Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: MMO Data service - ilość aktywnych graczy w grach MMO  (Read 11270 times)
Prezes
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 16



« Reply #15 on: July 14, 2009, 12:12:14 PM »

Wszystko już mam przygotowane.Dodatkowe chłodzenie zamontowane,poduszka obok klawiatury,jeszcze tylko ze dwa wiadra na kawę muszę kupić.Dam radę.Na mnie nie ma bata.
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #16 on: July 14, 2009, 12:14:34 PM »

Widzicie, dlatego Prezes jest Prezesem. Jak mawial szef, nasza sprawa wymaga poswiecen ;D
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #17 on: July 14, 2009, 12:39:13 PM »

Przynajmniej szef wali prosto z mostu, a nie pierdzieli jak ja niby malo gram :)
Golden
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 399



« Reply #18 on: July 14, 2009, 01:44:57 PM »

Jakbym grał na etacie to chyba bym lubił robić nadgodziny :P

ps. z tymi 14-16h grania to mam rozumieć że to żart ?? Ja raz zrobiłem sobie dłuższe posiedzenie w grze ok 12-13 i później padłem jak mucha :P (teraz stosuję się do przysłowia: wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem :) )
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #19 on: July 14, 2009, 01:49:32 PM »

Prezes mowi powaznie :) On tyle gra, zreszta nie widze tutaj zadnego problemu. Jak bylem u szwagra pare lat temu na tydzien, gralismy non stop, tylko pijac piwo, palac szlugi i jedzac zarcie z puszek :D Fakt ze jak wrocilem musialem pojsc na detox ale przezylem :D
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #20 on: July 14, 2009, 01:50:59 PM »

Panowie, nie doceniacie mozliwosci Prezesa ;D
Prezes mowi powaznie :) On tyle gra, zreszta nie widze tutaj zadnego problemu. Jak bylem u szwagra pare lat temu na tydzien, gralismy non stop, tylko pijac piwo, palac szlugi i jedzac zarcie z puszek :D Fakt ze jak wrocilem musialem pojsc na detox ale przezylem :D

Ale to Tibia byla?   ;D
Prezes
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 16



« Reply #21 on: July 14, 2009, 01:54:03 PM »

Jakbym grał na etacie to chyba bym lubił robić nadgodziny :P

ps. z tymi 14-16h grania to mam rozumieć że to żart ?? Ja raz zrobiłem sobie dłuższe posiedzenie w grze ok 12-13 i później padłem jak mucha :P (teraz stosuję się do przysłowia: wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem :) )


To nie jest żart tylko szczera prawda.Mój rekord to 76 godz. non stop,ale po takim maratonie doba spania i powrót do gry .
Fland
Przybysz.
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 508



« Reply #22 on: July 14, 2009, 01:56:06 PM »

Panowie, nie doceniacie mozliwosci Prezesa ;D
Prezes mowi powaznie :) On tyle gra, zreszta nie widze tutaj zadnego problemu. Jak bylem u szwagra pare lat temu na tydzien, gralismy non stop, tylko pijac piwo, palac szlugi i jedzac zarcie z puszek :D Fakt ze jak wrocilem musialem pojsc na detox ale przezylem :D

Ale to Tibia byla?   ;D

Ale to Tibia byla?   ;D
Kupa nie Tibia :D To bylo Yano the Old Man : ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #23 on: July 14, 2009, 03:00:40 PM »

Szacun Prezes.  Ile gra jego sprawa, ale o tym jak gra warto juz cos powiedziec.

 Nigdy, nigdzie nie spotkalem gracza ktory by tak bezinteresownie i chetnie pomagal innym jak to robil Prezez. No oprocz tego goscia co w lutrze co dziennie na mnie looka ;)
Gukwa
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 159



« Reply #24 on: July 14, 2009, 03:36:10 PM »

Quote
To nie jest żart tylko szczera prawda.Mój rekord to 76 godz. non stop,ale po takim maratonie doba spania i powrót do gry .

Mój o 2 godziny dłuższy (48h) ale później nie mogłem zasnąć bo jak zamykałem oczy to i tak grałem (dziwnę uczucie) ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #25 on: July 14, 2009, 03:44:02 PM »

Gukwa, zamiast moby klepac, do szkolej lawki wracaj. ;)

 nie 46 a 76 ;:) tam pisze. ;)
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #26 on: July 14, 2009, 03:52:10 PM »

Z grą non-stop to jest jak z piciem: raz na jakiś czas trzeba się upodlić... :)

Ja czasem też łapię taka potrzebę, żeby grać non-stop przez 2-3 dni, ale potem to przez tydzień na komputer patrzeć nie mogę... zupełnie jak na kacu :)
Mayviel (Siwy)
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 119



« Reply #27 on: July 14, 2009, 05:57:27 PM »

Ja tak miałem ze 20 lat temu na Amidze.  ;)
Pages: 1 [2]
  Print