Poll
Question: Czy będziesz grać w Guild Wars 2 (PRE BW3)  (Voting closed: July 30, 2012, 08:43:59 PM)
Tak - 36 (41.9%)
Może - 8 (9.3%)
Nie - 6 (7%)
Total Voters: 49

Pages: 1 [2] 3 4 ... 26
  Print  
Autor Topic: Guild Wars 2 - Dyskusja Ogólna  (Read 102167 times)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #15 on: March 27, 2012, 07:03:21 PM »

Zasługuje na własny post:

http://www.youtube.com/watch?v=kdEvtzdVl8U

CHARR-ZOOKA! ;D
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #16 on: March 28, 2012, 07:28:18 AM »

Pięknie ładnie, ale te mobki powalające co chwilę na glebę wyglądają równie irytująco co nasz Stunland.
Isfar
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #17 on: March 28, 2012, 07:00:15 PM »

Ten elitarny skill norna kruk to tragicznie wygląda aż patrzeć nie mogę  :( Również  przemiana w "enta" człowieka powiną należeć do Sylvari bardziej by pasowało.

Ale CHARR-ZOOKA wymiata :)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #18 on: March 28, 2012, 09:59:40 PM »

Mi tam się krukołak podobał. Choć spodziewałem się bardziej kenku-podobnego.
A i Avatar of Melandru był bardzo na miejscu i zgodnie z lore.
W każdym razie pooglądałem sobie opcje dostępne przy kreacji postaci i wychodzi na to, że będę miał samych nornów i charrów ;D
Isfar
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43



« Reply #19 on: March 28, 2012, 10:36:12 PM »

Zapraszam do skill tool który jest po polsku:
http://gw2.luna-atra.fr/skills_tool/?lang=ennecro%20+%20thief
Oczywiście skille do premiery mogą się jeszcze pozmieniać ale jak na razie daje to jakieś pojecie o klasach.

Na razie wymyśliłem takie coś: http://gw2.luna-atra.fr/skills_tool/?lang=pl&code=3a60009b9d9mhpmlbduau006f6h6k6t74797c
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #20 on: March 29, 2012, 09:31:44 AM »

W każdym razie pooglądałem sobie opcje dostępne przy kreacji postaci i wychodzi na to, że będę miał samych nornów i charrów ;D
Norn dla mnie za bardzo beczkowato wygląda. Kobiece modele wyglądają lepiej, ale nie grywałem tak raczej. Charrami będzie grała połowa. Połowa pozostałych zostanie niebieskimi, avatarowymi Sylvari. Ech, im więcej z bety wycieka tym mniej się widzę w tych GW :-\. Wiem, wiem. Marudzę.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #21 on: March 29, 2012, 11:10:06 AM »

Wiem, wiem. Marudzę.

Straszliwie. Na szczęście nawet jak się człowiek pomyli i mu gra nie podejdzie, nie ma specjalnie wielkiej straty (abonamentu, a więc zainwestowanych/zamrożonych środków niet; konto ew. można odsprzedać).

Poza tym nornowie nie są beczkowaci, oni po prostu dążą do kształtu idealnego...

Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #22 on: March 29, 2012, 11:32:31 AM »

Żeby nie było, że tylko marudzę.
Pod kątem lore najbardziej mi odpowiadają właśnie Nornowie. Może w końcu zagram kobiecym avatarem? Napewno przyjemniej będzie się oglądać godzinami :P.
Prawie na bank guardian. Przypomną się pewnie stare dobre czasy, gdy w klasycznym erpegu ganiałem jako mnich Bractwa Wojennego (Gasnące Słońca). Jako, że często tak mam, że coś mi się z muzyką skojarzy:
http://www.youtube.com/watch?v=OquRAH2zNFY
Chodzi o muzykę nie filmik, aczkolwiek to anime też lubię ;D.
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #23 on: April 02, 2012, 06:01:42 PM »

Off Topic: Damn you, Maet! Obejrzałem TV series, zabieram się za OAV. It's all your fault!

Off topic #2: ja tam wolałem swashbucklerowe 7th sea. Albo grimdarkowe Gemini.
Albo radosną pulpę z Dime Heroes.

On Topica nie będzie. Idźta oglądać filmiki z bety ;D

Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #24 on: April 10, 2012, 11:52:46 AM »

No to zaczęło się. Ktoś już zamówił?
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #25 on: April 10, 2012, 04:18:42 PM »

czekam aż amazon.co.uk poda swoją cenę. Na razie nie wygląda to dobrze...
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #26 on: April 10, 2012, 07:25:08 PM »

A dlaczego akurat czekasz na amazon.co.uk? Z Facebooka ANet wynika, że amazon.co.uk niezbyt dogadał się z producentem w sprawie pre-purchasów. W ogóle tym razem w funtach jest drożej niż w EUR, więc nie warto patrzeć w tamtym kierunku.

gram.pl dało ciała i zamówili żałośnie mało sztuk. Działy się tam dramaty, kiedy ludziom zamówienia z koszyka znikały bo za długo formularze wypełniali... No a ja byłem w pracy. :P

Tutaj jest szansa jeszcze coś dorwać:
http://guildwars2.com.pl/sklep/
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #27 on: April 11, 2012, 09:24:47 AM »

Wyjątkowo chcę pudełko (zwykle przy MMO wolę pudełka, na moim necie ściąganie 20 GB klienta odpada), a kompletnie nie zależy mi na pre-purchase, beta eventach, wcześniejszym dostępie itd. Może cena ostateczna (za pudełkową wersję standard) w GBP nie będzie tak koszmarna, w końcu nawet Diablo III w amazonie jest tańsze niż w Polsce...
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #28 on: April 11, 2012, 06:47:12 PM »

Quote
a kompletnie nie zależy mi na pre-purchase
To poczekaj na pre-order, który niedługo i w gram.pl się pojawi (pre-order nie daje bonusów pre-purchasa). W funtach raczej nie będzie taniej.

Podobno wersję standard, będzie później można zupgradować do deluxe, gdyby komuś zależało na pudełku i bonusach.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #29 on: April 13, 2012, 01:19:42 PM »

Zarówno Empik jak i Saturn odgrażają się że mają zamiar robić bardzo dobrą cenę GW2, ale nie ma za bardzo co liczyć na "przedkupy". Na Amazonie brytyjskim pojawiły się pre-purchase'y, ale szału cenowego nie ma. Taniej wychodzi chociażby na keye.pl (199,99ł). Z tym że w polskich sklepach wszystko schodzi bardzo szybko, a i maszynka spekulacyjna zaczyna się kręcić. 
Ogólnie to mam mieszane uczucia wobec przed zakupu. Płacić pełną kwotę za produkt który nie wiadomo kiedy się ukaże? Mówią że w tym roku i fajnie, ale gdzieniegdzie można wyczytać że chcą organizować co najmniej jeden event betowy miesięcznie. Dla mnie wydźwięk tego jest taki że jeszcze sobie 3-4 miesiące poczekamy.     

Off: a o tanim D3 na amazonie nie wiedziałem - dzięki Iago :)
Pages: 1 [2] 3 4 ... 26
  Print