Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Ops Normal KP/EV - 20.03.2012 godzina 19:30  (Read 6494 times)
Cypisek
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


SWTOR Bounty Hunter Migotka


« Reply #15 on: March 20, 2012, 07:51:34 PM »

Daren, Ednard czy jak cie tam zwą. Jesteś nie poważny. Są ustalone zasady i koniec kropka. Na rajdy zapisujemy się na forum i w ten sposób powstaje grupa. Dzięki tenu jest porządek, a nie spontan i chaos.
Osoby nie zapisane bierzemy w sytuacji gdy naprawdę brakuje ludzi do kompletu.
Ty tego nie rozumiesz i to twój problem.
Albo się dostosuj do zasad w gildii albo przestań marudzić.
Po za tym masz postawę roszczeniową.

Darend
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


« Reply #16 on: March 20, 2012, 09:46:37 PM »

W rozmowie na TS powiedziałem ,jestem do dyspozycji każda moją postacią i usłyszałem , tak będę pamiętał i podana została nawet godzina . Nie mówiłem jaką postacią chcę iść.
 Gdzie tu jest roszczenie?
Ja dostrzegam tylko brak obiektywizmu ,robienie z gęby cholewy oraz próby telepatycznego odczytywania moich rzeczywistych intencji.
Specgrupa też się gdzieś na tym forum zapisuje?
Widzę tylko listę kto do niej należy i kto jest w rezerwie.
Nie widzę jak można się do niej dostać ale to dla mnie drobiazg.
Cieszę się że członkowie naszej gildii mają możliwość bycia elitarnymi.   
Modnok
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #17 on: March 20, 2012, 10:28:02 PM »

Kontynuacja Operacji w Czwartek, zapraszam wszystkich, EV. Nie będzie Cypiska (może) wiec poszukamy kogoś w zastępstwie. Dziękuje wszystkim za ten wypad i świetną atmosferę gry :)
Cypisek
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


SWTOR Bounty Hunter Migotka


« Reply #18 on: March 20, 2012, 10:40:37 PM »

To następnym razem Ednar załóż ty temat stwórz grupę i nie płacz więcej. Chłopaki nie płaczą.
Targenor
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 17


« Reply #19 on: March 20, 2012, 10:41:40 PM »

ja oczywiscie bede tak jak na KP ide Sage'em

edit. pozwole sobie odnieść się do w/w niedomówien , Panowie i Panie to jest tylko gra nie róbmy sporów o parę pikseli , jesteśmy jedną drużyną (mam na mysli gildie) i żyjmy w zgodzie :)

Peace and love :D
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #20 on: March 20, 2012, 11:55:25 PM »

W rozmowie na TS powiedziałem ,jestem do dyspozycji każda moją postacią i usłyszałem , tak będę pamiętał i podana została nawet godzina . Nie mówiłem jaką postacią chcę iść.
Przez poprzednią dramę oczywiście też z tobą w głównej roli zostało ustalone, że nie umawiamy się przez TSa a tylko i wyłącznie przez forum. Modnoki pewnie grzecznościowo ci powiedział, że ok - przyjął do wiadomości, ale i tak rajd jest ustalany wg osób zapisanych na forum. Zapis przez temat w dziale rajdy wyrównuje szanse, bo nie każdy może być jak ty 18h w grze aby złapać raid lidera na TS, tak samo jak nie każdy musi pamiętać co ty masz za alty, a co dopiero domyśleć się czym ty chcesz akurat na ten rajd iść. Ponadto taki rodzaj zapisu w przeciwieństwie to ustaleń "na gębę" obliguje raid lidera do brania wpisanej osoby pod uwagę w czasie ustalania składów, więc chyba jest w interesie każdego zainteresowanego. Reszta osób jest w stanie się dostosować do pisemnego zapisu na forum, więc tym bardziej nie wiem o co ty masz pretensje i komu zarzucasz brak obiektywizmu.
Co do - jak to błędnie nazywasz - specgrupy to jest to pewien projekt mający przynieść określony efekt, a po jego osiągnięciu zostanie zakończony. Regulamin dokładnie reguluje na jakiej zasadzie jest dobierany skład, tak samo jak nie zabrania tworzenia podobnych inicjatyw, jeśli ktoś ma chęć i ochotę na coś więcej niż ciągłe gorzkie żale.
Modnok
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #21 on: March 21, 2012, 10:15:26 AM »

Nie ma już więcej do powiedzenia w sprawie Pana Darenda, Ednara czy jakoś tak. Stwierdzeniem, że robię z "gęby cholewę" obraził mnie Pan i pokazał swoją dojrzałość oraz kulturę nie wynikającą na pewno ze swojego wieku. Ludzie przychodzący do tej gry szukając miłej atmosfery oraz chcą przyjemnie spędzić czas w grze ( przy okazji zdobyć obrany cel) W mojej drużynie nie ma miejsca dla Pana gdyż zaprzecza Pan tym wszystkim wartością które wymieniłem. Jest Pan "głuchy" na wszelkie sugestie innych graczy względem zmian w grze by poprawić swoją grę więc ja nie będę Pana uczył jak należy grać. Życzę Panu powodzenia w swojej obranej drodze, kierunku oraz proszę zwrócić uwagę na formę w której jest cała wypowiedz skierowana do Pana, zwróciłem się z szacunkiem jako do człowieka, Pana natomiast nie było stać nawet na tyle.

P.S. Mówiąc "moja drużyna" miałem na myśli osoby zgłoszone do operacji nie będące na stałe powiązani jako drużyna.

P.S.2 Nie dodałem tylko, że nie jest to ostateczna decyzja. Mam nadzieje, że da to Panu do myślenia wszystko oraz ta cała sytuacja i wpłynie na jakąkolwiek porwę z Pana strony. Wtedy chętnie podejmę dyskusję już nie na forum i może wtedy z chęcią widział bym Pana w swojej kolejnej drużynie.
Modnok
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 344



« Reply #22 on: March 23, 2012, 02:31:51 PM »

Ops zakończony sukcesem :) 10/10 Mam nadzieje, że mimo kilku przeszkód to i tak wszyscy byli zadowoleni w łupów.
Pages: 1 [2]
  Print