Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Spotkanie organizacyjno - reorganizacyjne  (Read 8173 times)
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« on: May 21, 2012, 11:51:42 PM »

Zapraszam wszystkich zainteresowanych Twierdzowiczów, którzy grali/grają po Republikańskiej stronie w SW na spotkanie we wtorek 29.05 o godzinie 20:00 na TS.
Przegadalibyśmy kwestię istnienia i charakteru gildii na dany moment oraz planów co do działania w przyszłości (m.in. pod kątem nowej zawartości mającej się pojawić na przestrzeni paru miesięcy wiążącej się zapewne z powrotem części osób do aktywnego grania). Wizje przynajmniej dwie już są, ale to myślę, że sami pomysłodawcy je przedstawią jeszcze przed spotkaniem albo już na spotkaniu. Generalnie dobrze by było zebrać kilka pomysłów w całość i coś z tego poskładać sensownego bo szkoda by było cały projekt unicestwiać i tu pozwolę sobie Szacha zacytować i podpisuje się pod tym:
"Generalnie pomyślałem że mieliśmy na tyle super grupę, fajnych ludzi że szkoda teraz to oddac bez sensu  - tym bardziej że wytrzymali tyle bugow w grze".

Z mojej strony dodam jeszcze, że przepraszam za tak późną reakcję, ale nie mam ostatnio za dużo czasu na forum i gildię. Spotkanie też będzie zapewne moim rozstaniem na jakiś dłuższy czas z MMO, ale mam nadzieję, że uda się jeszcze czasem coś gdzieś pokombinować w tym kierunku ;].
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #1 on: May 22, 2012, 11:48:10 AM »

 http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?14702,zapowiedz-patcha-1-3-do-the-old-republic.html

Mają być w końcu te transfery postaci, pewnie by się dało pościągać ludzi z innych serwerów. Problem jest jednak taki, że musiałby się ktoś tym zająć :D Na spotkaniu będę.
Girwan
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 47


« Reply #2 on: May 27, 2012, 10:45:34 PM »

Ja niestety chyba "nie dotrę" na spotkanie. Poza tym wciąż nie uruchomiłem mikrofonu w TS-ie :(
Nosfer
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 156



WWW
« Reply #3 on: May 28, 2012, 08:55:12 AM »

Postaram się być
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #4 on: May 28, 2012, 06:40:11 PM »

Ja tam tylko proszę o rozważenie dodawania do guildii altów. Wydaje mi się, że miejsca nie brakuje. :)
Kassei (Claymore)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #5 on: May 29, 2012, 04:02:53 PM »

Ja tam tylko proszę o rozważenie dodawania do guildii altów. Wydaje mi się, że miejsca nie brakuje. :)
A kiedykolwiek było to zabronione? Osoby aktywne miały po kilka altów z gildii i nikt tego nie kwestionował.

Całe "sprzątanie" polegało na wyczyszczeniu z roostera z ludzi totalnie nieaktywnych zarówno w grze jak i na forum, którzy mieli "krótki romans" z grą już nigdy się w niej nie pojawią ;) Imo obecnie jeśli ktoś poda informację "nie gram obecnie, planuję wrócić gdzieś w okolicach patcha 1.6" to nikt go nie będzie wywalał z gildii. Zresztą myślę, że poustalamy coś konkretnego wieczorem.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #6 on: May 29, 2012, 04:23:30 PM »

Dokładnie.
Ja mogę mieć wieczorkiem leciutki poślizg bo wypadło mi coś nieplanowanego, ale postaram pojawić się punktualnie.
Nosfer
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 156



WWW
« Reply #7 on: May 29, 2012, 07:23:38 PM »

Ja nie dam rady. Muszę się córką zająć i będę miał gości
Pages: [1]
  Print