Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print  
Autor Topic: Taktyka na małżonkę...  (Read 21580 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #30 on: January 12, 2009, 10:10:04 AM »

na mailu, Yassiu, na mailu, nie w necie, nie mam czasu sama wyszukiwac, same do mnie splywają :)
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #31 on: January 12, 2009, 10:28:20 AM »

Tyci offtopic? Chyba że to kolejny sposób: odwracanie uwagi małżonki szybką zmianą tematu? :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #32 on: January 12, 2009, 10:36:16 AM »

bo widzisz synus, wszystko trzeba od razu przecwiczyc, zeby pozniej nie pasc w wirze walki:)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #33 on: January 17, 2009, 08:01:38 PM »

Nie wiedziałem właściwie gdzie to wrzucić ale częściowo wpasowuje się w ten temat wiec chyba tu będzie temu czemuś najlepiej....

ŚRÓDZIEMIE W REALU


Wczoraj jadąc tramwajem z imprezki rozmyślałem co nieco nad tym podłym światem i nad tym jak wiele z Naszej Gry ma odzwierciedlenie w realu. Gobliny... Mnóstwo goblinów widziałem. Mali, wychudzeni, zabiedzeni, często pod wpływem alkoholu. Powszechnie występujący pod sklepami w okolicach śmietników i w ciemnych klatkach domów. Plemię typowo koczowniczo-zbierackie...
W miejscach gdzie światła było więcej migały mi od czasu do czasu sylwetki orków - poubierani w jakieś dziwaczne fatałaszki - sportowe buty, luźne spodnie - wszystko było by na miejscu gdy by nie to, że mróz aż trzaskał. Dziwne mają obyczaje... Orki są wiele bardziej inteligentne od goblinów - potrafią się utrzymywać z ich pracy i wykorzystywać ich w każdej nadarzającej się ku temu sytuacji. Powszechni bywalcy dyskotek.
Dyskoteki... tak - kolejne miejsce gdzie można spotkać dziwne stwory - oto przy wejściach stały trolle. Wielkie, łyse, o tępych spojrzeniach i wielkiej ilości DPSu w łapach. Jadąc rozmyślałem, gdzie w tym dziwnym Śródziemiu realu miejsce na bohaterskich herosów, którzy zrobiliby porządek albo przynajmniej zapanowali nad tą goblińsko-orkowo-trollową czernią. Szukałem ich ale pewnie byli ale w stealthu jak ja. Pewnie są jak supermeni - założą swe uniformy kiedy przyjdzie prawdziwe niebezpieczeństwo. Poszukiwałem też kobiet pokroju Złotej Jagody czy Galadriel. I kiedy już wydawało mi się, że takową dostrzegłem - nagle przyłączała się do niej grupka orków  - wtedy jej obraz bladł i powoli zmieniała się w zwykłego pospolitego pół-orka. Pół-orki... Dużo ich teraz. Najwięcej. To ci niezdecydowani co z sobą zrobić. Czy wejść na drogę herosów czy może przystąpić do frakcji goblińsko-orkowo-trollowej. Moje myśli mknęły w różnych kierunkach a szybkości nadawał im spożyty na imprezie alkohol.
Dojechałem w okolice domu i szybkim krokiem ruszyłem w jego kierunku. Dom - ostoja herosa. Miejsce jego najcenniejszych relikwi. Portal do innego świata. Realne miejsce walki dobra ze złem... Już jestem. Wchodzę... W pokoju usypiająco miga telewizor a w nim Elita Orkowa w garniturach kłoci się kto ma lecieć samolotem a kto nie...
Nagle dostaje okropnego dreda i odbijający się od ścian pokoju głos mówi - "Co tak późno? Dzieci musiałam sama uśpić. Chyba mnie już nie kochasz. Zobaczysz - jutro pogadamy. Czytałam to forum o tej twojej - pożal się Boże - głupiej grze. Taktyki na małżonkę?? Ja ci dam czytać te teksty. Napewno mnie nie kochasz skoro czytasz takie bzdury! A mamusia mnie ostrzegała!... (cholera - zapomniałem, że są na świecie Balrogowie jeszcze) A co ty tak śmierdzisz?? Znowu to piwsko z kolegami chlałeś! A dotknij się do komputera, do tej głupiej gry to popamiętasz! Będę cię obserwować!" Kiedy podniosłem głowę Arch-Nemesis znikał właśnie w sypialni a moje herosowstwo zniknęło wraz ze szlabanem na kompa - rzeczy niespodziewanej i nieprzyjemnej. Jestem bezradny... Mimo to będę walczył chociaż wiem, to walka trudna i możliwe, że beznadziejna...

pozdrawiam

ps. Panowie - czegoś takiego jak taktyka na małżonkę nie ma... :D :D :D
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #34 on: January 17, 2009, 11:36:32 PM »

Kapitalny tekst Quintu! Gratuluję zdolności :)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #35 on: January 19, 2009, 10:18:09 AM »

Jest taktyka.
Zostać gejem i wziąć sobie za partnera gracza komputerowego  ;D ;D ;D
Kasthor
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 603


I will heal/kill/buff for beer, pie or your wife!


« Reply #36 on: January 19, 2009, 10:19:40 AM »

This option is out of the question! :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #37 on: January 19, 2009, 10:36:46 AM »

Jest taktyka.
Zostać gejem i wziąć sobie za partnera gracza komputerowego  ;D ;D ;D

to już chyba ostateczna ostatecznosc i tylko dla zdesperowanych desperatow zywiących sie pleonazmami :)
Saimir
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 250



« Reply #38 on: January 19, 2009, 05:11:22 PM »

Najlepszym sposobem jest zaszczepienie pierwiastka MMORPG w kobiecie i grac wspólnie :]
Osobiście praktykowane, więc z czystym sumieniem -> polecam  8)

Gorzej jak się dzieci pojawią... odczekam kilka lat i zrobię to samo  ;D
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #39 on: January 19, 2009, 05:23:44 PM »

Cwaniaczek sie znalazl ;) ;].
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #40 on: January 20, 2009, 01:26:36 PM »

Quintu, rozbroil mnie ten Twój tekst  :D Świetnie napisane!
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #41 on: January 20, 2009, 01:32:36 PM »

Jaka taktyka najlepsza by nie była. NIE łamać się panowie.  Mi zona ostatnio powiedziała, ze INTELIGENTNA zona sama odchodzi po 10 latach  ::) :o

 Ale co miała na myśli? Trzeba jeszcze 2 latka poczekać by odkryć co cholera miała na myśli :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #42 on: January 20, 2009, 02:03:07 PM »

ooo - jestem z moim Arch- Nemesis 10,5 roczku; Patrząc na to co Xabbu napisał - może to zdecydowanie źle wróżyć... ;)


pozdrawiam
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #43 on: January 20, 2009, 02:10:52 PM »

ooo - jestem z moim Arch- Nemesis 10,5 roczku; Patrząc na to co Xabbu napisał - może to zdecydowanie źle wróżyć... ;)


pozdrawiam

 ::) :o  Eh te nasze kobietki. ;) Zycia nie starczy by je zrozumieć ;) 

 pozdrawiam.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #44 on: January 20, 2009, 02:37:41 PM »

Ta z kobietami ciezko zyc, a bez nich jeszcze gorzej ;].
Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print