Pages: [1] 2 3 ... 13
  Print  
Autor Topic: Strażnicy  (Read 47362 times)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« on: August 21, 2008, 03:01:15 PM »

Witam Was Wolne Ludy Śródziemia! Jam jest Valramir Captain z Gondoru. Staję oto przed Wami, jako żołnierz Gondoru i wzywam Was, błagam: POWSTAŃCIE!!! Obudźcie gniew w sercach. Poczujcie go! Niech urośnie w siłę. Niech wzbiera! Czujecie!? Z jego mocą, uzbrojeni w męstwo i honor, za tarczę mając wiarę i nadzieję stawimy opór. Zniszczymy zło. Ogniem, stalą i gniewem! Zetrzemy w pył! Wniesiemy światło w mrok nocy. Będziemy wolni.

Przyłączcie się do mnie. Zostańcie Strażnikami. Stańmy razem w szeregu, ramię w ramię, walczmy!! Za wolność. Za miłość. Dla chwały i honoru. DO BOJU!!! GOOONDOOOORR!!!


A teraz wyjaśnienia. Chcę reaktywować Strażników. Stworzyć stałą grupę do wspólnego questowania i wspólnej zabawy. Jedyne ograniczenia jakie narzucam to:

1.   Zbliżony level - chcę grać captainem lvl 28 (w ostateczności Kazamirem Burglarem lvl33. Inna ewentualność to stworzenie nowej postaci – w takim przypadku myślę o minstrelu).
2.   Czas gry to 21-24, można niekiedy dłużej gdy zajdzie potrzeba (w weekendy też można poszaleć). Dni (i ich ilość ) do ustalenia.
3.   Bezstresowy sposób podejścia do gry. Pełen luz. Można pić piwko (pod kontrolą, żeby nie było wtopy) i rpegować. Levelowanie sprawne, przyjemne i bez napięcia.
4.   Pomoc w questach. Wspólne robienie epików i questów. W przypadku gdy ktoś z różnych przyczyn będzie miał zaległości w terminarzu – zwalniamy i uzupełniamy braki.
5.   Słowność i punktualność.
6.   Kultura – bez dresiarstwa.
7.   Vent mile widziany ale nie obowiązkowy (sam jestem często tylko na nasłuchu albo gram bez dźwięku)

To wszystko. Zapraszam wszystkich chętnych. Potrzeba jeszcze 5 osób.  :D
Tollek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #1 on: August 21, 2008, 05:28:42 PM »

Jak najbardziej byłbym zainteresowany o ile spełniam wymagania  ;). Fakt, lvl mały bo tylko lub aż 24 i stanowi zapewne barierę. Ale zapewniam że jestem słowny, punktualny i jako mały hobbit burg mogę dużo zdziałać. Nie będę też ukrywał że mając taką ekipę questy leciały by jeden za drugim a co za tym idzie i lvl.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #2 on: August 21, 2008, 09:02:30 PM »

Różnica poziomów zaiste spora ale kilka wspólnych questów szczególnie w Lone Lands by się znalazło  ;) i level by  podskoczył,

tak wię można powiedzieć, że dwóch Strażników już jest. Czekamy na pozostałą 4  ;)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #3 on: August 25, 2008, 03:30:14 PM »

Hymm… nie ma w Twierdzy nikogo na zbliżonym poziomie? Nikt nie chce pograć altem?

A może się wstydzicie? Jesteście nieśmiali? Nic nie szkodzi! Mój captain nieźle buffuje. Podnosi morale i powera. W ogóle to nie ma nie ma czegoś takiego czego by nie podniósł… a z każdym levelem w górę jest lepiej. Zrobi z Was ogniste rumaki albo rozpali najzimniejsze kociaki… (do kociaków - mam miecz dwuręczny a pracuję nad halabardą… ). To jak jesteście chętni? Głęboko spenetrujmy Śródziemie… Każdy jego zakątek. Z dużo dozą przyjemności…

Valramir Captain z Gondoru
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: August 25, 2008, 05:11:40 PM »

ja moge ew guarda meza - 34lvl
Ingo
Gość
« Reply #5 on: August 25, 2008, 08:23:01 PM »

