Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: DDO  (Read 3308 times)
Asmodeus
Gość
DDO
« on: July 20, 2008, 11:26:37 AM »

DDO  trial 14 dni + pudelko za 19.99(kolejne 30dni)http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/109552

44 dni grania w przyzwoita gre jaka jest DDO :D za 27,99 z kosztem wysyłki.
Thorres
Gość
« Reply #1 on: July 20, 2008, 12:50:36 PM »

Tak gra jest bardzo ciekawa. (a zarazem mocno różni sie od innych gier MMO)
Od razu ostrzeżenie dla przyszłych amatorów!!!!! Prawie całkowity brak Solo Contentu.
Solo da sie z biedą dolewelować do około 4 levelu. Potem wszystko cokolwiek byś chciał zrobić musisz robić w teamie.
Ostatnio jak grałem (prawdopodobnie na serwerze Devourer) spotkałem nawet 2 polskie gildie.
gildia "Czarna Kompania" - (Tak to ci Hardkorowcy z WoW'a. Część z nich grywa także w DDO)
oraz gildia "Wredne Smoczyska"  ;D (to nie żart  ;D)

Dobrze jeśli przyszły gracz zapozna sie z mechaniką systemu D&D ver3.5 gdyż jest on lekko mówiąc Oryginalny a jest w pełni przeniesiony do DDO.
Bez tej wiedzy może być ciężko analizować statystyki postaci oraz zajażyć co sie z czego bierze.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #2 on: July 20, 2008, 04:22:40 PM »

DDO  trial 14 dni + pudelko za 19.99(kolejne 30dni)http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/109552

44 dni grania w przyzwoita gre jaka jest DDO :D za 27,99 z kosztem wysyłki.

Wszedlem na stronke podana przez Ciebie, ale okazuje sie, ze mojej przegladarce brakuje jakiejs wtyczki i nie wyswietla mi sie to, co jest na dole dtrony. Automatyczne wyszukiwanie oczywiscie nic nie znajduje. Czy mozesz powiedziec co tam jest potrzebne ? Bede wdzieczny ;)
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #3 on: July 23, 2008, 08:43:56 AM »

ja w DDO gralem jakies 7 dni i zupelnie mnie ona nie wciagnela  - fakt ze bylo to jeszcze przed premierą za czasow bety ale instancyjnosc swiata mnie dobila
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #4 on: July 23, 2008, 01:00:36 PM »

Grałem w to kiedyś i się mocno rozczarowałem. Liczyłem na pełnoprawny MMORPG, a dostałem papierową przeróbkę z papierowymi ograniczeniami.
Od czasu kiedy grałem mogło wiele się już zmienić, ale wtedy tak to było, pełne przeniesienie papierowego systemu, miało to nawet ciekawy klimat, ale było totalnie niegrywalne na dłuższe instancje. Solo można było dolewelować do 7 levelu (mnie się udało).
W każdym razie jeśli chcecie pograć w wizualnie lepszą wersję tego co w podręczniku papierowym to zapraszam, ale jeśli chcecie rasowego MMO czy MMORPG odradzam.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #5 on: July 27, 2008, 10:30:43 AM »

Ja dobrze wspominam. Miła odskocznia bo cokolwiek różni się to od większości rynku  ;)
Pages: [1]
  Print