Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print  
Autor Topic: Taktyka na małżonkę...  (Read 21572 times)
Senethiel
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 340


Wiewióreczka


« Reply #60 on: October 05, 2009, 12:50:03 PM »

My kłócimy się tylko o jedno: kto dziś gra na laptopie, a kto na dużym ekranie  ;)
Bursztynka
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 515


Roleplaying


« Reply #61 on: April 15, 2010, 01:11:42 PM »

 :o właśnie znalazłam ten topik!!!! :o
 :o nosz czuje się zrobiona na szaro wg taktyki gildiowej!! :o

 :'( najpierw mi opowiadał przez miesiąc o Lotro, :'(
 :'( potem doradził jaką postać wybrać, :'(
 :'( złożył sobie drugiego lepszego kompa :'(

 :D i ma:  :D
 8) -miłą atmosferę podczas grania 8)
 :) -zajęcia dostosowane do instancji-np. "na parapecie stawiam słoik do otworzenia po Igashu" :)
 :P -mandarynki koło kompa podczas raidów :P

idę szukać topika: taktyka na męża  ::)
Orjanna
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #62 on: April 16, 2010, 09:44:55 PM »

Przeglądając dziś wątki nie przeczytane od ostatniej wizyty, też trafiłam na ten temat :) U mnie wyglądało bardzo podobnie jak u Ciebie Bursztynko, tylko zaczęło się od WOW-a.
Kompa już swojego miałam, a na urodziny dostałam pakiecik startowy, pomoc w doborze postaci, oczywiście healerka, bo w gildii brakowało leczących  ;D i się wciągnęłam....   No i zrozumiałam w końcu o czym ciągle paplają emssik i nokturn (jego brat) :) Potem przyszła kolej na Lotro i tak już zostało :)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #63 on: April 17, 2010, 09:27:35 AM »

A wspomnieć, że się max level zrobiło wcześniej od drogiego małżonka nie łaska? :D
Orjanna
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #64 on: April 17, 2010, 02:08:21 PM »

No fakt, coś w tym jest :) Zawsze to on był "większy " i chronił moje plecka :) Jednak ostatnio woli strzelanie do jakiś potworów z broni palnej :) Teraz to by się przydała taktyka na męża jak zmusić do powrotu :D
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #65 on: April 21, 2010, 03:12:44 PM »

Taa, strzela do potworków. Szczególnie realistyczna jest grafika w Delphi, a po włączeniu  DirectX 10, IntelliJ IDEA też wygląda rewelacyjnie ;)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #66 on: April 21, 2010, 05:09:17 PM »

U mnie małżonka została wessana przez Diablo + Hellfire, potem Diablo 2 i Heroes of Might & Magic. Potem zjawił się WoW, City of Heroes, LotRo i D&D online (do dziś). Było w międzyczasie wiele różnych eksperymentów, kłotni i wspólnych szaleństw po wirtualnym świecie. Teraz czekamy kiedy syn będzie się nadawał do gry jako trzeci do drużyny, ale chyba ze 2-3 lata jeszcze trzeba będzie poczekać. Pewnie będzie grał dpsem, bo żona wieczny tank, ja nie mogę wyzwolić się jakoś od leczenia, ehh :)
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #67 on: October 28, 2010, 04:18:41 PM »

Bardzo, zajebiście fajny wątek .... przebrnąłem przez wszystkie posty ... opowiadanko - miodzio :)
Ja na razie oswoiłem swoją małżonkę z kompem na tyle, że jak do niego podchodzi to się nie psuje ... od razu ;D
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #68 on: October 28, 2010, 04:24:04 PM »

Quote
Ja na razie oswoiłem swoją małżonkę z kompem na tyle, że jak do niego podchodzi to się nie psuje ... od razu ;D
Małżonka czy komp?
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #69 on: October 28, 2010, 04:44:33 PM »

Quote
Ja na razie oswoiłem swoją małżonkę z kompem na tyle, że jak do niego podchodzi to się nie psuje ... od razu ;D

Quote
Małżonka czy komp?

Hehe ...  jak na razie moja małżonka chodzi a komp się psuje ;D
Harpion
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 362


« Reply #70 on: October 28, 2010, 08:56:24 PM »

ja żony jeszcze nie mam, ale póki co bezskutecznie próbuje przeszkolić dziewczyne do tego że czasem człowiek musi sobie zagrać ;) Faktem jest, o czym na pierwszych stronach Huri wspominała, że grunt to zdrowe proporcje :)
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #71 on: October 29, 2010, 10:07:18 AM »

A moje dziewczę niespodziewanie upodobało sobie Runes of Magic. Pocina w swoje pierwsze MMO z zacięciem - jak się okazało casuale niezłego skilla w łapie mają jeśli chodzi o leczenie :)
No i wreszcie rozumie określenie "poczekaj chwilę bo teraz nie mogę" ;)
Pages: 1 ... 3 4 [5]
  Print