Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Problem przy rajdach  (Read 2106 times)
Argelab
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 44


« on: February 06, 2013, 09:42:08 AM »

Otóż podczas rajdów 12 os. pojawia się problem i strasznie mi się przycina(mimo zmiany jakości na vl), i tu jest moje pytanie jest sposób by na to zaradzić?
A i jeszcze jest jakiś może sposób by sprawdzić czy mam klienta low res czy high res?
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #1 on: February 06, 2013, 10:17:20 AM »

Zmiejsz detale graficzne, ja sam jak zaczynałem gre grałem na Ultra mega hiper super duper high detale, po wejsciu do morri i instancjach musiałem zmniejszyć detale, a im dlaej w las i nowsze dodatki zmiejszam jeszcze bardziej. Niestety. Albo co pół roku nowiutki komp ale troche gorsza grafika...

http://twierdza.org.pl/index.php?topic=8256.0 - tutaj wklejałem linki o zmiejszeniu lagów na etten. Ciekawy poradki jak zmiejszyć detale aby gra płynnej chodziła. Wyłaczajac to wszystko co tam koles opisał to gra chodzi super, ale mocno dostaje sie po graficznie po dupie. Trzeba pobawić sie, wyłaczyć ze 2-3 opcje, wejsc na rajd, spr jak działa, jak jest poprawa to ok, jak nie ma to nastepne zmiejszyc, wyłaczyć, znów wejsc do rajdu i spr. Zajmuje troche czasu ale sie opłaca. Ja w tej chwili w najnowszych instach/rajdach czy regionie nie laguje wogóle. Jedynie na etten, ale to inna bajka :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: February 06, 2013, 10:17:43 AM »

Obniż grafikę chociazby o jeden poziom (np. z ultra high na very high), zmień directx na 9, włącz w UI settings takie opcje jak "show dispellable effects only" i "show only effects cast by you". Wyłącz floaty names.
Jeśli powyższe nie pomogą, spróbuj obnizyć cienie, crowd quality...
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #3 on: February 06, 2013, 10:45:31 AM »

Quote
"show dispellable effects only" i "show only effects cast by you".
Ja bym zaczął od tego właśnie.

U mnie na poprzednim, starszym kompie włączenie tego (domyślnie te opcje są wyłączone) z niemożności uczestnictwa w rajdach (na zółwiu np. wszyscy już skrzynkę zlootowali i wyszli z rajdu), a ja jeszcze miałem 200k do zbicia, dało efekt całkowitego braku lagu.

Obecnie na lepszym sprzęcie pierwsze co zrobiłem to również to włączyłem.
Pages: [1]
  Print