Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Humble Bundle  (Read 9029 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« on: July 30, 2013, 10:39:18 PM »

czyli kolejny temat o promocjach.

Jak ktoś chce, to do wzięcia za małą kasę są gry od Deep Silver (w tym spadek po THQ): Saints Row 2&3 + Risen 2 + Sacred 2 Gold - za ile się chce wydać, a za 4,65USD także wszystkie DLC do SR3 + Dead Island GOTY - wszystkie w wersji na Steama.

W skrócie - za mniej niż 5 baksów dostaje się 5 gier, z całą masą dodatków. Fajne promocje są fajne.

Update: do paczki "powyżej średniej" doszły 3 kolejne tytuły: Risen 1, Sacred Citadel i Metro 2033. Jeśli ktoś kupił pack w zeszłym tygodniu (nawet za 1$) powinien je dostać gratis - sprawdźcie linka z maila po zakupie. 8 całkiem niezłych gier za niecałe 5$? Me likes!
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #1 on: July 31, 2013, 05:36:10 AM »

Wielkie dzięki za info Iago jeszcze się załapałem jak coś jeśli za tego packa zapłacicie 25$ to wam jeszcze Dead Island Riptide odpalą dla leni takich jak ja dokładny link xD = https://www.humblebundle.com/

EDIT: do zestawu za 5$ doszły Metro 2033 , Risen1 i Sacred Citadel

Jeśli macie już pack kupiony zajrzyjcie na mejla i znajdźcie URL do waszego zakupu bo klucze dostaniecie bez dodatkowych opląt
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #2 on: August 15, 2013, 06:45:20 AM »

Sierpień to miesiąc szalonych promocji najwidoczniej. Po Deep Silver - EA.

W paczce za 1$ są: Dead Space 1 i 3, Burnout Paradise, Crisis 2, Medal of Honor i Mirror Edge. Przy przebiciu średniej (4,74$ w momencie publikacji tego posta) dochodzą Battlefield 3 i Sims 3 + Starter Pack (2 DLC).

Wszystkie w postaci kluczy Origin, niektóre (Dead Space, Crisis 2, Burnout Paradise, Medal of Honor, Mirror Edge) także w postaci kluczy Steam.

Prawdopodobnie za tydzień oferta zostanie powiększona (to już tradycja w przypadku HB).

BTW: oddam klucze do:
Origin: Burnout Paradise, Medal of Honor, Mirror's Edge;
Steam: Mirror's Edge.
PM please (z zaznaczeniem o jaki klucz chodzi, realizacja w kolejności napływu).

Update: Bonusowe gry (dla tych którzy kupili bundla w poprzednim tygodniu - za darmo, dla pozostałych - po przebiciu średniej) są tym razem dość biedne:
C&C Red Alert 3 - Uprising (Origin, oddam w dobre ręce)
Populous (Origin)

Ale sama akcja jest rekordowa.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #3 on: August 29, 2013, 08:24:54 PM »

Tym razem - Humble Weekly Sale, with Paradox!

Za 1+$ dostaje się: EU III Complete (UWAGA! Wbrew nazwie nie jest to wydanie kompletne, zawiera tylko 2 z 4 dodatków), War of Roses: Kingmaker, Warlock: Master of Arcane, Leviathan: Warships, DungeonLand i The Showdown Effect. Za przebicie all-time average (5,80$ w momencie publikacji posta) dodatkowo Crusader Kings 2 i Magicka.

Wszystkie ww. w postaci kluczy Steam. Do tego soundtracki.

A jak ktoś ma za dużo kasy to za 125$ jest paczka 48 produkcji od Paradoxu.

Update: oddam w dobre ręce klucze Steam do: EU III Complete, Warlock: Master of Arcane, Leviathan: Warships i DungeonLand. PM please.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #4 on: September 12, 2013, 12:29:18 PM »

Kolejny tydzień, kolejny bundle. Tym razem indyki (głównie platformówki).

Za "ile chcesz" do nabycia: Mark of the Ninja, Trine 2 (+ DLC), Eets Munchies Beta i Brutal Legend. Także w postaci kluczy Steam, jeśli zapłaci się 1$+.
Za przebicie średniej (4.59$ w momencie pisania) - FEZ i FTL.
Wiadomo już, że będą dodane kolejne gry - ale tym razem tylko dla tych, którzy przekroczą średnią także w pierwszym tygodniu.

Edit: No i są nowe gry w bundlu: Rocketbirds: Hardboiled Chicken, A Virus Named TOM, LIMBO i - uwaga, uwaga! - Bastion. Dwie ostatnie całkiem nice.

BTW: z jednego z poprzednich bundli został mi klucz (Steam) do Brutal Legend. Jeśli ktoś zainteresowany - PM. Wszystkie wymienione w wątku klucze nadal do oddania.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #5 on: September 19, 2013, 10:48:39 PM »

Wasz ulubiony Bundle-newsman powraca. Radujcie się!
Tym razem Humble Weekly Sale z serią X od Egosoftu.

Za "ile chcesz, ale minimum 1$" X: Beyond the Frontier, X-Tension, X2: The Threat i X3: Reunion (+bonus package) - w postaci 1 kodu Steam.

Za minimum 6$ - dodatkowo X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude i X: Superbox bonus material - także w postaci 1 kodu Steam.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #6 on: September 27, 2013, 09:12:34 AM »

Ponieważ nikt nie zrobi tego za mnie - Humble Weekly Sale with Kalypso Media!

