Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: kings-bounty  (Read 6210 times)
Asmodeus
Gość
« on: August 20, 2008, 04:46:00 PM »

http://www.kings-bounty.com/eng/    to mozebyc swietna gra w klimatach herosow
Sucre
Gość
« Reply #1 on: August 23, 2008, 03:33:42 PM »

http://www.gram.pl/sk1_9wnrHO2_Kings_Bounty_Legenda_Edycja_Kolekcjonerska.html
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #2 on: August 23, 2008, 07:23:47 PM »

W Heroesach uwielbiałem właśnie to, że była to turówka, w King's Bounty niestety to bardziej rts.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #3 on: September 05, 2008, 05:40:42 PM »

Z kolekcjonerki to mi się ten nożyk do papieru najbardziej podoba ;D
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #4 on: October 07, 2008, 03:24:27 PM »

Z kolekcjonerki to mi się ten nożyk do papieru najbardziej podoba ;D
Jakieś 20 lat temu odziedziczyłem po siostrze ciotecznej praktycznie identyczny, drobna różnica jedynie w grawerce na ostrzu  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: October 08, 2008, 09:14:52 AM »

King's Bounty to świetna gra.
Jesli chodzi o grafikę - mam wrazenie, ze zywcem sciagnieta z Homm5, jednak mniej tnie i jest duzo bardziej plynna.
Turowa nie jest, to fakt, ale wtedy bylaby drugim Hommem:)
Ciekawe opcje posiadania zony (moze dzwigac artefakty np - jak tragarz, sic!), mozna miec dziecko, ktore moze nie dzwiga artefaktow, ale daje inne bonusy (wsadza sie je w jeden ze slotow:P)
Rozsadnym rozwiazaniem jest tez to, iz nie mozna miec przeogromnej armii - mozna miec taka armie, na ktora pozwala nam nasze leadership. Stad wojownik bedzie mial wiecej wojska, niz np Mag, tez zas bedzie liczebnosc nadrabial czarami.

Gra sie bardzo fajnie i naprawde serdecznie polecam:)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #6 on: October 08, 2008, 01:03:16 PM »

Popróbowałem trochę demko i muszę przyznać, że jestem straszliwie zawiedziony, a mianowicie stało się z grą to co uważałem, że się stanie. Jest totalnie niegrywalna (dla mnie i mojej małżonki) z prostego powodu, braku relaksu spowodowanego brakiem tur, najlepszego systemu na świecie w takich grach. Wolę zdecydowanie standardowych Herosów, nie wersje rtsową.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #7 on: October 10, 2008, 09:16:39 AM »

gdyby KB bylo gra turową, byłoby po prostu ulepszonym heroskiem, a tak poszli w innym kierunku - innym nie znaczy gorszym czy lepszym :)

Gra sie miodnie, ciekawie, jest mnostwo questow pobocznych, a nie tylko jeden głowny plus "zbierz 1000 wiesniaków", jak w Herosku. I mi sie naprawdę podoba opcja braku zamku, tak ze musisz dobrze dysponować pieniedzmi, by sie z niej za szybko nie wypstrykac.

Gra warta polecenia i mysle, ze mozna przy niej spędzić wiele ciekawych godzin.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #8 on: October 10, 2008, 11:21:10 AM »

jest tryb wielosobowy?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: October 10, 2008, 11:59:56 AM »

nie ma niestety:/ a szkoda
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #10 on: October 10, 2008, 06:03:38 PM »

nie mozna nawe po LANie pograc?? :/
Adlebald
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #11 on: October 12, 2008, 09:58:05 AM »

Nie rozumiem czemu ludzie nazywaja ta gre rts-em? Przeciez to gra rpg w ktorej bitwy sa prowadzone jak w herosach, poza bitwami ta gra ze strategia ma niewiele wspolnego :) To tak jakby powiedziec ze Baldur jest rts-em.
Biednepieski
Gość
« Reply #12 on: October 12, 2008, 11:34:26 PM »

Nie rozumiem czemu ludzie nazywaja ta gre rts-em? Przeciez to gra rpg w ktorej bitwy sa prowadzone jak w herosach, poza bitwami ta gra ze strategia ma niewiele wspolnego :) To tak jakby powiedziec ze Baldur jest rts-em.

to jeszcze nic. ja nie rozumiem dlaczego ludzie okreslaja zawody w klikaniu na czas mianem real time strategy. w tych grach nie ma nic z taktyki nie mowiac juz o strategii. no ale myth to byla gra...
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #13 on: October 14, 2008, 12:49:15 PM »

Popróbowałem trochę demko i muszę przyznać, że jestem straszliwie zawiedziony, a mianowicie stało się z grą to co uważałem, że się stanie. Jest totalnie niegrywalna (dla mnie i mojej małżonki) z prostego powodu, braku relaksu spowodowanego brakiem tur, najlepszego systemu na świecie w takich grach. Wolę zdecydowanie standardowych Herosów, nie wersje rtsową.

Tez gralem w demko... i bardzo mi sie podobalo. Nie rozumiem gdzie tutaj widac "rts'a". Walka jest dalej turowa, a na mapie ogolnej tez nie musisz sie nigdzie spieszyc. Gralem w herosow od czesci 1 , ale nie potepiam od razu nowych rozwiazan, zwlaszca ze gra jest dosyc miodna i na dlugo przyciaga do komputera.
Asmodeus
Gość
« Reply #14 on: October 29, 2008, 03:38:32 PM »

Gra bardzo przyjemna ,milosnicy hirkow powinni byc zadowoleni. Walki sa turowe !!!
Pages: [1]
  Print