Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: nowy dodatek czy bedzie i kiedy powstanie  (Read 11771 times)
Aleksaderii
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 14



« on: December 16, 2008, 03:21:45 PM »

Witam wszystkich jak pewnie wam wiadomo wyszedł pierwszy dodatek do lotro ale jest pytanie czy pierwszy i ostatni w  przypadku np wowa sprawa była o wiele prostrza bo wow nie był oparty na filmie i zrobienie każdego nowego dodatku niemiało żadnego znaczenie dla żadnego filmu ale lotro jest na podstawie filmu każdy wie jakiego  ;) i dlatego właśnie nie wiem czy produceci wymyślą jakiś nowy dodatek gdzie bedzie można dostać wyższy lvl oraz nowy kontynent tylko niewieadomo jaki to teraz bedzie kontynent. Pytanie moje jest takie kiedy można sie spodziewac nowego dodatku i czy on wogule powstanie możecie odpowiedzieć na to pytanie w tym temacie


Ave twierdza!
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: December 16, 2008, 04:16:40 PM »

Hmm jedna sprawa - gra jest oparta na lore Władcy Pierscieni (ksiazki), a nie na filmie. Dodatki pewnie będą - np Rohan, Mordor :D itp. dodatki jak znam zycie i Lotro, beda zarówno platne, jak i darmowe (kolejne booki). Kiedy? Pierwszych mozna sie zapewne spodziewac juz w okolicach konca stycznia/lutego.

Lotro nawet jesli momentami dosyc swobodnie - opiera sie na ksiazce, dlatego nie bedzie "harleyow, strusiow z dymem z tylka i inszych wynalzakow".

Poza tym nie ma slowa wogule - jest w ogóle :)
Asmodeus
Gość
« Reply #2 on: December 16, 2008, 04:27:45 PM »

Przeczytaj moze trylogie w czasie oczekiwania na morie +hobita .
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #3 on: December 16, 2008, 04:38:09 PM »

WOW ! Fakt, przeczytaj najpierw lekturę a potem porozmawiamy ;D
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #4 on: December 16, 2008, 05:20:11 PM »

Ale po co ? Ogladal przeciez film. Czytanie meczy :P
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #5 on: December 16, 2008, 05:55:56 PM »

Dla mnie film jest marny. Jednak jeśli ktoś nie czytał książki to myślę, że może sie podobać. Ciesze sie, że Autorzy gry trzymają się tekstu, a nie obrazu. Mam nadzieje, że tak będzie do końca.
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #6 on: December 16, 2008, 06:03:56 PM »

Film jest marny to fakt, z wykonaniem Legolasa na czele, a książki trzeba czytać :P
Volthelion
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 18


"Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr"


« Reply #7 on: December 16, 2008, 10:14:29 PM »

Nie kazdy z graczy LOTRO czytał "Władcę Pierścieni" ( a szkoda).

Dzisiaj w Empiku jak wybierałem sobie książke na święta (wybór padł na "Narrenturm" Sapka - offtop ;)) widziałem Atlas Śródziemia i z ciekawości przejrzałem parę stron i muszę przyznać że autorzy LOTRO stracili w moich oczach :) W tej ksiązce wszystkie lokacje były takie same, tylko dystanse mniejsze .

Stracili bo myślałem że sami na to wszystko wpadli ;>
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #8 on: December 16, 2008, 10:53:10 PM »

Film jest marny to fakt, z wykonaniem Legolasa na czele, a książki trzeba czytać :P

Normalnie chlopaki, wyrastacie na nastepcow Zygmunta Kaluzynskiego 8) Czytalem, i to kilka razy trylogie, ale nie sposob sie zgodzic z Waszymi opiniami, ze film jest marny. Najczytelniej oddaje to wiki w zestawieniu nagrod, jakie zgarnal Lord of the Rings, ja rozumiem, ze sa gusty i gusciki, ale to sa fakty ( jak ktos twierdzi, ze Wiki niewiarygodna, te informacje mozna znalezc na setkach innych serwisow dot. tworczosci filmowej)

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Lord_of_the_Rings_film_trilogy

Rozumiem, ze o gustach sie nie dyskutuje, ale nazwanie trylogii Petera Jacksona marniakiem jest ze tak powiem zalosne :D
Marioosh
Gość
« Reply #9 on: December 16, 2008, 11:32:29 PM »

Film jest niezły. Mnie wk... tylko zjazd na tarczy po schodach Legolasa. A wk... baaardzo.
Asmodeus
Gość
« Reply #10 on: December 17, 2008, 12:06:42 AM »

Film, trylogia jest niezla dalbym 9,/10 ale gdyby byl to film oparty w 100 % na ksiazce  z zachowaniem magii ksiazkowej(tego czegos)  to byloby to zapewne arcydzieło.  A przypomne ,ze nie o tym byla mowa co jest lepsze, albo co gorsze.
Sedno jest w tym, ze mlodziez ksiazek nie czyta, a pozniej zadaje głupie pytania :D
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #11 on: December 17, 2008, 12:13:13 AM »

Film jest niezły. Mnie wk... tylko zjazd na tarczy po schodach Legolasa. A wk... baaardzo.
I tu mamy odpowiedz na pytanie, dlaczego w Lotro jest ogolnie tylu hunterow. Otoz kazdy chce byc jak Legolas, solowac moby, brac na klate wszystko co sie da, i pullowac pol instancji :D W koncu Legolas dawal rade 8) Ogolnie, jak w kazdym MMo, hunter, poza nielicznymi wyjatkami, to ciota ;D Pierwszy do sciagania agro, pierwszy do heala, pierwszy do ressa. I najprzedniejszy farmer, ze swoimi pulapkami nie daje zadnych szans na dobre drop itemy innym klasom, w razie respownu dropbosa. I jeszcze w niektorych MMO ma peta, ktory sobie slodko tankuje moba, kiedy hunter pyka z luku.
Ale zgadzam sie, pierwsze do czego bym sie w filmie doczepil, to slawetny zjazd na tarczy. No przesadzili troche, ale czego sie nie robi, zeby film miodny byl 8)
P.S. Podobno statystycznie rzecz biorac, najwiecej chinskich farmerow- przepraszam za porownanie, bo dzial nie ten- w Wow gra hunterem. Ciekawe dlaczego ::)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #12 on: December 17, 2008, 12:18:03 AM »

Bo Hunter w wow to najlepsza klasa do grindowania.  ;D
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #13 on: December 17, 2008, 12:19:19 AM »

Bo Hunter w wow to najlepsza klasa do grindowania.  ;D
To bylo pytanie retoryczne ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #14 on: December 17, 2008, 12:21:08 AM »

Nie wyskakuj z retoryka tutaj :P To ze hunterow jest w pip w każdym mmo nie znaczy ze wielu jest takich naprawde dobrych.  :o

Pages: [1] 2 3
  Print