Chętnie dołączę moim champem, zreszta biegaliśmy ostatnio razem po LL.Mam lev 42, ale na razie nie interesuje mnie szybkie levelowanie ,ciągnę krafterkę i repy.Mogę zaoferować usługi kucharza, scholara , jubilera i w mniejszym zakresie weaponsmitha
Tollek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 9



« Reply #6 on: August 25, 2008, 08:42:38 PM »

Widzę że nie łatwo zebrać ekipę. Jakiś odzew jest ale różnica spora. Wszyscy mają tak wypasione postacie i nie zależy im na lvl-owaniu ze zwykłymi śmiertelnikami.  :P Tak czy inaczej, jeśli "Strażnicy" jako ekipa zaczną funkcjonować to proszę o info tutaj. Jak na razie to siedzę na alcie.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #7 on: August 26, 2008, 08:18:41 AM »

kwestia tego, ze mysle, ze wcale nie potrzeba wypasionego teamu - nawet 3-4 osoby to juz team:)
a roznica levelow zniknie szybko - tych z nizszymi mozna podciagnac, a ci z wyzszymi podciagna deedy np.
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #8 on: August 26, 2008, 08:22:31 AM »

Hymm.. Różnice w poziomach (z wyjątkiem Huriel  ;D) są spore. Ale pomoc i tak przyjmuję. Questuje w Esteldin i ND. Mam do wykonanie jakieś 15 questów grupowych zaczynając od Black Fire a kończąc na Hillmenach, wormach i trollach.

Gram codziennie od 21. Kiedy możemy zacząć penetrację ND?  ;)

P.S. Tollek może poquestujemy w Lone Lands? Mam tam kilka questów (fakt że zrobiły się szare  :D ) i został mi book 2 plus GB. Z pomocą Ingo i  Mezy szybko by poszło i moglibyśmy robić questy w ND.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #9 on: August 26, 2008, 08:53:02 AM »

no guardianka tez ma b2 zalegly - tak dlugo wisi, ze az zaczal smierdziec:) ale w LL zawsze tez zostaje Garth Agarwen do spenetrowania doglebnego.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #10 on: August 26, 2008, 09:38:31 AM »

Jakby co to raz na jakiś czas mogę się dołączyć - mój hunter jest gdzieś w okolicach 33lvl ;)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #11 on: August 26, 2008, 10:06:34 AM »

To jak dzisiaj o 21 z kawałkiem robimy b2 plus questy grupowe?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #12 on: August 26, 2008, 10:24:25 AM »

Zamir, mi sie ciezko deklarowac - jesli bede, moge pomoc, jednak nie bede obiecywac na sto procent, bo chyba dopada mnie wlasnie wstretne przeziebienie i moze skonczy sie tak jak wczoraj - o 19 chcialam sie zdrzemnac i obudzilam sie dzisiaj z rana:)
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #13 on: August 26, 2008, 11:07:30 AM »

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Gorzałka krasnoludzka plus pieprz z Haradu powinny pomóc  ;)

Ja dzisiaj będę na 99.9% więc dam tella jakby co :D A Reszcie bractwa termin odpowiada? Ewentualnie, to do Tollka, mogę poquestować w LL. Z naszym levelem nie powinno być problemów ze skończeniem niektórych questów - nawet grupowych.  :D
Zamir
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1104


Zamir MATURA 1965 - Punkt G - fakt czy mit?


« Reply #14 on: August 27, 2008, 08:11:55 AM »

Wczoraj dzięki Ingolasowi zrobiłem cały level:D Dzięki bracie!

Teraz mała dygresja :P Ja (postać Valramir) i Ingolas stworzyliśmy mały zespół Strażników. Chętnych jest więcej jednak jest duża różnica w levelach. Znaleźliśmy na to sposób. Poquestujemy razem (możemy robić epiki b2 np. ) i pomożemy wam podskoczyć z levelem. Myślę że powinniśmy zacząć od Lone Lands a później przenieść się do North Downs.

Tollek i Nuomi może Axe plus alt Huri i my dwaj to już całkiem niezły zespół.
Dzisiaj będę wieczorkiem w grze więc możemy coś zorganizować.

P.S. Jutro i w piątek będę szalał w AoC. ALe w sobotę i niedzielę jestem gotów do pomocy (niestety tylko wieczorem po 21 jak zwykle)
Pages: [1] 2 3 ... 13
  Print