Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Jak płacić za gry w sony station?  (Read 3826 times)
Andhoth
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 13


« on: July 09, 2008, 10:03:28 PM »

czekam właśnie na zamówionego Vanguarda i w międzyczasie założyłem sobie konto na sony station, automatycznie ustawiło mi kraj na Polskę i walutę na euro i przy próbie dodania formy płatności krzyczy "No payment methods are available for your Country and/or Currency." . Miał ktoś może już taki problem i go rozwiązał? Czy też wprowadzili ostatnio nowe zabezpieczenie przeciwko Polakom?
Athelwyn
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


« Reply #1 on: July 09, 2008, 10:18:31 PM »

Dokładnie tak, porąbało ich, wprowadzili to niedawno. Jednak mogę potwierdzić, że wszystko działa jeśli założy się konto na Kanadę - można płacić za grę polską kartą i co więcej nawet nie doliczają vat, który normalnie obowiązuje Europę.
Grimrod
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 52



« Reply #2 on: July 09, 2008, 10:40:36 PM »

zmień na dolary - powinno zadziałać
Thorres
Gość
« Reply #3 on: July 09, 2008, 10:47:09 PM »

dokładnie polakow obsługują w $zielonych$ (dzieki temu wsio jest tanie...:)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #4 on: July 10, 2008, 04:53:49 PM »

A jak zmienic na dolary, bo system coś nie pozwala na jakiekolwiek zmiany, chyba że hasła albo maila, innych dancyh zmienic się niestety nie da.
Athelwyn
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


« Reply #5 on: July 10, 2008, 05:08:07 PM »

Wygląda na to, że SOE po cichu wymyśliło i wprowadziło zasadę, że nie można zmieniać waluty dla krajów, ani kraju po tym jak się już założyło konto (przypuszczalny powód to tani dolar?). Jedyne wyjście jakie widzę to pisać ticketa do supportu, żeby Ci przestawili walutę, bo nie możesz opłacić gry. Jednak obawiam się, że ciężko może być się z nimi dogadać. Jeśli będą robić problemy no to cóż Polacy, poza tymi co mają stare konta (na których przestawili sobie już walutę, albo w ogóle zarejestrowali się na inny kraj niż Polska), już sobie nie pograją, przynajmniej jak sądzę do czasu wprowadzenia euro w naszym kraju.
Asmodeus
Gość
« Reply #6 on: July 10, 2008, 07:37:39 PM »

Country: Poland
Currency: US Dollar
ja mam ustawiona polske i us dollar

konto zakladane 3 lata z hakiem temu.
co prawda nie placilem ostatnio ,a i karte mam inna  wiec nie wiem czy przejdzie.
Thorres
Gość
« Reply #7 on: July 10, 2008, 07:38:55 PM »

Też tak mam a konto zakładałem jakieś 3,5 miesiąca temu
Pages: [1]
  Print