studiuję prawo. Od 8 lat gram w papierowe RPG i jestem ich wielkim fanem. Na WAR-a czekałem już od jakiegoś czasu ponieważ świat warhammera jest moim ulubionym (wyłączając prawdziwy  ;D).
6) Kiedy zacząłem grać nie myślałem na początku o gildii. Z czasem jednak zacząłem jej szukać, a słyszałem, że na tym serwerze są polskie gildie. Kiedy zobaczyłem członka Twierdzy zacząłem z nim rozmawiać i wywarł on na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Postanowiłem więc spytać szefostwo o zaproszenie i tu spotkałem się z bardzo szybkim przyjęciem bez żadnych uwag. Kiedy już byłem członkiem Twierdzy posty na chacie gildii okazały się bardzo dojrzałe i bez niepotrzebnych przekleństw. Z czasem zrozumiałem, że członkowie gildii to naprawdę dojrzali ludzie a nie no-life-y z gimnazjum.
  Podsumowując. Twierdza daje mi możliwość czerpania jeszcze większej przyjemności z gry, dzięki pozostałym członkom gildii. Atmosfera podczas gry od razu się zmienia kiedy ma się do czynienia z dojrzałymi ludźmi.
   Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. ;)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: May 11, 2010, 08:57:53 PM »

Fajny komentarz a propos gildii. Dzięki. ;)

No i witamy w Twierdzy!
Pages: [1]
  Print