O aktualnym Humble Mobile Bundle pisać nie będę, bo to nie ten dział, a i gry w sumie mało ciekawe (ok, remake Carmageddon na Androida fajny, ale mozna go było dostać za free jakiś czas temu).

Za "ile chcesz, ale minimum 1$" - Tropico 3 Steam Special Edition (symulator dyktatora), Sine Mora (arcadowa strzelanka z samolocikiem w roli głównej), SkyDrift (arcadowe wyścigi z samolocikami w rolach głównych, wariacja nt. Death Track - jeśli ktoś pamięta tego starocia) i Anna: Extended Edition (survival horror). Wszystkie w 1 kluczu Steam.

Za minimum 6$ - Tropico 4 Steam Special Edition (kolejna edycja symulatora dyktatora) i Jagged Alliance: Back in Action (remake/sequel klasycznej gry taktycznej). Także w 1 kluczu Steam.

Uwaga: niektóre pozycje wymagają założenia osobnego konta na stronach Kalypso.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #7 on: October 10, 2013, 08:39:28 PM »

Humble Bundle ma w tym tygodniu przerwę, ale jest nowy Humble Weekly Sale - with Focus Home Interactive.

Za "ile chcesz, ale minimum 1$" - Cities XL Platinum (wariacja nt. Sim City), Blood Bowl: Legendary Edition (warhammerowa wersja amerykańskiego footballu, teoretycznie kompatybilna w multi z pozostałymi edycjami), Divinity 2: Director's Cut (RPG o byciu częsciowo smokiem), R.A.W.:Realms of Ancient War (H'n'S), Game of Thrones (RPG w realiach SoI&F) i Confrontation (adaptacja planszówki).
Wszystkie w 1 kluczu Steam.

Za minimum 6$ - Wargame: European Escalation (RTS) i The Testament of Sherlock Holmes (przygodówka).
Także w 1 kluczu Steam.

Do przeczytania za tydzień, wasz newsman.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #8 on: November 06, 2013, 03:19:38 PM »

A może wyręczę Iago xD

Klasyczny datek 1$+ to:

- Lord of the Rings: War in the North
- F.E.A.R. 3
- F.E.A.R. 2: Project Origin
- Bathan Arkham Asylum GOTY

4,62$+ dacie a mieć będziecie ponadto:

- Batham Arkham City GOTY
- Scribblenauts Unlimited

Niestety sprzedawcy nie pofatygowali się umieścić tych tycich obrazeczków informujących o platformie gdybym miał strzelać to chyba steam xD

P.S. Może nie jest tak dokładnie jak u Iago ale chyba starczy a chłopak sobie odpocznie
Decoo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #9 on: November 06, 2013, 05:52:44 PM »

Play on Steam. All of these games run on Steam for Windows* (Batman: Arkham City is also available for Mac).

Tak dla pewności ;]
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #10 on: November 10, 2013, 04:15:53 PM »

Czytałem, że teraz trochę pozmieniali w Humble i już nie dają kluczyków do Steam, tylko każą zalogować się na swoje konto Steam i bezpośrednio do niego podłączają. Ma to zapobiec hurtowym zakupom i odsprzedaży kluczyków, co miało miejsce w przeszłości. Szkoda. :( Ja zgodnie z preferencjami część kluczyków brałem dla siebie, część dla brata.

Batmana warto wziąć teraz gdy trafił na Steam. Platforma Games for Windows powoli dogorywa (jakoś w lipcu 2014 mają całkiem ją zamknąć i nie będzie można już grać w gry do niej podłączone).
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #11 on: November 10, 2013, 06:57:36 PM »

Da się zgiftować pojedyńcze klucze nadal. Tylko trochę inaczej to działa.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #12 on: November 10, 2013, 10:33:54 PM »

jak dla mnie to ten "bundle" jest do wzięcia nawet tylko ze względu na Batmany oba :D

Batmana warto wziąć teraz gdy trafił na Steam. Platforma Games for Windows powoli dogorywa (jakoś w lipcu 2014 mają całkiem ją zamknąć i nie będzie można już grać w gry do niej podłączone).

a wiecie czy da się jakoś przenieść gry z Games for Windows na Steam?
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #13 on: November 14, 2013, 10:46:56 PM »

a wiecie czy da się jakoś przenieść gry z Games for Windows na Steam?

Tak Ardu to tylko w Erze. Tzn. możesz próbować napisać do Developerów danego tytułu, żeby dogadali się ze Steam i zrobili konwersję. ;) W każdym razie, sam nic nie zrobisz.

O takim zabiegu wiem tylko w przypadku Batmanów i Bioshocka. O innych tytułach nie słyszałem.
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #14 on: November 15, 2013, 08:09:27 AM »

a wiecie czy da się jakoś przenieść gry z Games for Windows na Steam?

Tak Ardu to tylko w Erze. Tzn. możesz próbować napisać do Developerów danego tytułu, żeby dogadali się ze Steam i zrobili konwersję. ;) W każdym razie, sam nic nie zrobisz.

O takim zabiegu wiem tylko w przypadku Batmanów i Bioshocka. O innych tytułach nie słyszałem.
czekaj czekaj czyli Batmany da się? bo właśnie o B: AC mi chodziło :)
Pages: [1] 2
  Print