Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Nowy oficer  (Read 2660 times)
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« on: November 02, 2009, 01:46:58 PM »

Witam
tymczasowo, do odwołania (w przypadku pełnej reaktywacji  Twierdzy zrzeknę się fuchy jeśli będzie taka potrzeba ;) ) otrzymałem rangę oficera. Jako że dość często jestem ingame na Onufrym (ta postać ma oficera w Twierdzy) wszelkie sprawy wymagające ingerencji "góry" możecie kierować do mnie.

Jeśli nie ma Onufrego, szukajcie mnie na innych postaciach (Inkwizytor, Kostuch, Renatea, Kristos).

Pozdrawiam i ku chwale Twierdzy!!
Jokero
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 81



« Reply #1 on: November 05, 2009, 12:44:23 PM »

Grats Inkwi  ;D Mam od razu takie pytanie, mianowicie, kto teraz jest GM twierdzy?
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #2 on: November 05, 2009, 07:34:41 PM »

Nadal Yacah - choć nie ma aktywnej subskrypcji.

Nie przekazał nikomu schedy więc jest problem. Wprawdzie Yacah obiecał to naprawić, ale na razie cisza w temacie.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #3 on: November 12, 2009, 12:02:23 PM »

Yacah poniewaz mam problem ze złapaniem CIę online, a jak juz obaj jesteśmy ingame to czasu nie ma, bo zabijamy destraki ;) mam prośbę o nadanie Onufremu uprawnień oficera alliancowego ;)

Jeśli to problem to proszę o nadanie uprawnień do pisania na ally czacie postaciom: Eryk i Renatea.

Dziękuje za uwagę  ;D
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #4 on: November 12, 2009, 12:35:24 PM »

oO postaram sie naprawic :) , aczkolwiek aktualnie nie ma mnie na 2-3 dni gdzies (moze dluzej) .. takze postaram sie pamietac , ale jakby co poprosze o przypomnienie sie :) pozdrawiam
Pages: [1]
  Print